Carlos: 'Fenerbahçe'den Sonra Gideceğim Yer Brezilya'

Roberto Carlos, Sezon Sonu Fenerbahçe'den Ayrılarak Eski Takımı Real Madrid'e Geri Döneceği Yönündeki Haberlerin Doğru Olmadığını Belirtti.

Carlos: 'Fenerbahçe'den Sonra Gideceğim Yer Brezilya'

Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos, sezon sonu Fenerbahçe'den ayrılarak eski takımı Real Madrid'e geri döneceği yönündeki haberlerin doğru olmadığını belirterek, "Benim böyle bir yorumum olmadı. Kariyerimi Fenerbahçe'de noktalamak istiyorum. Fenerbahçe'den sonra döneceğim yer Brezilya." dedi.

Şükrü Saracoğlu Stadı Fenerium Mağazası'nda basketbol takımı oyuncuları ile birlikte imza dağıtan Roberto Carlos, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Florentio Perez'in Real Madrid'e başkan olması halinde İspanya'ya döneceği yolundaki iddiaları cevaplayan Roberto Carlos, "Benim böyle bir yorumum olmadı. İspanya'ya yayın yapan bir programa katılan Perez, başkan olması halinde Carlos'u tekrar takıma geri döndürmek istediği yönünde açıklama yaptı. Bu tamamen onun yorumu. Benim ağzımdan çıkan tek kelime yok. Ben daha öncede kariyerimi Fenerbahçe'de noktalamak istediğimi söyledim. Burada bir kez daha tekrar ediyorum. Fenerbahçe'den sonra döneceğim yer Brezilya. Burada çok mutluyum." diye konuştu.- ''TÜRK MİLLİ MARŞINI EZBERLİYORUM" -Brezilyalı futbolcu ayrıca maçlardan önce hep birlikte söylenen İstiklal Marşı'mızı söylemeye yavaş yavaş başladığını ifade ederek, "Türk Milli Marşı'na katılmaya çalışıyorum. Ayrıca Türk Milli Takımı'nın oynadığı maçlardan önce Aurelio'nun da Milli Marşı söylemeye çalıştığını görüyorum. Milli Marşınızı ezberlemeye çalışıyorum.'' diye konuştu .- "ŞAMPİYONLUĞU SONUNA KADAR KOVALAYACAĞIZ'' -Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansının halen devam ettiğini söyleyen Roberto Carlos, yarışta sonuna kadar var olduklarını belirterek, "Lige iyi başlayamadığımız doğru. Kaybettiğimiz maçların yorumunu içimizde yapıyoruz. Ama şampiyonluğun halen en büyük adaylarından biriyiz. Kalan maçlarımızda iyi bir performans sergileyerek mutlu sona ulaşmak istiyoruz." dedi.

Brezilyalı futbolcu son olarak ise futbolculuk kariyerini tamamladıktan sonra Fenerbahçe'de görev alıp almak konusundaki sorulara, ''Bu konu benim istememle olabilecek bir konu değil. Kontratım bittikten sonra, Başkanın isteyip istememesiyle ilgili bir konu. Kontratım bittikten sonra böyle bir teklif gelirse olabilir. Bu gerek antrenörlük, gerekse kulüp içinde başka bir görev olabilir." diye cevap verdi.

(CİHAN)