Carlos: En Büyük Görev Taraftarımızın

Carlos: En Büyük Görev Taraftarımızın

Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Roberto Carlos, Yarın İspanya'nın Sevilla Takımı ile Yapacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi Maçında En Büyük Görevin Taraftara Düşeceğini Söyledi.

Carlos: En Büyük Görev Taraftarımızın

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, yarın İspanya'nın Sevilla takımı ile yapacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi maçında en büyük görevin taraftara düşeceğini söyledi.

Roberto Carlos, bugünkü antrenman sonrası FB TV'ye yaptığı açıklamada, ''Seyircimizin desteğini aldığımız ve tecrübemizi konuşturduğumuzda, maçtan olumlu bir skorla ayrılırız'' dedi.

Sarı-lacivertli futbolcu Colin Kazım da Fenerbahçe'nin yarın, Türk sporunun belki de en büyük maçına çıkacağı iddiasında bulundu ve bu nedenle tüm Türkiye'nin, başarılı olmalarını istediğini söyledi.

Tüm futbolcuların maça odaklandığını ve ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Kazım, ''Zihin açısından rahatız. Kazanmak istiyoruz. Şu an son 16 takımın içindeyiz. Onların iyi takım olduğunu biliyoruz, ancak biz de çok iyi bir takım olduğumuzun farkındayız. Her şeyden önce, taraftarımızın önünde oynayacağız. Eğer iyi oynarsak, başarılı olmamamız için bir neden yok'' dedi.

Bu arada, Fenerbahçe ile Sevilla takımları arasında yarın akşam Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak karşılaşma için İDO, ek seferler düzenleyecek.

İDO'dan yapılan açıklamaya göre, yarın saat 21.45'te başlayacak karşılaşma öncesi, Bakırköy'den saat 17.15, 18.15 ve 19.15'te Kadıköy'e ek deniz otobüsü seferleri yapılacak.

Kaynak: AA