Çanta Çalıntı Müşteriler İçeride Mahsur Kaldı

Çanta Çalıntı Müşteriler İçeride Mahsur Kaldı

İzmit'te Bir Alışveriş Merkezinde Meydana Gelen Hırsızlık Olayı Sonrasında Polis Hırsızı Bulmak İçin İçi Müşteri ile Dolu Mağazanın Kapılarını Kilitledi.

Çanta Çalıntı Müşteriler İçeride Mahsur Kaldı

İzmit'te bir alışveriş merkezinde meydana gelen hırsızlık olayı sonrasında polis hırsızı bulmak için içi müşteri ile dolu mağazanın kapılarını kilitledi.

İstiklal Caddesindeki bir alışveriş merkezinde alışveriş yapan Semra Ildır(73) aldığı eşyaların parasını ödemek için gelidği kasada çantasının içinde cüzdanının olmadığını fark etti. Ildır olay üzerine polisten yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri hırsızı içeride olma ihtimaline karşılık mağazanın kapılarını kilitleyerek dışarı kimsenin çıkmasına izin vermedi. Alışveriş yapmak için geldikleri mağazada kilitli kalan müşterilerin üstleri ve çantaları arandı ancak çalınan cüzdanı bulunamadı. Yakşalık 10 dakika mağaza içinde kitli kalan müşteriler polislerin kapıları açması ile birlikte dışarı çıktı. Hırsızı bulamayan polis şikayetçi olan Semra Ildır'ı Saraybahçe Polis Merkezi'ne götürdü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

(GA-ÖK-Y)