Cansu Vatansever Genç Yaştaki Başarısını Kendi Markası ile Taçlandırdı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Cansu Vatansever Genç Yaştaki Başarısını Kendi Markası ile Taçlandırdı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Magazin
Cansu Vatansever Genç Yaştaki Başarısını Kendi Markası ile Taçlandırdı

Son dönemin aranılan mankenlerinden olan Cansu Vatansever, genç yaştaki başarısını kendi markasını oluşturarak taçlandırdı.

Son dönemin aranılan mankenlerinden olan Cansu Vatansever, genç yaştaki başarısını kendi markasını oluşturarak taçlandırdı. Yurt genelinde birçok büyük organizasyonda yer alan güzel manken, kısa bir süre önce hazırladığı CVA markasıyla moda dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Genç yaştaki başarısını kendi markasını oluşturarak taçlandıran Cansu Vatansever, CVA markasıyla moda dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Giyinmeyi çok sevdiğini ve modanın kendisi için bir yaşam tarzı olduğunu kaydeden Cansu Vatansever, "Giydiklerim insanlar tarafından tarz bulunduğu için ben de bunu çevremle paylaşma kararı aldım. Böylece CVA markasını oluşturdum. Henüz yolun çok başındayım ama tepkiler çok güzel. CVA markasının Bursa sınırlarını aşıp kısa sürede her yere ulaşacağına inanıyorum" dedi.

CVA markasının tanıtım çekimleri Bursa'nın yeni gözde merkezlerinden Podyum Park'ta gerçekleşti. Tecrübeli fotoğraf sanatçıları Emre Koşak ve Ramazan Arı'nın objektiflerine poz veren Vatansever'in CVA markasıyla tanıttığı ürünler büyük ilgi gördü. - BURSA

Cansu Vatansever Genç Yaştaki Başarısını Kendi Markası ile Taçlandırdı

İhlas Haber Ajansı - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500