Canlı Yayında Spikeri Azarladı

Canlı Yayında Spikeri Azarladı

CNN Türk muhabiri, canlı yayında spiker Nevşin Mengü'yü fena fırçaladı.

Canlı Yayında Spikeri Azarladı

CNN Türk muhabiri Hatice Demircan Suriye sınırında yaşanan çatışmalarla ilgili ekran başındakilere bilgi verirken ilginç bir olay yaşandı. Sınırda hareketli dakikaların yaşanması CNN Türk muhabirini de gerdi.

CNN Türk muhabiri Hatice Demircan yaklaşık 1 haftadır Akçakale'de sınırda izleyicilere haber ulaştırmak için adeta ateş altında çalışıyor. Hatice Demircan sabahtan akşama kadar canlı yayına bağlanarak CNN Türk izleyicilerine çatışma bölgesinden sıcak haberler veriyor. Bu arada Demircan'ın atlattığı tehlikeler sonrasında sinirlerinin de oldukça gergin olduğu gözleniyor.

Adeta savaş muhabirliği yapan Hatice Demircan'ın sabrını taşıran isim ise ilginç haber sunma stiliyle kimilerinin tepkisini çeken Nevşin Mengü oldu.

"O ZAMAN SINIRA ÇOK YAKINSINIZ"

Hatice Demircan Akçakale'den ana haber stüdyolarına bağlandı. Bu sırada gün içinde Akçakale'de yaşananları anlatan Hatice Demircan'ın çok yakınından bir top atışı gerçekleşti. Bu olay sonrasında kameraman ve Hatice Demircan korkudan yere eğildi. Sonrasında Nevşin Mengü'nün sorduğu soru ise Hatice Demircan'ın sabrını taşırmaya yetti. Nevşin Mengü'nün, "Top sesleri bize bile geldi. Siz ozaman sınıra çok yakınsınız" demesiyle Hatice Demircan sinirlerine hakim olamadı ve "Burnumuzun dibi Nevşin Mengü, Burnumuzun dibi" diye bağırarak durumun vehametini Mengü'ye anlatmaya çalıştı.