Canlı Yayında Evlilik Teklifi

Canlı Yayında Evlilik Teklifi

Erzurum'da Uydudan Yayın Yapan Doğu Tv'nin Ana Haber Bültenini Sunan Spiker, Samsun'daki Sevgilisine Canlı Yayında Telefon Bağlantısıyla Evlenme Teklifinde Bulundu ve Evet Cevabını Aldı.

Canlı Yayında Evlilik Teklifi

Erzurum'da uydudan yayın yapan Doğu TV'nin ana haber bültenini sunan spiker, Samsun'daki sevgilisine canlı yayında telefon bağlantısıyla evlenme teklifinde bulundu ve evet cevabını aldı.

Erzurum'un uydudan yayın yapan tek kanalı olan Doğu TV'de, bugün canlı olarak ana haber bültenini okuyan spiker Yasin Akıncıgil, telefonla tanıştığı ve internet ortamı haricinde hiç görmediği Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde oturan kız arkadaşı Arzu Gökduman'a, telefon bağlantısıyla evlenme teklifi yaptı. Teklif sırasında oldukça heyecanlanan spiker Akıncıgil, karşıdan gelecek cevabı beklerken, Arzu Gökduman'ın, "Seninle her şeye varım. Evet" demesi ile rahat bir nefes aldı. Çok sayıda vatandaşın izlediği ana haber bülteninde yapılan evlenme teklifi ilgiyle Akıncıgil, "Samsun'la yapacağım bir haber görüşmesi nedeniyle açtığım telefon sonrasında Arzu Gökduman'la tanıştım. Daha sonra arkadaşlığımız internet aracılığıyla ilerleyerek, aşka dönüştü. Bugün de 14 Şubat Sevgililer Günü. Haber Müdürümüz Leyla Yıldız'la konuştuk. Bugün renkli bir aşk hikayesi olan birilerini stüdyoya konuk alalım diye. Daha sonra kendim aklıma geldi. Ben yaparım diyerek, ana haber bülteninde canlı yayında daha öncesinden 'sürpriz yapacağım sana' dediğim aşkıma evlenme teklifinde bulundum. O da kabul etti. Artık evlenmek için kızı istemeye gideceğiz" dedi.

(AA-İRT-OK-Y)

Kaynak: İHA