Çankırı Haberleri

Çankırı haber, Çankırı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çankırı - 2.9.2020
Son dakika gündem: Çankırı'da çıkan orman yangını kontrol altına alındı
Son dakika gündem haberine göre Çankırı'da ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı.
Çankırı - 2.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Çankırı ve Kastamonu'da orman yangınıÇANKIRI'nın Yapraklı ilçesi ve Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde orman yangını çıktı.
Çankırı - 2.9.2020
Çankırı'da çıkan orman yangınına hava destekli müdahale ediliyor
Çankırı'da ormanlık alanda çıkan yangın söndürülmeye çalışılıyor.
Çankırı - 2.9.2020
ÇAKÜ'den öğrencilere "online staj" imkanı
Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü öğrencileri yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapamadıkları stajlarını online tamamladı.
Çankırı - 2.9.2020
ÇAKÜ "Yüz yüze online eğitim" modeliyle döneme başlayacak
Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, üniversitenin "Yüz yüze online öğretim" modeliyle yeni eğitim dönemine başlamaya hazırlandığını belirtti.
Çankırı - 1.9.2020
Çankırı'da köylerin karantina süresi tekrar uzadı
Çankırı'nın Korgun ilçesinde bulunan Bugay ve Çukurören köylerinde alınan karantina kararı uzatıldı.
Çankırı - 1.9.2020
Çankırı'nın 2 köyünde karantina süresi uzatıldı
ÇANKIRI'nın Korgun ilçesinde, koronavirüs tedbirleri kapsamında, Bugay ve Çukurören köylerinde uygulanan karantina süresi, 14 gün daha uzatıldı.
Çankırı - 1.9.2020
Çankırı'daki 2 köyde karantina süresi uzatıldı
Çankırı'nın Korgun ilçesinde karantina altındaki 2 köyde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina süresi 14 gün uzatıldı.
Çankırı - 31.8.2020
Çankırı'da yeni Kovid-19 kısıtlamaları getirildi
Çankırı'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, 65 yaş üstüne ve nikah işlemlerinde uygulanacak yeni kısıtlamalar getirildi.
Çankırı - 31.8.2020
Son dakika haberi | Çankırı'nın Orta ilçesine il dışından gelenler karantinaya alınacak
Son dakika haberleri... Çankırı'nın Orta ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında il dışından gelenler 14 gün karantinaya alınacak.
Çankırı - 30.8.2020
Çankırı Belediyesinden Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü için online kutlama
Çankırı Belediyesi tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla online kutlama programı hazırlandı.
Çankırı - 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Samsun, Tokat, Çorum, Sinop, Amasya, Çankırı ve Kastamonu'da 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla törenler düzenlendi.
Çankırı - 30.8.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 2
İSTANBUL'da yaşayan genç iş adamı Murat Topal, yıllar önce dedesinin Çankırı'da kullandığı 1964 model traktörün, halen Düzce'de kişide olduğunu belirleyerek satın alıp yeniledi.
Çankırı - 30.8.2020
Son dakika haber! Prof. Dr. Göl'den sellere karşı alınacak önlemlerle ilgili önemli öneriler
Son dakika gelişmesine göre Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Orman Fakültesi Havza Yönetimi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ceyhun Göl, sel ve taşkınlarla mücadele için havzaların aşağı ve yukarı kısımlarının ayrı ayrı ele alınmaması gerektiğini söyledi.
Çankırı - 30.8.2020
DEDESİNİN YILLAR ÖNCE KULLANDIĞI 1964 MODEL TRAKTÖRLE İSTANBUL'U TURLUYOR
İSTANBUL'da yaşayan genç iş adamı Murat Topal, yıllar önce dedesinin Çankırı'da kullandığı 1964 model traktörün, halen Düzce'de kişide olduğunu belirleyerek satın alıp yeniledi.
Çankırı - 29.8.2020
Son dakika haber: Çankırı'da traktör devrildi: 1 ölü 2 yaralı
Son dakika haberine göre ÇANKIRI'da, kontrolden çıkan traktörün devrilmesi sonucu meydana gelen kazada, 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Çankırı - 29.8.2020
Son Dakika | Çankırı'da traktör şarampole devrildi: 1 ölü, 2 yaralı
Son dakika haberine göre Çankırı'da traktörün şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Çankırı - 29.8.2020
Son dakika haber... Çankırı'da maganda kurşununun isabet ettiği damat yaralandı
Son dakika haberleri... Çankırı'da erkek evinde yapılan kına gecesinde havaya ateş edilmesi sonucu kurşunun isabet ettiği damat yaralandı.
Çankırı - 28.8.2020
Ankara'da kapatılacak yollara ilişkin valilikten açıklama
Ankara Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, "30 Ağustos 2020 Pazar günü saat 06.00'dan itibaren; ise Dikmen Caddesi (Genelkurmay Kavşağı ile Çetin Emeç Bulvarı kesişimi arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, İsmet İnönü Bulvarı (Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi kesişimi ile Akay Kavşağı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Atatürk Bulvarı (Kuğulu Kavşağı ile Ulus Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, İstanbul Caddesi-Kazım Karabekir Caddesi kesişimi ile İstiklal Caddesi-Atatürk Bulvarı kesişimi arası açılan tüm cadde ve sokaklar, Cumhuriyet Caddesi (Ulus Meydanı ile Gar Kavşağı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Çankırı Caddesi (tüm cadde boyunca), açılan tüm cadde ve sokaklar, GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Ziya Gökalp Caddesi (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Kolej Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Milli Müdafaa Caddesi (Genelkurmay Kavşağı ile GMK arası) açılan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak, Kazım Karabekir Caddesi (Celal Bayar Bulvarı'na çıkış yan varyantları-Anadolu Meydanı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı-Anadolu Meydanı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Gençlik Caddesi, Akdeniz Caddesi, Anıt Caddesi, Spor Park Sokak, açılan tüm cadde ve sokaklar; Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ile açılan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak programlar sona erene kadar araç trafiğine kapatılacaktır" ifadelerine yer verildi.
Çankırı - 28.8.2020
Başkentte 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak
29 Ağustos Cumartesi günü saat 23.00'ten itibaren, Atatürk Bulvarı'nda, Kuğulu Kavşağından Ulus Meydanı arasındaki ulaşımın, Ulus istikametine doğru tek şeritli olarak sağlanacağı ifade edilen açıklamada şunlar kaydedildi: "30 Ağustos Pazar günü saat 06.00'dan itibaren Dikmen Caddesi (Genelkurmay Kavşağı ile Çetin Emeç Bulvarı kesişimi arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, İsmet İnönü Bulvarı (Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi kesişimi ile Akay Kavşağı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Atatürk Bulvarı (Kuğulu Kavşağı ile Ulus Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, İstanbul Caddesi-Kazım Karabekir Caddesi kesişimi ile İstiklal Caddesi-Atatürk Bulvarı kesişimi arası açılan tüm cadde ve sokaklar, Cumhuriyet Caddesi (Ulus Meydanı ile Gar Kavşağı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Çankırı Caddesi (tüm cadde boyunca), açılan tüm cadde ve sokaklar, GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Ziya Gökalp Caddesi (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Kolej Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Milli Müdafaa Caddesi (Genelkurmay Kavşağı ile GMK arası) açılan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak, Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı-Anadolu Meydanı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Gençlik Caddesi, Akdeniz Caddesi, Anıt Caddesi, Spor Park Sokak, açılan tüm cadde ve sokaklar Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ile açılan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak programlar sona erene kadar araç trafiğine kapatılacaktır.
Çankırı - 28.8.2020
Başkentte 30 Ağustos'ta bazı yollar trafiğe kapatılacak
ANKARA Valiliği'nce 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları dolayısıyla kentte bazı yolların trafiğe kapatılacağı duyuruldu.  Ankara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98'inci yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında, Anıtkabir'de ve TBMM tören alanından Ulus Eski TBMM Binası'na kadar olan güzergahlarda resmi geçit töreni düzenleneceği belirtildi. Etkinliklerle ilgili 29 Ağustos Cumartesi günü saat 23.00'ten itibaren Atatürk Bulvarı (Kuğulu Kavşak ile Ulus Meydanı arası) Ulus gidiş yönüne göre tek şeritli çalıştırılacağı belirtilerek, şunlar kaydedildi: "30 Ağustos 2020 Pazar günü saat 06.00'dan itibaren; Dikmen Caddesi (Genelkurmay Kavşağı ile Çetin Emeç Bulvarı kesişimi arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, İsmet İnönü Bulvarı (Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi kesişimi ile Akay Kavşağı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Atatürk Bulvarı (Kuğulu Kavşağı ile Ulus Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, İstanbul Caddesi-Kazım Karabekir Caddesi kesişimi ile İstiklal Caddesi-Atatürk Bulvarı kesişimi arası açılan tüm cadde ve sokaklar, Cumhuriyet Caddesi (Ulus Meydanı ile Gar Kavşağı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Çankırı Caddesi (tüm cadde boyunca), açılan tüm cadde ve sokaklar, GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Ziya Gökalp Caddesi (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Kolej Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Milli Müdafaa Caddesi (Genelkurmay Kavşağı ile GMK arası) açılan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak, Kazım Karabekir Caddesi (Celal Bayar Bulvarı'na çıkış yan varyantları-Anadolu Meydanı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı-Anadolu Meydanı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Gençlik Caddesi, Akdeniz Caddesi, Anıt Caddesi, Spor Park Sokak, açılan tüm cadde ve sokaklar; Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ile açılan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak programlar sona erene kadar araç trafiğine kapatılacaktır.
Çankırı - 28.8.2020
Çankırı'da düğünlere dronlu koronavirüs denetimi
ÇANKIRI'da polisin düğünlere yönelik drone ile havadan yaptığı denetimde, sosyal mesafe kuralını ihlal eden 3 kişiye toplam 2 bin 700 TL ceza uygulandı.
Çankırı - 28.8.2020
Başkentte 30 Ağustos'ta bazı yollar trafiğe kapatılacak
ANKARA Valiliği'nce 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları dolayısıyla kentte bazı yolların trafiğe kapatılacağı duyuruldu.  Ankara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98'inci yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında, Anıtkabir'de ve TBMM tören alanından Ulus Eski TBMM Binası'na kadar olan güzergahlarda resmi geçit töreni düzenleneceği belirtildi. Etkinliklerle ilgili 29 Ağustos Cumartesi günü saat 23.00'ten itibaren Atatürk Bulvarı (Kuğulu Kavşak ile Ulus Meydanı arası) Ulus gidiş yönüne göre tek şeritli çalıştırılacağı belirtilerek, şunlar kaydedildi: "30 Ağustos 2020 Pazar günü saat 06.00'dan itibaren; Dikmen Caddesi (Genelkurmay Kavşağı ile Çetin Emeç Bulvarı kesişimi arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, İsmet İnönü Bulvarı (Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi kesişimi ile Akay Kavşağı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Atatürk Bulvarı (Kuğulu Kavşağı ile Ulus Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, İstanbul Caddesi-Kazım Karabekir Caddesi kesişimi ile İstiklal Caddesi-Atatürk Bulvarı kesişimi arası açılan tüm cadde ve sokaklar, Cumhuriyet Caddesi (Ulus Meydanı ile Gar Kavşağı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Çankırı Caddesi (tüm cadde boyunca), açılan tüm cadde ve sokaklar, GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Ziya Gökalp Caddesi (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Kolej Meydanı arası) açılan tüm cadde ve sokaklar, Milli Müdafaa Caddesi (Genelkurmay Kavşağı ile GMK arası) açılan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak, Kazım Karabekir Caddesi (Celal Bayar Bulvarı'na çıkış yan varyantları-Anadolu Meydanı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı-Anadolu Meydanı arası) ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Gençlik Caddesi, Akdeniz Caddesi, Anıt Caddesi, Spor Park Sokak, açılan tüm cadde ve sokaklar; Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ile açılan tüm cadde ve sokaklar çift yönlü olarak programlar sona erene kadar araç trafiğine kapatılacaktır.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Çankırı Haber, Çankırı Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 4 - Çankırı haber sayfamızda Çankırı haberleri okuyabilir, Çankırı son dakika haberleri ve güncel Çankırı gelişmelerini görebilirsiniz. Sağlık Bakanı Koca: Son hafta günlük hasta sayısı en çok artan iller
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 11:41:06. #1.14#
title