Çankırı'daki Trafik Kazası
Haberler » Güncel » Haber

Çankırı'daki Trafik Kazası

Çankırı'da Buzlanma Sebebiyle Direksiyon Hakimiyetini Kaybeden Otomobilin Karşı Yönden Gelen Otomobille Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında, Aralarında Ünyespor Yöneticisi Osman Bölükbaş'ın da Bulunduğu 3 Kişi Öldü, 7 Kişi de Yaralandı. Yaralanlar Arasında Ünyespor Kulüp Başkanı Murat Sözkesen ile Eşi ve Oğlunun da Bulunduğu Bildirildi.

Çankırı'daki Trafik Kazası

Çankırı'da buzlanma sebebiyle direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobilin karşı yönden gelen otomobille çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, aralarında Ünyespor yöneticisi Osman Bölükbaş'ın da bulunduğu 3 kişi öldü, 7 kişi de yaralandı. Yaralanlar arasında Ünyespor Kulüp Başkanı Murat Sözkesen ile eşi ve oğlunun da bulunduğu bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, bugün sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Çankırı Kurşunlu Şekerler Benzinliği mevkiinde Samsun istikametinden İstanbul istikametine seyir halinde olan ve TFF 3. Lig takımlarından Ünyespor'un yönetim kurulu üyesi ve Mali İşler Sorumlusu Osman Bölükbaş (28) yönetimindeki 34 MNS 37 plakalı otomobil, yolun aşırı buzlanması nedeniyle direksiyon hakimiyetine kaybederek, karşı yönden gelen Yaşar Korkmaz yönetimindeki 34 BG 0419 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada Emine Korkmaz olay

yerine ölürken, Osman Bölükbaş ile Engin Korkmaz kaldırıldığı Çankırı Devlet Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti. Kazada Ünyespor'un Kulüp Başkanı olan ve Galatasaray, Bursaspor, Samsunspor ve Rizespor formalarını giyen Murat Sözkesen ile eşi Nilse Sözkesen (25) ve oğlu Emirhan Közkesen (3) ile birlikte Yaşar Korkmaz, İsmail Can Korkmaz, Serpil Korkmaz, Metin Ölçen Kurşunlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazada ölen Ünyespor yöneticisi Osman Bölükbaş'ın kulüp Başkanı Murat Sözkesen ile birlikte Futbol Federasyonu ile takımlarının lisans sorununu görüşmek için gittikleri ve geri dönerken kaza geçirdikleri öğrenildi.Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(MD-MAY-MEF-Y)