Çankaya Köşkü Haberleri

Çankaya Köşkü haber, Çankaya Köşkü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çankaya Köşkü - 19.02.2020
Çankaya Köşkü'nde "İş Kodu Çalışma Grubu" toplantısı
Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Başkanvekili Mehmet Uçum, "İş Kodu Kanunu" oluşturulması için bir politika belge taslağı üzerinde çalıştıklarını belirterek, "Bizim çalışma hayatında tek, ortak, standart dediğimiz bir hukuk sistematiğimiz yok.
Çankaya Köşkü - 16.02.2020
Haftanın tarihine bakış
2001- Milli Güvenlik Kurulunun Çankaya Köşkü'ndeki şubat ayı toplantısında Başbakan Bülent Ecevit, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile yaşadığı tartışma nedeniyle toplantıyı terk etti.
Çankaya Köşkü - 13.02.2020
Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu medya hukukunu yeniden ele alacak
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Başkanvekili Mehmet Uçum, medya temsilcileriyle ve basın çalışanlarıyla Çankaya Köşkü'nde bir araya geldi.
Çankaya Köşkü - 05.02.2020
İbrahim Kalın'dan "Filistinlilerin haklı davalarını desteklemeye devam" mesajı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Filistin'in Geleceği" konulu çalıştayda, Türkiye'nin, haklı davalarında Filistinlilerin yanında olmaya devam edeceğini vurguladı. Cumhurbaşkanlığı Sözcülüğünden yapılan açıklamaya göre, Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulunun Çankaya Köşkü'nde düzenlediği çalıştaya, Kurul üyeleri, ilgili resmi kurum temsilcileri, akademisyenler, düşünce kuruluşu temsilcileri ve uzmanlar katıldı.
Çankaya Köşkü - 26.01.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- Cumhurbaşkanlığı hizmet birimlerinin Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne taşınma işlemleri tamamlandı. Çankaya Köşkü girişindeki "Cumhurbaşkanlığı Forsu" kaldırıldı.
Çankaya Köşkü - 22.01.2020
'Türkiye'nin Enerji Güvenliği' çalıştayı yapıldı
ÇANKAYA Köşkü'nde, Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu himayesinde 'Türkiye'nin Enerji Güvenliği' başlıklı çalıştay yapıldı.
Çankaya Köşkü - 22.01.2020
'Türkiye'nin Enerji Güvenliği' çalıştayı yapıldı
ÇANKAYA Köşkü'nde, Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu himayesinde 'Türkiye'nin Enerji Güvenliği' başlıklı çalıştay yapıldı.
Çankaya Köşkü - 22.01.2020
"Türkiye'nin Enerji Güvenliği" çalıştayı yapıldı
Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Başkan Vekili İbrahim Kalın başkanlığında gerçekleştirilen çalıştaya kurul üyeleri, ilgili resmi kurum temsilcileri, akademisyenler, düşünce kuruluşu temsilcileri ve uzmanlar katıldı.
Çankaya Köşkü - 17.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Bir ülkenin itibarının, sarayı ve şatafatı ile değil demokrasi, özgürlükler ve insan haklarıyla ölçüldüğünü söyleyen Bingöl, "Yoksul vatandaşlarınıza aş, işsizinize iş sağlıyorsanız, o zaman itibarlı bir ülke olursunuz. Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı olduğunda, 1071 rakımlı Çankaya Köşkü'ne çıktığında bu ülkenin itibarı vardı.
Çankaya Köşkü - 11.12.2019
"İş sağlığı ve güvenliği teşkilatlanması" çalıştayda ele alındı
Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulunca, Çankaya Köşkü'nde "İş sağlığı ve güvenliği teşkilatlanmasına ilişkin yeni modelin ele alınması" çalıştayı düzenlendi.
Çankaya Köşkü - 10.12.2019
"Suça Sürüklenen Çocuk" konulu çalıştay
Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulunca, makro nitelikli "politika belge taslakları" ile "konu bazlı sonuç ve öneri belge taslakları" oluşturmak amacıyla Çankaya Köşkü'nde "Suça Sürüklenen Çocuk" konulu çalıştay düzenlendi.
Çankaya Köşkü - 24.11.2019
Haftanın tarihine bakış
2015- Burkina Faso'da İlerleme İçin Halk Hareketi (MPP) Partisinden Roch Marc Christian Kabore, oyların yüzde 43,3'ünü alarak devlet başkanı seçildi.? 2016- Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için ilk adım atıldı. Başbakan Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çankaya Köşkü'nde bir araya gelerek Anayasa değişikliği teklifini görüştü.
Çankaya Köşkü - 20.11.2019
Uçum, İş Kolları ve Yetki Süreci Çalıştayı'na başkanlık etti
Çankaya Köşkü'nde düzenlenen İş Kolları ve Yetki Süreci Çalıştayı'na başkanlık eden Uçum, kurulun toplu iş hukuku çalışma grubu olarak ikinci kez toplandıklarını söyledi.
Çankaya Köşkü - 13.11.2019
"İstihdamın Korunması, Geliştirilmesi ve Gelir Güvencesi Bağlamında Yeni Çalışma İlişkileri"...
Çankaya Köşkü'nde "İstihdamın Korunması, Geliştirilmesi ve Gelir Güvencesi Bağlamında Yeni Çalışma İlişkileri" çalıştayı TÜİK Başkanı Yinal Yağan'ın "hanehalkı iş gücü istatistikleri" konulu sunumuyla başladı.
Çankaya Köşkü - 10.11.2019
Haftanın tarihine bakış
2013- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Köşkü'nde düzenlenen törenle Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'e Devlet Nişanı verdi.
Çankaya Köşkü - 09.11.2019
Yeditepe Üniversitesi, Atatürk'ü andı
Törende, Atatürk'ü Samsun'a götüren Bandırma vapurunda 1. Kamarot olarak görev yapan Hacı Tevfik Ulusu'nun torunu, Atatürk'ün Çankaya Köşkü Kütüphanecisi ve Çankaya Köşkü Özel Kalem Müdür Yardımcısı Nuri Ulusu'nun oğlu Mustafa Kemal Ulusu bir konferans verdi.
Çankaya Köşkü - 09.11.2019
MSB'den Ata'nın eşyalarının sergilendiği müzeye özel video
Ayrıca, Çanakkale Savaşı, Sakarya Meydan Muharebesi ve Büyük Taarruz'u anlatan panoramalar, Türk ulusunun birlik ve beraberliğini anlatan tablolar, Atatürk'ün çok sevdiği köpeği Foks'la Çankaya Köşkü'ndeki çalışma odasının bir örneğinin yer aldığı balmumu heykeli ve eşyalarının da yer aldığı müzede, savaş meydanlarında, yurt gezilerinde, yorgun düştüğü devlet işleri sonrasında dahi elinden düşürmediği, tek tek notlar aldığı 4 binin üzerindeki kitabından 3 bin 123'ünün bulunduğu bildirildi.
Çankaya Köşkü - 05.11.2019
Uçum: "İnfaz rejimini tatminkar hale getirmek asli hedef"
Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Ceza Hukuku Çalışma Grubunca "Ceza İnfaz Rejimi" konulu çalıştay, Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirildi.
Çankaya Köşkü - 04.11.2019
CHP MYK toplantısı
"Yeni büyüme stratejisine ihtiyaç var" Kamuda israfa son verilmesi gerektiğini vurgulayan Öztrak, "İsrafla kapsamlı bir mücadeleye girişilmelidir. İsrafın sembolü olan Beştepe'deki sarayın kapısına kilit vurulmalı, Cumhurbaşkanlığı yeniden Çankaya Köşkü'ne taşınmalıdır.
Çankaya Köşkü - 27.10.2019
Haftanın tarihine bakış
1923- Mustafa Kemal Paşa, Çankaya Köşkü'nde verdiği akşam yemeğinde, "Yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz" dedi.
Çankaya Köşkü - 24.10.2019
İş Yargılamaları ve Barışçıl Çözüm Yolları Çalıştayı
Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Uğur Kızılca, Çankaya Köşkü'nde düzenlenen çalıştayın açılışında yaptığı konuşmada, Kurul olarak "politika belge taslakları" ile "konu bazlı sonuç ve öneri belge taslakları" oluşturmak amacıyla çeşitli alanlarda çalışma grupları kurduklarını belirtti.
Çankaya Köşkü - 23.10.2019
"Ceza ve Ceza Yargılaması Hukuku" Çalıştayı
Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulunca oluşturulan Ceza ve Ceza Yargılaması Hukuku Çalışma Grubu ilk toplantısını aynı adı taşıyan çalıştay ile Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çankaya Köşkü Haberleri | Çankaya Köşkü Haber - Haberler - Sayfa 6 - Çankaya Köşkü haberleri, son dakika çankaya köşkü haber ve gelişmeleri burada. Çankaya Köşkü'nde yeni tip koronavirüs toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 12:38:19. #1.16#

title