Caner Erkin, Yanlış Ameliyat Kurbanı

Vestel Manisaspor'dan Rusya'nın Cska Moskova Takımına Transfer Olan 18 Yaşındaki Genç Futbolcu Caner Erkin, Yanlış Ameliyat Kurbanı Oldu.

Caner Erkin, Yanlış Ameliyat Kurbanı

Vestel Manisaspor'dan Rusya'nın CSKA Moskova takımına transfer olan 18 yaşındaki genç futbolcu Caner Erkin, yanlış ameliyat kurbanı oldu.

İsviçre'nin Cenevre kentinde Mart ayında bel fıtığından ameliyat olan Caner, yaranın iltihap kapması nedeniyle tekrar bıçak altına yatacak. Milli futbolcu, Almanya'nın Münih kentinde FC Bayern Münih'in doktoru Müller Wolfarth tarafından Alpha Klinik'te tedavi altına alınırken, genç oyuncunun moralinin bozuk olduğu gözlendi. İltihabın yanlış ameliyattan kaynaklandığını iddia eden Caner, ikinci ameliyatın başarılı geçmesi halinde en erken 4 hafta sonra takımıyla idmanlara başlayabileceğini belirtti. 4 hafta daha Münih'te kalması gerektiğini söyleyen Caner, bu süreyi kas çalışması yaparak değerlendireceğini ifade etti.

Geçen yılın sonunda Vestel Manisaspor'dan Rusya'nın CSKA Moskova takımına transfer olan genç yetenek Caner Erkin için toplam 5 milyon dolar bonservis ücreti ödenmişti.

(SA-EYB-NÇ-S)