CANDAN ERSOY HABERLERİ

Candan Ersoy haber, Candan Ersoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Candan Ersoy

Candan Ersoy

Doğum Tarihi ... - ...

Candan Ersoy Kimdir ?

Candan Ersoy, Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK) başkanlığına seçildi. Candan Ersoy, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP'den Sivas Suşehri Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Candan Ersoy - 31.03.2019
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı Fazlı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Fazlı Yüksel 3 bin 697, MHP adayı Candan Ersoy 3 bin 66, BBP adayı Ayhan Özer 579 oy aldı.
Candan Ersoy - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Sivas'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Candan Ersoy - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Sivas'ta 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Candan Ersoy - 12.12.2016
İstanbul'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Suşehri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Candan Ersoy, Ziraat Odası Başkanı Yakup Özata, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Karakaya, Şoförler Odası Başkanı Süleyman Şen ve Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Ahmet Başar, İlçe Emniyet Müdürü Engin Keskin'i makamında ziyaret ederek, taziyelerini sundu.
Candan Ersoy - 25.02.2015
26. Vergi Haftası
Yazar, vergi diliminde Sivas'ta üçüncü olan Suşehrili inşaat müteahhidi Candan Ersoy'u ziyaret ederek, Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından gönderilen plaket ve defterdarlık adına yaptırılan "onur belgesini" takdim etti.
Candan Ersoy - 28.03.2012
Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'nin 55. Hesap Genel Kurulu Yapıldı
Suşehri Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen 55. Olağan Genel Kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Divan başkanlığı seçiminden sonra 55. Hesap Genel Kurulu ile ilgili açıklama yapan Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Candan Ersoy, kooperatif ortaklarının kredilerinden dolayı herhangi bir sıkıntı olmadığını söyleyerek, kooperatif ortaklarından 26 kişinin borçlarının yapılandırıldığını ve yapılandırılan borçların ödendiğini ifade etti.
Candan Ersoy - 28.03.2012
Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'nin Mali Genel Kurulu
Suşehri Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Candan Ersoy, kooperatif ortaklarının kredilerinden dolayı herhangi bir sıkıntı bulunmadığını belirtti.
Candan Ersoy - 08.03.2012
Kobi Girişimcilik Destek Programı Anlatıldı
Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Candan Ersoy ise yaptığı konuşmada, KOSGEB girişimcilik ve destekleme sertifikası alan genç müteşebbislerin, kooperatife başvurmaları halinde 50 Bin TL kredi vereceklerini söyledi.
Candan Ersoy - 08.03.2012
Suşehri'nde "Kobi Girişimcilik Destek Programı" Anlatıldı
Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Candan Ersoy ise KOSGEB girişimcilik ve destekleme sertifikası alan genç müteşebbislere, kooperatife başvurmaları halinde 50 bin TL kredi vereceklerini ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Candan Ersoy Haberleri | Candan Ersoy Kimdir - Haberler - Candan Ersoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Candan Ersoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Candan Ersoy Seçim Sonuçları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:17:24. #1.15#

title