Canaydın Üzülüyor

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Yaptığı Bir Açıklamayla, Son Günlerde Spor Medyasında Galatasaraylı Yöneticiler ve Sporcular Hakkında Çıkan Bazı Haberlerin Kendisini Üzdüğünü Söyledi.

Canaydın Üzülüyor

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, yaptığı bir açıklamayla, son günlerde spor medyasında Galatasaraylı yöneticiler ve sporcular hakkında çıkan bazı haberlerin kendisini üzdüğünü söyledi.

Özhan Canaydın, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, "Spor medyasında birkaç gündür yöneticilerimiz ve sporcularımızı yıpratma amacı taşıyan iddialar içeren haberler, beni büyük üzüntüye sevk etmiştir" dedi. Canaydın açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Geçirdiğim rahatsızlık sürecinde ve sonrasında, kulübümüzün yönetimiyle ilgili hususlarda gerekli kararların alınması ve uygulanması bağlamında Yönetim Kurulu'ndaki arkadaşlarım, büyük özveriyle Galatasaray'a olan hizmetlerine devam etmiş ve yokluğumu hissettirmemişlerdir. Ayrıca yöneticilerimiz, kulüp içindeki görevini basamak yaparak kendi özel işlerinde kullanmayacak kadar onurludur. Galatasaray Spor Kulübü'nün benim başkanlığımda sevgi, saygı ve uyum içinde yönetildiğinden hiçbir Galatasaraylı'nın

şüphesi olmamalıdır."

(ERS-ERS-OK-S)

Kaynak: İHA