Canaydın: "Revize Ediliyor"

Canaydın: "Revize Ediliyor"

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Seyrantepe Stadı Projesiyle İlgili Yaptığı Açıklamada, "Hazırlanan Muammen Bedel Üstünde Bir Yükseklik Çıktı. O Revize Ediliyor' Dedi.

Canaydın:

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Seyrantepe Stadı projesiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Hazırlanan muammen bedel üstünde bir yükseklik çıktı. O revize ediliyor'' dedi.

Galatasaray Lisesi'nde düzenlenen Pilav Günü'ne katılan Özhan Canaydın, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Seyrantepe Stadı konusunda TOKİ'nin geri adım attığı yönünde iddiaların doğru olmadığını belirterek, şunları söyledi:

"Hazırlanan muammen bedel üstünde bir yükseklik çıktı. O revize ediliyor. TOKİ, bugün bile çalışıyor. Dün geç vakitlere kadar TOKİ Başkanı ile beraberdik. İnşallah olay, denilen rakama geldiği zaman derhal ihale ilanı veririz. Bu işin bir mali portresi var, o portreye yaklaştırılacak. Mayıs ayı sonunda ihaleye çıkması bekleniyordu. 10-15 gün gecikme olabiliyor. Devletle yapılan işlerde belli statüler var. O statüleri geçmek için bazı gecikmeler oluyor."

Kaynak: AA