Çanakkale Zaferi'nin 92. Yıldönümü

Çanakkale Zaferi'nin 92. Yıldönümü

Büyük Birlik Partisi (Bbp) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, 92 Yıl Önce Çanakkale'de Vatana Yapılan Saldırının Bugün de Benzer Saldırılar Olduğunu Belirterek, "Milletimizi, Devletimizi, Cumhuriyetimizi ve Değerlerimizi Korumak Mücadelemizden Asla Taviz Vermeyeceğiz ve Başaracağız. Çanakkale Ruhu Güç Kaynağımızdır" Dedi.

Çanakkale Zaferi'nin 92. Yıldönümü
17.03.2007 17:07 | Son Güncelleme: 17.03.2007 17:07

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, 92 yıl önce Çanakkale'de vatana yapılan saldırının bugün de benzer saldırılar olduğunu belirterek, "Milletimizi, devletimizi, Cumhuriyetimizi ve değerlerimizi korumak mücadelemizden asla taviz vermeyeceğiz ve başaracağız. Çanakkale ruhu güç kaynağımızdır" dedi.

Yazıcıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 92. yıldönümünde şehit düşenleri şükranla andıklarını söyledi. Anafartalar Kahramanı Mustafa Kemal Atatürk'ün Çanakkale Zaferinin ruhu ile ilgili sözlerinin hiç hatırdan çıkartılmaması gerektiğini belirten Yazıcıoğlu, "92 yıl önce Çanakkale'den vatanımıza saldıran emperyalizmin bugün de benzer saldırıları olduğu gerçeğini hatırdan çıkarmamalıyız. Milletimizin bütün değerlerine milliyetimize, milliyetçiliğe, Cumhuriyetimize, kök değerlerine ve Devletimizin bütünlüğüne yapılan saldırılarla, Çanakkale'deki saldırılar aynı mahiyettedir. Milletimizi, devletimizi, Cumhuriyetimizi ve değerlerimizi korumak mücadelemizden asla taviz vermeyeceğiz ve başaracağız. Çanakkale ruhu güç kaynağımızdır" dedi.

(EDA-ÖK-ÖK-Y)

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title