Çanakkale ve Balıkkesir'de deprem mi oldu? Son dakika AFAD ve Kandilli deprem listesi! - Haberler
Haberi Paylaş

Çanakkale ve Balıkkesir'de deprem mi oldu? Son dakika AFAD ve Kandilli deprem listesi!

Çanakkale ve Balıkkesir'de deprem mi oldu? Son dakika AFAD ve Kandilli deprem listesi!
Haberler.com - Haberler | Gündem

AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler verilerine göre, Balıkkesir ve Çanakkale çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi. AFAD tarafından Çanakkale birçok yerinden hissedilen depreme ilişkin son dakika bilgi notu paylaşıldı. Aegean sea AFAD ve Kandilli deprem listesi!

Afad ve Kandilli Rasathanesi son depremler verilerine göre, Balıkkesir ve Çanakkale çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi'ne göre kaç büyüklüğünde deprem meydana geldi? Ege'de deprem oldu mu? Nerede deprem oldu? Kaç büyüklüğünde deprem oldu? Ölü veya yaralı var mı? Saat kaçta deprem oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! İzmir'de deprem! İzmie'de nerede deprem oldu? İşte detaylar haberimizde...

AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler verilerine göre, Balıkkesir ve Çanakkale çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi.Alınan son dakika bilgisine göre Ege'de deprem oldu. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Enstitüsü'ne göre sabah saat 08.03'de Ege Denizi açıklarında 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Tarih (TS)01.02.2021 - 08:03:24

Büyüklük: 4.1 (Mw)

Merkezi: Ege Denizi

Enlem:.38.9640 (K)

Boylam: 26.0576 (D)

Derinlik. 24.46 (KM)

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri ile vatandaşalar anlık deprem haberleri veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor. İşte son dakika Kandilli son depremler listesi:

Son dakika: Ege'de deprem oldu mu? Nerede deprem oldu? Kaç büyüklüğünde deprem oldu? Ölü veya yaralı var mı? AFAD ve Kandilli deprem listesi!

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı son dakika deprem haberleri ile vatandaşlara güncel deprem haberleri vermeye devam ediyor. İşte AFAD son depremler listesi: Son Depremler! Bugün deprem oldu mu? 1 Şubat Pazartesi AFAD güncel deprem listesi:

Son dakika: Ege'de deprem oldu mu? Nerede deprem oldu? Kaç büyüklüğünde deprem oldu? Ölü veya yaralı var mı? AFAD ve Kandilli deprem listesi!

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Ege'de meydana gelen deprem il ilgili henüz ölü veya yaralı olup olmadığına dair bir açıklama bulunmamaktadır.

Bugün Deprem oldu mu sorusunun cevabını güncel olarak takip edebilmek için Kandilli Rasathanesi'nin ve AFAD'ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda en güncel verilerle anlık deprem analizleri yapılır ve sunulur. Son 500 depreme kadar bugün ya da dün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD'da bulabilirsiniz.

Haberler.com - Gündem

Çanakkale, Kandilli, Deprem, AFAD, Gündem - Longtail, Gündem, Güncel, Haber

title