Çanakkale: Küçükkuyu'da Kasisler Kaldırıldı

Çanakkale: Küçükkuyu'da Kasisler Kaldırıldı

Çanakkale: Küçükkuyu'da Kasisler Kaldırıldı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Çanakkale'nin Ayvacık İlçesi'ne Bağlı Küçükkuyu Beldesi'nde, Küçükkuyu-ayvacık Arasında Devam Eden Duble Yol Çalışması Sırasında E-87 Karayolu Üzerine Yapılan ve Sürücülerin Büyük Tepkisine Yol Açan Kasisler Kaldırıldı.

Çanakkale'nin Ayvacık İlçesi'ne bağlı Küçükkuyu Beldesi'nde, Küçükkuyu-Ayvacık arasında devam eden duble yol çalışması sırasında E-87 karayolu üzerine yapılan ve sürücülerin büyük tepkisine yol açan kasisler kaldırıldı.

Küçükkuyu'da inşaatı devam eden duble yolda şerit değiştirilecek yerlerde kazaları önlemek ve hız düşürmek amacıyla asfalt ile yapılan kasislerin basında yer almasının ardından devreye giren Karayolları ekipleri, bunları greyder ile sökerek normal haline getirdi. Karayolları ekiplerinin E-87 karayolunun bir bölümüne şerit değişimini bildiren levha koymak yerine Küçükkuyu'dan Ayvacık yönü girişe 13, şehir içine 4, Edremit çıkışına da 21 adet kısa mesafelerle kasis yapılmasının kazalara davetiye çıkardığını belirten sürücüler bunların kaldırılmasını istemişlerdi. Sabah erken saatlerde çalışma başlatan Karayolları ekipleri kasislerin tamamını kaldırdı.

(BE-AÖ-MŞ)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title