Çanakkale: Gelibolu'da Doğa Katliamı

Çanakkale: Gelibolu'da Doğa Katliamı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi Eğritaş Mevkinde Bulunan Sahilden Çekilen Kumlar Dolayısı ile Yaklaşık 50 Metre Çapında, Büyük Bir Çukur Oluştu.

Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi Eğritaş mevkinde bulunan sahilden çekilen kumlar dolayısı ile yaklaşık 50 metre çapında, büyük bir çukur oluştu.

Çevrede bulunan vatandaşlar, sahilde bulunan kumların greyder ve kamyonlar ile çekilerek, sahilde büyük bir çukur ve kum tepeciklerinin oluştuğunu söylediler. Yetkililerin konuya acil bir çözüm bulması ve kumu çekenler hakkında yasal işlem yapması gerektiğini belirten vatandaşlar, sahilden de sık sık kum çekildiğini, ama konuyla ilgili şu ana kadar sahilden kum çekilmesinin önüne geçilemediğini de söylediler. Çevreden sorumlu yetkililerin konuyla acilen ilgilenilmesini söyleyen vatandaşlar, sahilin göz göre göre elden gitmesine izin verilmemesinin ve doğa katliamının mutlaka önüne geçilmesi gerektiğini belirttiler.

(ST-AÖ-MŞ)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title