Çanakkale, Çankırı, Çorum Kesin Aday Listeleri
Haberler » Güncel » Çanakkale, Çankırı, Çorum Kesin Aday Listeleri - Haber

Çanakkale, Çankırı, Çorum Kesin Aday Listeleri

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Çanakkale, Çankırı, Çorum Kesin Aday Listeleri

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Kesin aday listelerine göre Çanakkale'nin milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Mehmet Daniş

2- İsmail Kaşdemir

3- Sebahattin Güner

4- Yeşim Karadağ

DEMOKRAT PARTİ

1- Bekir Duman

2- Selami Münir Duru

3- Levent Karesioğlu

4- Beytullah Yavaş

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Ali Sarıbaş

2- Mustafa Serdar Soydan

3- Bülent Öz

4- Ahmet Küçük

EMEK PARTİSİ

1- Mehmet Mustafa Yalçıner

2- Fatih Polat

3- Refret Hayriye Arı

4- Eylem Göl

MİLLET PARTİSİ

1- Cahit Yılmaz

2- Alaattin Taras

3- Zakir Erdinç

4- Ayşen Özdemir

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Mustafa Çetin Gümüşoğlu

2- Erdoğan Türesel

3- Bülent Kudal

4- Nalan Yar

SAADET PARTİSİ

1- Şaban Sarı

2- Muharrem Hoşgör

3- Yusuf Hurşitoğulları

4- Mustafa Algül

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Niyazi Özer

2- İlhami Barıtcı

3- Kenan Tas

4- Bedri Şen

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- İbrahim Akkoyun

2- Mehmet Polat Küçükçelik

3- Mesude Kaya

4- Seçkin Gümüş

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Füsun Koroğlu Çorapçıoğlu

2- Enver Koç

3- Mehmet Doğan

4- İbrahim Kürşat Tuna

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Mukadder Çetinel Gökgiray

2- Mahmut Nedim Aydın

3- Fırat Tireli

4- Hilmi Kılıç

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Mehmet Tezel

2- Berna Ersoy

3- Fikret Sezen

4- Tuluğ Ünlütürk

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Yusuf Sarıbulut

2- Muharrem Öztürk

3- Gökhan Cenkız

4- Nurten Aytemur

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Ethem Hırçın

2- Yaşar Çınar

3- Mustafa Melih Namlıoğlu

4- Hüseyin Bilici

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Filiz Sanay

2- Ufuk Cankaya

3- Hüseyin Kavas

4- Remziye Vatansever

BAĞIMSIZ

-Harun Özcan

-Çankırı KESİN ADAY LİSTELERİ

Kesin aday listelerine göre Çankırı'nın milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- İdris Şahin

2- Hüseyin Filiz

DEMOKRAT PARTİ

1- Ömer Sarıalioğlu

2- Ahmet Demirel

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Muzaffer Cellat

2- Hasan Çelen

EMEK PARTİSİ

1- Kemal Sunar

2- Güneş Kılıç

MİLLET PARTİSİ

1- Yusuf Zaim

2- Edibali Erdem

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- İbrahim Ulutaş

2- İlhan Gaygusuz

SAADET PARTİSİ

1- Mehmet Ünver

2- Vehbi Aydoğan

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Fatih Karaşahin

2- Erdem Çağlar

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Fatih Hacıoğlu

2- Yaşar Er

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Şahin Eraslan

2- Hüseyin Yakar

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Yunus Erşen

2- Ali Emre Yalçınkaya

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Mehmet Keskin

2- Emel Kanbur

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Şaban Yılmaz

2- Dursun Kaygusuz

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Murat Çiftçi

2- Durhan Pınarcı

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Namık Kaya

2- Gani Çağlar

-Çorum KESİN ADAY LİSTELERİ-

Kesin aday listelerine göre Çorum'un milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Salim Uslu

2- Cahit Bağcı

3- Murat Yıldırım

4- Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt

DEMOKRAT PARTİ

1- Önder Çolak

2- Mustafa Pak

3- İbrahim Yıldırım

4- Cavit Pak

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Tufan Köse

2- Sait Börekci

3- Muharrem Bozdoğan

4- Cengiz Atlas

EMEK PARTİSİ

1- Hasibe Beyaz

2- Ali Ekber Üşüdür

3- Dilek Cengiz

4- Erdoğan Gültekin

MİLLET PARTİSİ

1- Mehmet Damar

2- Adnan Faruk Şahin

3- Ali Matışlı

4- Nurşan Pekşen

SAADET PARTİSİ

1- Arif Ersoy

2- Adnan Cıdık

3- Ali Yazıcı

4- İsmail Sarıoğlu

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Orhan Horan

2- Yalçın Akman

3- Gürcan Akca

4- Mehmet Sarıarslan

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Mustafa Hidayet Vahapoğlu

2- Fuat İstanbullu

3- Aybüke Topçubaşı

4- Hüseyin Esenyel

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Can Çetin

2- Koray Yıldırım

3- Metin Kocabay

4- İsmail Özen

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Yaşar Dertli

2- Kadir Durmuş

3- Uğur Hancı

4- Dilek Çelik

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Mustafa Yurttaş

2- Neşet Yılmaz

3- Mesut Celep

4- Halit Yılmaz

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Mustafa Özarslan

2- Necmi Ketenci

3- Munise Bozok

4- Mustafa Koçak

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Bilgin Sucu

2- Yusuf Damar

3- Ferai Bilgener

4- İsmail İspir

BAĞIMSIZ

- Murat Burhanoğlu - ANKARA

Kaynak: AA

Manşet

Haberler