Camilla Mancini: Taşınmak Hobimiz Oldu

Galatasaray'ın Mancini ile anlaşmasından sonra, ünlü teknik adamın kızı Camilla Mancini transferle ilgili ilginç bir yorum yaptı.

Camilla Mancini: Taşınmak Hobimiz Oldu

Fatih Terim ile yolların ayrılmasından sonra yönetim Roberto Mancini ile el sıkıştı. Ancak transferde ilginç bir detay ortaya çıktı.

Galatasaray'ın yeni teknik adamı Roberto Mancini'nin kızı Camilla Mancini'nin 20 Eylül'de attığı tweet ortalığı karıştıracak gibi görünüyor. Sarı kırmızılı takım ile bugün, yani 30 Eylül'de resmi sözleşme imzalayan Mancini'nin kızının yaklaşık 1.5 önce attığı tweette evdeki eşyalarını topladığı ve "Taşınmak hobimiz oldu, kimsenin bilmediği bir yere gidiyoruz" dediği öğrenildi.

İtalyan teknik adamın kızının attığı bu tweet akıllara, "Acaba Mancini ile Fatih Terim görevdeyken mi anlaşıldı?" sorusunu getirdi.

AYSAL'DAN YANIT GELDİ

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Roberto Mancini ile Fatih Terim görevdeyken anlaştıkları iddialarına yanıt verdi. İtalyan teknik adamla, Terim ayrıldıktan sonra temas kurduklarının altını çizen Aysal, "Eğer evvelden pişirilmiş bir iş olsaydı, bu kadar sıkışıp, telaşa düşer miydik? Tabii ki bu kadar bilgi kirliliği suçlamanın sonrasında art niyetli suçlamalar da olacaktır. Biz işimize bakıyoruz, kimseyle uğraşmıyoruz. Taraftarımıza karşı sorumluluğumuz çok büyük" dedi.