Camdaki Kız Hayri kim? Camdaki Kız Hayri'nin gerçek hikayesi nedir? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynayacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Camdaki Kız Hayri kim? Camdaki Kız Hayri'nin gerçek hikayesi nedir? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynayacak?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Camdaki Kız Hayri kim? Camdaki Kız Hayri'nin gerçek hikayesi nedir? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynayacak?

İzleyenlerin büyük bir merakla beklediği Hayri karakterini kim canlandıracak büyük merak konusu oldu. Gülseren Buğdayıcıoğlu'nun kitabına göre; bu karakterin Nalan'ın şoförü olduğu yazsa da dizide bunun nasıl uyarlanacağı bilinmemekte. Öte yandan diziseverler "Camdaki Kız Hayri kimdir, kim oynuyor?" sorularına yanıt aramakta. Peki, Camdaki Kız Hayri kim? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynayacak? Camdaki Kız Hayri kimdir, kim oynuyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Camdaki Kız dizisindeki Hayri karakteri bilindiği üzere yapımın son bölümüne ait final sahnesinde ekranlara gelmiş yapım sezona bu bölümle ara vermişti. Peki, Camdaki Kız Hayri kim? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynayacak? Camdaki Kız Hayri kimdir, kim oynuyor? İşte detaylar haberimizde… Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan dizide Hayri karakteri sezon finali fragmanında ilk kez görüntülendi. Gerçek hayat hikayesine dayanan romanda Hayri karakteri Nalan'ın koruması ve şoförü olarak olaya dahil olur. Nalan, eşi Sedat'tan ilgi görmez ve mutsuz bir hayat yaşar. Karnındaki bebeğini de kaybetmesiyle birlikte derin bir depresyona düşer. Tam bu sırada Hayri onun bu halinden istifade ederek ona yakınlaşır. İlgiye aç olan Nalan da bu ilgiye kayıtsız kalmaz. Kitapta Hayri evli ve üç çocuğu olan kaba saba bir adamdır. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Camdaki Kız Hayri'yi Cihangir Ceyhan oynayacak.

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Elazığ'lıdır. İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana'ya geri döndü.İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Cihangir Ceyhan, Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Azer karakterine hayat vermiştir. Alev Alev dizisinde oynamıştır. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

2020 Alev Alev (TV Dizisi)

2019 – Çukur (Azer) (TV Dizisi)

2016-2019 – Sıfır Bir Adana (Cio) (TV Dizisi)

2015 – Yusuf (Serdar) (Sinema Filmi)

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title