Camdaki Kız 3. bölüm fragmanı yayımlandı! Camdaki Kız 3. bölüm 2. fragmanı - Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı izle
Advertisement

Camdaki Kız 3. bölüm fragmanı yayımlandı! Camdaki Kız 3. bölüm 2. fragmanı - Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı izle

Camdaki Kız 3. bölüm fragmanı yayımlandı! Camdaki Kız 3. bölüm 2. fragmanı - Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı izle
Haberler.com - Haberler | Gündem

Camdaki Kız 3. bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız dizisinin 2. bölümün ardından Camdaki Kız 3. bölüm fragmanı da yayınlandı. KanalD'de yayınlanan Camdaki Kız 3. bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız son bölüm özeti! Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak? KanalD Camdaki Kız yeni bölümü fragmanı izle!

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, yakında izleyici ile buluşacak. Dizide başrolü ise Burcu Biricik canlandıracak. Peki, Camdaki Kız dizisi ne zaman, saat kaçta başlıyor, hangi kanalda? Camdaki Kız konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?

CAMDAKİ KIZ İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışan Nalan, yumuşak huylu, zeki, sıcakkanlı ve dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğudur. Hayatını varlık, ilgi, alaka içinde geçirmiş, en iyi okullardan dereceyle mezun olmuş olan Nalan'ın, herkesten sakladığı bir sırrı vardır...

Diğer yandan Nalan'ın çalıştığı şirketin genç veliahtı Sedat, kendisinden yaşça büyük ve evli bir kadın olan, sosyetik güzel Cana ile uzun yıllardır yasak bir ilişki yaşamaktadır. Şirketin sahibi ve Sedat'ın babası olan Rafet Koroğlu, yıllarca didinip kurduğu Koroğlu imparatorluğunun itibarının, şımarık oğlu Sedat tarafından lekelenmesine izin vermeyecektir. Rafet, Sedat'ı Cana'dan ayırmak için, onu zorla başka biriyle evlendirmeye karar verir.

Ve kader çarkı döner... Sedat ile Nalan'ın yolları kesişir. Hayatı boyunca kendisini babasına ispatlayamamış olan Sedat'ın tek çaresi, daha önce hiç tanımadığı Nalan'la evlenmektir. Peki Sedat, Nalan'ın hayallerindeki "kurtarıcı prens" midir?

Çocukluklarından yaralı olan bu ikili kavuşup masallardaki gibi bir aşk yaşayabilecek midir? Yoksa onları bugüne kadar hiç hayal etmedikleri bir karanlık mı beklemektedir?

CAMDAKİ KIZ 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title