Çalacak bir şey bulamayan hırsız bıldırcın çaldı - Haberler
Haberi Paylaş

Çalacak bir şey bulamayan hırsız bıldırcın çaldı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

- Çalacak bir şey bulamayan hırsız bıldırcın çaldı Hırsız TV kanalı bahçesindeki bıldırcınları çaldı Şanlıurfa'da bir yerel televizyon kanalının bahçesine giren hırsız, umduğunu bulamayınca 3 adet bıldırcın kuşunu çaldı.

- Çalacak bir şey bulamayan hırsız bıldırcın çaldı

Hırsız TV kanalı bahçesindeki bıldırcınları çaldı

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da bir yerel televizyon kanalının bahçesine giren hırsız, umduğunu bulamayınca 3 adet bıldırcın kuşunu çaldı.

Edinilen bilgiye göre olay, Eyyübiye ilçesine bağlı Bıçakçı Mahallesi'nde yaşandı. Henüz kimliği belirlenemeyen bir hırsız, Şanlıurfa'da yayın hayatını sürdüren Kanal Urfa Televizyonu'n bulunduğu binanın bahçesine girdi. Burada bir süre oyalanan hırsız, çalacak bir şey bulamayınca bahçede kafes içerisinde bulunan 3 adet bıldırcın kuşunu çaldı.

Televizyon çalışanlarından Faysal Çağla, bıldırcın kuşlarının maddi olarak yüksek bir değerinin olmadığını fakat hırsızlık boyutunun küçüklük ya da büyüklükle derecelendirilmemesi gerektiğini belirtti. Çağla, hırsızın bulunarak cezalandırması için şikayetçi olduklarını aktardı.

Duvar üstünden atlayarak bıldırcın kuşlarını çalan hırsız, güvenlik kamerasına yansıdı.

Çalacak bir şey bulamayan hırsız bıldırcın çaldı

Çalacak bir şey bulamayan hırsız bıldırcın çaldı

Çalacak bir şey bulamayan hırsız bıldırcın çaldı

İhlas Haber Ajansı / Bekir Şeyhanlı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title