Çakır Diyaloglar Geliştikçe Malatya Kazanacak

Çakır Diyaloglar Geliştikçe Malatya Kazanacak

Eğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım; "Malatya Belediyesi'nin Yaptığı Çalışmalar Çok Güzel. Bu Çalışmaları İlgiyle İzliyoruz.

Çakır Diyaloglar Geliştikçe Malatya Kazanacak

Eğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a iade-i ziyarette bulundu.

3 Ocak Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette konuşan Eğitim Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, yeni yönetim olarak kendilerine bir rota belirlediklerini, başta Valilik ve Belediye olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarıyla güzel bir diyalog içinde olmayı arzuladıklarını söyledi.

Şube Başkanı Yıldırım, "Malatya Belediyesi'nin yaptığı çalışmalar çok güzel. Bu çalışmaları ilgiyle izliyoruz. Zaman zaman insanlarımız bu çalışmalardan dolayı zorluklar yaşıyorlar ama unutmamak lazım ki, denizler dalgalanmadan durmuyor. Çalışmaların bitmesiyle insanların memnuniyeti ortaya çıkacaktır. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz" dedi.

Başkan Çakır: Diyaloglara önem veriyoruz…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise Eğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım ve beraberindeki yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkan Çakır, "Kurumlarımız başta olmak üzere sivil toplum kuruluşlarımızla diyaloglarımızı geliştirdikçe bundan Malatya'nın kazancı büyük olacaktır. Bizler de ortak akıl buluşmalarında diyaloglara önem veriyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızdan gelen önerileri dikkate alıyoruz. Bundan sonra da sivil toplum kuruluşlarımızla görüşmeyi varsa önerilerini dikkate alacağımızı bir kez daha belirtmek istiyorum" dediKaynak: Bültenler