Çakacak, Memur-Sen ve Bağlı Sendika Başkanlarıyla Buluştu
Haberler » Yerel » Çakacak, Memur-Sen ve Bağlı Sendika Başkanlarıyla Buluştu - Haberler

Çakacak, Memur-Sen ve Bağlı Sendika Başkanlarıyla Buluştu

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Mersin İl Başkanı Abdullah Çelik ve konfederasyona bağlı sendika başkanlarını kabul etti.

Çakacak, Memur-Sen ve Bağlı Sendika Başkanlarıyla Buluştu

Valisi , Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Mersin İl Başkanı Abdullah Çelik ve konfederasyona bağlı sendika başkanlarını kabul etti.


Samimi bir ortamda geçen kabulde konuşan Vali Çakacak, milli iradeyi hedef alan saldırılara karşı Türk milletinin, darbe teşebbüsünün başladığı ilk andan itibaren darbeye karşı koyarak demokrasiye sahip çıktığını ifade ederek, "Milletimizin asil duruşu ve sağduyusu her zaman olduğu gibi bugün de cennet vatanımıza kastedenlerin hain emellerini gerçekleştirmelerine izin vermemiştir. Hangi siyasi partiden olursa olsun, hangi görüşte, düşüncede olursa olsun tüm halkımız tek yürek olarak demokrasimize sahip çıkmışlardır. Asker kıyafeti giymiş teröristlere dur diyen aziz milletimizin bu zaferinin birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin daha da sağlamlaştırmasını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.


Konfederasyona bağlı sendikalar adına konuşan Başkan Çelik ise 15 Temmuz gecesinin Türk milleti için çok uzun ve karanlık bir gece olduğunu, Mersinlilerin ilk günden bu yana dik bir duruş gösterdiğini belirterek, süreci etkin bir şekilde yönetmesi ile bu büyük tehlikeyi hiçbir vatandaşın burnu dahi kanamadan atlatılmasını sağladıkları için Vali Çakacak'a şükranlarını sundu. - MERSİN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri