Renato Caja: Yeni Başarılar İçin Bursaspor'a Geldim

Brezilyalı futbolcu Caja, Bursaspor'da yeni başarılar kazanmak istediğini söyledi.

Renato Caja: Yeni Başarılar İçin Bursaspor'a Geldim

Bursaspor'un sezon sonuna kadar kiraladığı Renato Caja Bursa'ya geldi. Brezilyalı futbolcu Caja, Bursaspor'da yeni başarılar kazanmak istediğini söyledi.

Yeşil-beyazlıların Brezilya'nın Esporte Clube Vitoria takımından sezon sonuna kadar kiralayarak transfer ettiği 30 yaşındaki Renato Caja, Bursa'ya geldi. Bursaspor 2. Başkanı Rıdvan Şen ile birlikte konaklayacağı otele gelen Caja, Bursaspor atkısı ile poz vermeyi ihmal etmedi.

Çok güzel futbol oynanan bir ülkeye geldiğini ifade eden Caja, "Çok mutluyum. Elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Hedef ve beklentilerim büyük. Yönetimin bana olan güvenini hissediyorum. Bunun karşılığını vermek çalışacağım. Fernandao ile defalarca oynadım. Çok iyi bir oyuncu. 5 ay kendimi kanıtlamak için yeterli bir süre ama benim hedefim çok daha üzere Bursaspor'da kalabilmek" dedi.

Bursaspor'dan önce Japonya'da, Çin'de gittiği her takımda şampiyonluklar kazandığını ifade eden Caja, "Her takımda şampiyonluklar yaşadım. Bunlara bir yenisini de Bursaspor'da yaşamak istiyorum" diye konuştu. - BURSA