CAHİT ZARİFOĞLU HABERLERİ

CAHİT ZARİFOĞLU HABERLERİ

Cahit Zarifoğlu haber, Cahit Zarifoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Zarifoğlu - 21.12.2016
Milli Şairimiz Konya'da anıldı
Meram Belediyesi tarafından; Meram Kültür, Sanat, Yaşam Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen "Akif'le Dirilmek" isimli programda İbrahim Sadri tarafından Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un şiirleri seslendirildi. Konevi Kültür Merkezi'ndeki programa Meram Belediye Başkan Vekili Abdullah Topatan, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdüssettar Yarar, AK Parti Konya İl ve Meram İlçe Teşkilat Yöneticileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. 'Memleketim Merhaba' adlı şiiriyle programa başlayan İbrahim Sadri, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un 'İstiklal Marşı', 'Çanakkale Şehitlerine', 'Bülbül', 'Zulmü Alkışlayamam' gibi şiirleriyle birlikte 'Bir Gece' isimli Naat-ı Şerif'i seslendirdi. Necip Fazıl Kısakürek'in 'Sakarya Türküsü', Cahit Zarifoğlu'nun 'Seçkin Biri Değilim' ve Hz.
Cahit Zarifoğlu - 20.12.2016
Vali Al'ın Okul Ziyaretleri
Osmaniye Valisi Kerem Al, Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Mehmet Karacatilki Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.
Cahit Zarifoğlu - 19.12.2016
Ksü Öğrencilerinden Şehitler İçin Anma Programı
KSÜ Avşar yerleşkesi Cahit Zarifoğlu salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından üniversite öğrencileri tarafından mevlit, hatim duası ve ilahiler okundu.
Cahit Zarifoğlu - 13.12.2016
Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasa Arayışları" Paneli
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü tarafından Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda, Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof.
Cahit Zarifoğlu - 11.12.2016
Şiirleriniz, Kanlı Canlı Olursa Anlam İfade Edebilir"
Kitabın 1950'lerden sonra ortaya çıkan bazı şairler üzerine yazılar içerdiğini belirten Kelebek, Sezai Karakoç'la başlayan kitabın, Cahit Zarifoğlu, Alaeddin Özdenören, Erdem Beyazıt gibi şairlerle devam ettiğini ifade etti.
Cahit Zarifoğlu - 9.12.2016
Kur'an-ı Kerim'in Anlaşılmasında Sünnetin Rolü" Konferansı
Çeker, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde (KSÜ), Rektörlük ve KSÜ İdeal Gençlik Bilim Kültür ve Dayanışma Öğrenci Topluluğu tarafından, KSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu'nda düzenlenen "Kur'an-ı Kerim'in Anlaşılmasında Sünnetin Rolü" konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.
Cahit Zarifoğlu - 17.11.2016
Kayseri ve Sivas'ta Kültür Sanat
Kayseri Büyükşehir Belediyesinin etkinlikleri çerçevesinde şair, yazar Cahit Zarifoğlu'nun yazdığı, Osman Doğan'ın yönettiği "Motorlu Kuş" adlı müzikli çocuk oyunu Külliyen Tiyatro tarafından sahnelenecek.
Cahit Zarifoğlu - 17.11.2016
Öğrencilerinden Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına Ziyaret
Beyşehir Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, Ankara'da Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret etti.
Cahit Zarifoğlu - 10.11.2016
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Gün dolayısıyla ayrıca Beyşehir Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Konferans Salonunda anma programı düzenlendi.
Cahit Zarifoğlu - 5.11.2016
Yazarlar, Kahramanmaraş'ta Okuyucularıyla Buluştu
Fuardaki okuyucunun içten bir okuyucu olduğu düşüncesini paylaşan Aktaş, şunları söyledi: "Bir de burası diğer şehirlere göre çok özel bir şehir, önemli yazarlar yetiştirmiş, dergi çıkaran gruplar buradan çıkmış. Bunun verdiği güven hissediliyor. Bazen buralı gençler geliyor, dergilerini gösteriyorlar, adını duyduğumuz ama görmediğimiz kadrolardan isimler geliyor, hoş buluşmalar oluyor. Burası Cahit Zarifoğlu, Rasim Özdenören gibi değerli isimlerin şehri olduğu için de bunu hissediyorsunuz.
Cahit Zarifoğlu - 31.10.2016
Yurtkur Eğitim Faaliyetlerini Arttırıyor
Hayatta olmayan şairlerin anıldığı ve gençlerimizin günümüzün kıymetli şairleriyle buluştuğu "Şairler Gençlerle Buluşuyor" programı kapsamında Cahit Zarifoğlu, Şakir Kurtulmuş ve Betül Zarifoğlu'nun katılımlarıyla 2 Kasım'da Bolu'da anılacak.
Cahit Zarifoğlu - 28.10.2016
Murat Kekilli Gençlerle Buluştu
Kekilli, Necip Fazıl Kısakürek, Aliya İzzetbegoviç, Mehmet Akif Ersoy, Cahit Zarifoğlu, Erdem Beyazıt, Sezai Karakoç gibi yazar ve şairleri okuduğuna değinerek, gençlere Türkiye'nin ruhunu tanıyan, düşüncelerinde yerli ve milli olan yazarları okumayı tavsiye etti.
Cahit Zarifoğlu - 28.10.2016
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
Törenin ardından Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı "15 Temmuz" temalı resim sergisi açıldı.
Cahit Zarifoğlu - 26.10.2016
Azerbaycan Milletvekili Paşayeva Açıklaması
Paşayeva, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü ile Azerbaycan Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğince KSÜ Avşar Yerleşkesi Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu'nda düzenlenen "Azerbaycan'ın Bağımsızlığının 25.
Cahit Zarifoğlu - 14.10.2016
Başbakan Yardımcısı Kaynak: Tankımızı Alman Marka Tanksavar Tahrip Etti
Kaynak, açılışın ardından Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu'nda Akademik Yıl açılışında ilk dersi yaptı.
Cahit Zarifoğlu - 13.10.2016
Çocuğu Ne Şımartır?
Cahit Zarifoğlu Gençlik Merkezi'nde düzenlenen "Bebeklikten Erişkinliğe Süreç" konulu seminerde Uzman Psikolog Aslı Karasaç, Esenlerli hanımlara önemli ipuçları verdi.
Cahit Zarifoğlu - 7.9.2016
Esenler'de 'Çarşamba Seminerleri'nin Konuğu Çocuk Geliştirme ve Eğitim Uzmanı İklim Aslan'dı
Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü'nün düzenlediği Çarşamba Seminerleri kapsamında Çocuk Geliştirme ve Eğitim Uzmanı İklim Aslan, okula uyum sürecinde ebeveyn tutumlarının nasıl olması gerektiğini anlattı. "Çocuğum Okula Başlıyor" konulu seminer, Cahit Zarifoğlu ESGEV'de gerçekleşti.
Cahit Zarifoğlu - 16.8.2016
Osmaniye'ye "15 Temmuz Şehitler Eğitim Kampüsü"
Öte yandan Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan ve mal varlığı devlete aktarılan Hoşgörü Eğitim Kurumlarının bir bölümünün de Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu olarak hizmet vereceği öğrenildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cahit Zarifoğlu Haberleri | Cahit Zarifoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Cahit Zarifoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Zarifoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sivas'ta Öğrencilerin Karne Heyecanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 02:37:04. #1.15#
title