CAHİT ÖZKAN HABERLERİ

Cahit Özkan haber, Cahit Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Özkan - 24.03.2020
AK Parti'den CHP'ye infaz düzenlemesi ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş ve Cahit Özkan, infaz düzenlemesine ilişkin CHP'nin Meclis Grubu'nu ziyaret etti.
Cahit Özkan - 24.03.2020
AK Parti ve CHP, infaz düzenlemesi için bir araya geldi
AK Parti heyeti, ceza infaz düzenlemesini görüşmek üzere CHP TBMM Grubu'nu ziyaret etti. AK Parti heyetini girişte CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç karşıladı. Görüşmeye; AK Parti'den Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş, Cahit Özkan, Adalet Komisyonu üyeleri katıldı.
Cahit Özkan - 19.03.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı paket, ülke kaynaklarını 82 milyona hakça paylaşmak düşüncesiyle hazırlanmıştır.
Cahit Özkan - 18.03.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Dünyada koronavirüs ile mücadele eden ülkelerin bir kısmı insan yaşamını, bir kısmı ekonomiyi öteledi ve İtalya'nın içine düştüğü durumla karşı karşıya kaldı.
Cahit Özkan - 18.03.2020
17 Mart 2020 Haberleri
17 Mart 2020 Manşet Haberleri.
Cahit Özkan - 17.03.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Sağlık Bakanımız 19 Mart Perşembe günü Meclisimizi, Genel Kurulu bilgilendirecek.
Cahit Özkan - 17.03.2020
HDP'li Beştaş, karantina süresini geçirmeden TBMM'deki oturuma katıldı
TBMM Genel Kurulu çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş'a başarılar dileyerek, "Sosyal medyadan yaptığımız takipler çerçevesinde 8 Mart'ta zannediyorum Almanya'dan döndüler ve normal şartlarda karantina süresi devam etmektedir" ifadelerini kullandı.
Cahit Özkan - 17.03.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türk milletinin daha önce yaşanan zorluklarda olduğu gibi birlik ve beraberlik içinde koronovirüse karşı da başarılı bir mücadele vereceğini vurguladı.
Cahit Özkan - 17.03.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "Sağlık Bakanımız, 19 Mart Perşembe günü Meclisimizi...
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "Sağlık Bakanımız, 19 Mart Perşembe günü Meclisimizi bilgilendirecek.
Cahit Özkan - 09.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ -10
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bir dizi toplantı ve ziyaret için Denizli'ye geldi. Bakan Albayrak ilk olarak Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Türkiye İçin Değişim Başlıyor Denizli İş Dünyası Buluşması'na katıldı. Toplantıya Bakan Albayrak'ın yanı sıra, Vali Hasan Karahan, AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Nilgün Ök, Ahmet Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan ile çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş insanları katıldı.
Cahit Özkan - 07.03.2020
AK Partili Özkan: "Kurtuluş Savaşı'nda durmamız gereken hal üzere durmak lazım"
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türkiye'nin bugün Suriye'de ve bütün dünyada verdiği mücadelenin, kurtuluş mücadelesi olduğunu belirterek, "O zaman Kurtuluş Savaşı'nda durmamız gereken hal üzere durmak lazım." dedi.
Cahit Özkan - 02.03.2020
Eski milletvekili Mevlüt Güngör Erdinç için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi
Törene, Erdinç'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanvekili Levent Gök, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, bazı milletvekilleri ve Meclis personeli katıldı.
Cahit Özkan - 28.02.2020
AK Parti'li Özkan: 28 Şubat haçlı saldırısıdır
AK Parti'li Özkan: 28 Şubat haçlı saldırısıdırAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "28 Şubat her şeyden önce, bu milletin medeniyet değerlerine karşı yönelmiş, ekonomik alanını da içine alan apaçık bir haçlı saldırısıdır" dedi.
Cahit Özkan - 28.02.2020
AK Parti'li Özkan: 28 Şubat haçlı saldırısıdır
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "28 Şubat her şeyden önce, bu milletin medeniyet değerlerine karşı yönelmiş, ekonomik alanını da içine alan apaçık bir haçlı saldırısıdır" dedi.
Cahit Özkan - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, dün Denizli ziyareti kapsamında ilk olarak Valiliğini ziyaret etti. Polis mangasını selamlayan Oktay, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanlığı Gıda ve Sağlık Politikaları Kurulu Üyesi, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, AK Parti Denizli Millevekili Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan ve resmi kurum daire müdürleri tarafından karşılandı.
Cahit Özkan - 23.02.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Denizli'de STK temsilcileriyle buluştu Açıklaması
Programa Vali Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz de katıldı.
Cahit Özkan - 23.02.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Denizli'de esnafı ziyaret etti
Fuat Oktay, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda kentin simgesi camdan horoz heykeli önünde Vali Hasan Karahan, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Cahit Özkan - 23.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bugün Denizli ziyareti kapsamında ilk olarak Valiliğini ziyaret etti. Polis mangasını selamlayan Oktay, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanlığı Gıda ve Sağlık Politikaları Kurulu Üyesi, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, AK Parti Denizli Millevekili Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan ve resmi kurum daire müdürleri tarafından karşılandı.
Cahit Özkan - 23.02.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit ailesine ziyaret
Ziyarette, Vali Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız da hazır bulundu.
Cahit Özkan - 17.02.2020
AK Parti'li Özkan'dan ABD'deki 'Türkiye'de darbe olabilir' raporuna tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, ABD'deki düşünce kuruluşu RAND Corporation'ın Türkiye'de yeni bir darbe girişimi olabileceğine ilişkin raporuyla ilgili, "Kulak tıkanacak bir konu değil. Gelecekleri varsa görecekleri de var. Bu tür teşebbüsleri bertaraf edeceğiz" dedi.
Cahit Özkan - 17.02.2020
AK Parti'li Özkan'dan ABD'deki 'Türkiye'de darbe olabilir' raporuna tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, ABD'deki düşünce kuruluşu RAND Corporation'ın Türkiye'de yeni bir darbe girişimi olabileceğine ilişkin raporuyla ilgili, "Kulak tıkanacak bir konu değil. Gelecekleri varsa görecekleri de var. Bu tür teşebbüsleri bertaraf edeceğiz" dedi.
Cahit Özkan - 14.02.2020
TBMM Genel Kurulu'nda, gerginlik
Meclis Genel Kurulu'nda görüşmeleri devam eden 'Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin görüşmelerinde milletvekilleri arasında tartışma çıktı. Söz alan HDP Muş Milletvekili Mensur Işık'ın "Silahlı Kürt muhalefetiyle savaş" ifadesine  AK Parti'li milletvekilleri sert tepki gösterdi. AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan söz isteyerek, "Bakınız, şu kürsüden yaptığınız konuşmanın bir tek kastı vardır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cahit Özkan Haberleri | Cahit Özkan Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Cahit Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Minibüsçüler koronavirüse karşı önlemlerini artırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 23:54:37. #1.14#

title