CAHİT ÖZKAN HABERLERİ

Cahit Özkan haber, Cahit Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Özkan - 01.07.2020
Tüm partilerden Esra Albayrak'a destek
TBMM Genel Kurulu'nda söz alan siyasi parti grup temsilcileri, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak'a yönelik sosyal medya hesabından yapılan hakaretlere tepki gösterdi. İlk olarak söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Sayın Maliye Bakanımız Berat Albayrak'a ve eşi Esra Albayrak'a yapılan bu hakareti telin ediyoruz, kınıyoruz.
Cahit Özkan - 01.07.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, bunun üzerine yerinden söz alarak, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 'ak dava' bugüne kadar hep taraf olmuştur; milletten, medeniyetimizden, milli ve manevi değerlerimizden yana taraf olmuştur.
Cahit Özkan - 01.07.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, sosyal medya uygulamalarının kişi özgürlük ve güvenliğini tehdit ettiğini belirterek, "Özellikle kişilerin güvenliğini, anayasal hak ve özgürlüklerini tehdit eden mütecaviz yaklaşımlara karşı vatandaşlarımızın güvenliğini teminat altına alacak...
Cahit Özkan - 01.07.2020
Hukuk davalarına ilişkin yargı paketi TBMM Genel Kurulunda
Bunun üzerine yerinden söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Eğer, bu ülkede baroları kendi arka bahçeniz olarak görüyorsanız bunlardan sakınacaksınız.
Cahit Özkan - 30.06.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ise Atilla Ödünç'ün konuşmasında kendi görüşlerini sunduğunu belirterek "İlin, büyükşehrimizin milletvekili, Hükümetimizin yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceliyor, değerlendiriyor, burada da anlatıyor.
Cahit Özkan - 30.06.2020
TBMM Genel Kurulu
"Yaklaşık 15 milyar dolarlık ihtiyacımızı karşılayacak" AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, TÜVASAŞ'ın milli elektrikli tren setinin test sürüşlerinin başladığını, ilk 5 yıllık süre zarfında Türkiye'nin lokomotif ve tren sanayinde yaklaşık 15 milyar dolarlık ihtiyacını karşılayacağını vurguladı.
Cahit Özkan - 30.06.2020
Barolara ilişkin teklif TBMM'de (2)
BASIN MENSUPLARININ SORULARINI CEVAPLADIAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Meclis Başkanlığı'na sunulan 'baro ve barolar birliğinin yapısını değiştiren' yasa teklifine ilişkin düzenlediği basın toplantısının ardından soruları cevapladı.
Cahit Özkan - 30.06.2020
AK Parti Grubunda seçim yapıldı
Ankara Milletvekili Naci Bostancı Grup Başkanı olarak belirlenirken, Grup Başkanvekilliklerine İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Tokat Milletvekili Özlem Zengin ile Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu yeniden seçildi.
Cahit Özkan - 30.06.2020
AK Parti'nin yeni Meclis yönetimi belirlendi
TBMM'de AK Parti Grubu, yeni yönetimin belirlenmesi için Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş başkanlığında, basına kapalı olarak toplandı. Toplantıda grup başkanı, grup başkan vekilleri, idare amirleri ve komisyon başkanları seçimi yapıldı. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, grup başkan vekilleri Mehmet Muş, Özlem Zengin, Cahit Özkan, Bülent Turan ve Emin Akbaşoğlu ile gelecek yasama yılında da devam kararı alındı.
Cahit Özkan - 30.06.2020
Barolara ilişkin düzenleme TBMM'de (2)
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, avukat sayısı 5 binden fazla olan illerde 2 bin avukatın bir araya gelmesiyle ikinci, üçüncü veya dördüncü baro kurabilmesi imkanı getirdiklerini söyledi.
Cahit Özkan - 30.06.2020
Barolara ilişkin düzenleme TBMM'de (1)
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni, Meclis Başkanlığına sunduklarını bildirdi.
Cahit Özkan - 30.06.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "Her Baro, Türkiye Barolar Birliği'nde üç delege ve bir...
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "Her Baro, Türkiye Barolar Birliği'nde üç delege ve bir başkanla temsil edilecek"
Cahit Özkan - 30.06.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "Üye sayısı 5 binden fazla olan barolarda 2 bin avukatın...
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "Üye sayısı 5 binden fazla olan barolarda 2 bin avukatın bir araya gelerek ikinci, üçüncü veya dördüncü bir baro kurabilmesine ilişkin düzenleme getiriyoruz.
Cahit Özkan - 30.06.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: " (Çoklu Baro Düzenlemesi) 28 maddeden oluşan kanun...
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: " (Çoklu Baro Düzenlemesi) 28 maddeden oluşan kanun teklifini TBMM'ye sunduk"
Cahit Özkan - 24.06.2020
AK Parti'den muhalefete 'baro paketi' ziyareti (3)
'ÇALIŞMALARIMIZ İLETTİK, TEKLİFLERİ NOT ALDIK'AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, baro paketiyle ilgili CHP, İYİ Parti ve HDP Grup Başkan Vekillerine yaptıkları ziyaret sonrası basın toplantısı düzenledi.
Cahit Özkan - 24.06.2020
AK Parti'den muhalefete 'baro paketi' ziyareti (2)
GÖRÜŞMELER 1'ER SAAT SÜRDÜAK Parti Grup Başkanvekilleri Bülent Turan ve Cahit Özkan, hazırladıkları barolarla ilgili düzenlemelerin yer aldığı yasa teklifine ilişkin taslak metni ilk olarak CHP'ye götürdü.
Cahit Özkan - 24.06.2020
AK Parti'den barolara ilişkin düzenlemeyle ilgili parti gruplarına ziyaret
AK Parti Grup Başkanvekilleri Cahit Özkan ile Bülent Turan, bugün Meclis'te CHP, HDP ve İYİ Parti'ye yapacağı ziyaretlerde barolarla ilgili düzenleme çerçevesinde hazırlıkları süren kanun teklifinin taslağını aktaracak.
Cahit Özkan - 23.06.2020
TBMM Genel Kurulu
Geçen hafta Meclis'te, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ile birlikte 35 baro başkanını dinlediklerini aktaran Zengin, 4 saat süren bu görüşmeden büyük mutluluk duyduklarını söyledi.
Cahit Özkan - 19.06.2020
Son dakika... AK Parti'li Bostancı: TBMM Başkanı adayımız Mustafa Şentop
AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, beraberinde AK Parti Grup Başkanvekilleri Özlem Zengin, Bülent Turan, Cahit Özkan, Mehmet Muş ve Muhammet Emin Akbaşoğlu eile birlikte TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, AK Parti'nin Meclis Başkanı adayını açıkladı.
Cahit Özkan - 11.06.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Gündemi değiştirmek veya CHP'yi suçlamak için uğraşıldığını" savunan Özel, şöyle devam etti: "Sayın Kaboğlu, beyanında Ayasofya, Dolmabahçe ve Sultanahmet'in bir insanlık mirası olduğunu söylüyor. Hepsinin korunması gerektiğini söylüyor. Orada Sultanahmet'in cami olmaktan çıkarılmasını söylemek gibi bir kastı yok. Kendisiyle de görüştüm, bunu aklından dahi geçirmiyor. Hiçbirimiz de geçirmiyoruz. CHP'nin açık ifadesidir. Kurumsal kimliğimizde söylüyoruz. Ne Sultanahmet ne de tarihi değeri olan herhangi bir camimizin ibadete kapatılıp da müze yapılması gibi bir şeyin düşünülmesi dahi söz konusu değildir. Sayın Kaboğlu'nun söylediği müze statüsünde korunması lazım, cami olmaktan çıkarılacak diye bir şey yok. Kastı aşan bir beyan, anlaşılma varsa bunu geri alıyoruz." "Kutuplaşma meslek örgütlerine aynen yansır" AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın, "Çoklu baro sistemi üzerinde çalışma yürütüyoruz.
Cahit Özkan - 04.06.2020
TBMM Genel Kurulunda milletvekilliklerin düşürülmesi tartışması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ise, bugün demokrasi tarihi, anayasa ve parlamento teamülleri çerçevesinde tarihe not düşülecek kararlar alındığını ifade ederek, "Hukukun gereği, anayasanın gereği yapılmıştır ancak tarih nezdinde de milletimizin ve medeniyetimizin yargılaması devam edecek, millet nezdinde çok daha büyük mahkumiyetlere düçar olarak sandığa gömülecektir bu zihniyet.
Cahit Özkan - 04.06.2020
Üç milletvekilinin vekilliklerinin düşürülmesi TBMM'de gerginlik yarattı
HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş da AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'a hitap ederek, "Cahit'in tarihini çok iyi biliyoruz.
Cahit Özkan - 03.06.2020
Denizli'de yapılması planlanan termik santral projesi iptal edildi
İtirazlarımız doğrultusunda ÇED sürecini sonlandıran Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'a, çevre başta olmak üzere bugüne kadar Denizli'mize birçok hizmeti bulunan ve bu süreçte de yanımızda olan önceki dönem Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci'ye, bu konuda hassasiyet göstererek konunun takipçisi olan Valimiz Hasan Karahan'a, AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Cahit Özkan'a, milletvekillerimiz Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök'e, AK Parti Denizli İl Başkanımız Necip Filiz ile Tavas Belediye Başkanımız Hüseyin İnamlık'a teşekkür ediyorum.
Cahit Özkan - 03.06.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Bilim Kurulunun tavsiye kararları çerçevesinde süreç yürütülüyor.
Cahit Özkan - 02.06.2020
TBMM Genel Kurulu
Söz talep eden AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Altay'ın konuşmasının başının ve sonunun birbirine tezat olduğunu belirterek, "Benim Mehmetçiğim, polisim, bekçim, bu ülkenin güvenliğini, huzurunu, barışını, özgürlüğünü korumak için canını siper edecek, biz de onların durumunu iyileştirmek için düzenleme yapmayacağız.
Cahit Özkan - 02.06.2020
Son dakika politika: TBMM çalışmalarına hararetli başladı
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan da polisin, askerin, bekçinin özgürlükler için canını feda edeceğini belirterek, "Mehmetçiğimiz, polisimiz can verirken, toprağa şehit düşerken kalkıp da Mehmetçiğimiz, polisimiz ile ilgili tedirginliklerin arttığı dönem ifadesini asla kabul etmiyoruz.
Cahit Özkan - 02.06.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türkiye'nin sağlık sistemindeki başarısına ve ilk çeyrek ekonomik büyüme oranına işaret ederek "İnşallah bu sağlık altyapımız sayesinde, kontrollü üretimi de sürdürmek suretiyle büyüme hedefleri istikametinde birinci ülkeler içerisinde yer alacağız." dedi.
Cahit Özkan - 15.04.2020
Yeni torba kanun taslağına Hak-İş'in önerileri
HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Grup Başkan Vekilleri Özlem Zengin, Bülent Turan, Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cahit Özkan ve diğer siyasi partilerin grup başkan vekillerine ülkemizi etkisi altına alan ve çok sayıda insanın ölümüne sebep olan korona virüsle mücadele kapsamında hazırlanan torba kanun taslağındaki çalışma hayatıyla ilgili değişiklik tekliflerine ilişkin görüşlerini içeren bir rapor gönderdi.
Cahit Özkan - 11.04.2020
TBMM'de 'sokağa çıkma yasağı' tartışması
CEZA İnfaz Yasası teklifi görüşmeleri için hafta sonu toplanan TBMM Genel Kurulu'nda, sokağa çıkma yasağı tartışması yaşandı. CHP'li Özgür Özel, İYİ Partili Lütfi Türkkan, HDP'li Meral Danış Beştaş, sokağa çıkma yasağının iyi planlanamadığını ileri sürerken, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, eleştirilere cevap verdi.
Cahit Özkan - 11.04.2020
TBMM'de 'sokağa çıkma yasağı' tartışması
CEZA İnfaz Yasası teklifi görüşmeleri için hafta sonu toplanan TBMM Genel Kurulu'nda, sokağa çıkma yasağı tartışması yaşandı. CHP'li Özgür Özel, İYİ Partili Lütfi Türkkan, HDP'li Meral Danış Beştaş, sokağa çıkma yasağının iyi planlanamadığını ileri sürerken, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, eleştirilere cevap verdi.
Cahit Özkan - 11.04.2020
TBMM Genel Kurulu
"Vatandaşlarımız sükunetle tedbirlere uysun" AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus'un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, yeni tip koronavirüsle mücadelede komşu ve diğer ülkelere sağlanan tıbbi malzeme desteğinden dolayı takdir ettiğini, ayrıca DSÖ kararlarını takip ederek uygulayan Türkiye'ye ve Erdoğan'a tebriklerini sunduğunu söyledi.
Cahit Özkan - 11.04.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, İYİ Parti'li Öztürk'ün iddialarına ilişkin yerinden söz alarak, Denizli Büyükşehir Belediyesinin yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında ilçe ilçe, mahalle mahalle gereken bütün tedbirleri aldığını kaydetti.
Cahit Özkan - 08.04.2020
İnfaz düzenlemesi teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, infaz düzenlemesine ilişkin, "Terör suçları, cinsel suçlar, kasten öldürme, uyuşturucu madde imal, ithal ve ticareti yapan baronlar, aynı şekilde vicdanlarımızı yaralayan kadın cinayetleri ve yine FETÖ'nün itibar suikastlerinde kullanmış olduğu özel...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cahit Özkan Haberleri | Cahit Özkan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Cahit Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. ANKARA Baro düzenlemesi görüşmeleri, Adalet Komisyonu'nda sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 21:30:37. #1.15#

title