CAHİT ÖZKAN HABERLERİ

Cahit Özkan haber, Cahit Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Özkan - 18.09.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan Gaziler Günü mesajı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Bu vatan şehitlerin ve gazilerin bizlere emanetidir.
Cahit Özkan - 30.07.2020
Denizli Valisi Atik'ten bayramda Kovid-19 uyarısı
Bayramlaşma ve ziyaretlere AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, AK Parti Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, 11.
Cahit Özkan - 28.07.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Sosyal medya düzenlemesi çok kıymetli bir düzenlemedir.
Cahit Özkan - 28.07.2020
AK Parti'li Özkan'dan 'sosyal medya düzenlemesi' açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, TBMM Genel Kurul'da bugün görüşmeleri başlanacak sosyal medya düzenlemesine ilişkin, "Erişimin engellenmesi kararı yerine içeriğin çıkarılması kararının verilmesi imkanı sağlanarak aynı internet sitesinde yer alan ve suç oluşturmayan içerikler yönünden...
Cahit Özkan - 28.07.2020
AK Partili Özkan, sosyal medya düzenlemesini anlattı
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Şu anda yapmış olduğumuz düzenleme uluslararası anlamda hem sözleşmeler bağlamında gerek Avrupa Birliği müktesebatına direktif ve yönergelerine uygun şekilde hem de Anayasamızın çerçevesinde korunması gereken özgürlükleri çerçevesinde meseleye...
Cahit Özkan - 28.07.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, sosyal medya düzenlemesine ilişkin, "Yapmış olduğumuz yasal düzenleme evrensel düzenlemelere uygun, bu çerçevede oluşturulan yeni hukuk gelişimlerine paralel bir şekilde, vatandaşlarımızın anayasal güvencelerini teminat altına almak amacıyla ve...
Cahit Özkan - 28.07.2020
flaş
Cahit Özkan: Sosyal medya düzenlemesine ilşkin teklifin görüşmeleri tamamlandıktan sonra Meclis içtüzük gereği tatile girecek.
Cahit Özkan - 24.07.2020
TBMM'de 'Lozan' tartışması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Lozan Barış Antlaşmasına ilişkin olarak, "1924'te yapılmış bir anlaşmayı Türkiye'nin tapu senedi sayarsak, bu durumda 1920'de, 1923'te cumhuriyetimizin kuruluşunu nasıl bir devletin kuruluşundan önceye veya sonraya takaddüm eden veya teehhür eden bir noktaya bağlayabiliriz? Türkiye Cumhuriyeti'nin tapusu Çanakkale'de, Kocatepe'de, Dumlupınar'da ve şehitlerimizin kanıyla cephede ödenmiştir.
Cahit Özkan - 23.07.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türkiye'nin imzaladığı sözleşmelere bağlı olduğuna işaret ederek, "Türkiye Cumhuriyeti'nin tapusu, Çanakkale'de, Kocatepe'de, Dumlupınar'da ve şehitlerimizin kanıyla cephede ödenmiştir.
Cahit Özkan - 23.07.2020
İstihdam paketi, TBMM'de kabul edildi
TEKLİFİN GÖRÜŞMELERİ SIRASINDA TARTIŞMA ÇIKTI TBMM Genel Kurulu'nda, teklifin görüşmeleri sırasında AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ile CHP'li Özgür Özel arasında, 'Lozan Antlaşması' tartışması yaşandı.
Cahit Özkan - 23.07.2020
TBMM Genel Kurulu
"Yeniden diriliş destanı müjdesi" AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, siyasilere düşen görevin, tarihlerindeki şanlı mücadeleler ile kahramanlık destanlarını anarak onlara saygı, şükran ve minnettarlığını göstermek olduğu kadar tarihten aldıkları derslerle milletten alınan yetkiye dayanarak uygun adımlar atmak ve bugünün meselelerine çözüm getirmek olduğuna işaret etti.
Cahit Özkan - 18.07.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan: "Türk Kızılayı, yardımlaşma duygusunun zirve yaptığı bir kurum"
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türk Kızılayının, insanların yardımlaşma duygusunun zirve yaptığı bir kurum olduğunu belirtti.
Cahit Özkan - 11.07.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, yargıya intikal etmiş bir süreç bulunduğunu anımsatarak, "Yargıya intikal etmiş bu konunun olgunlaşmasını ve çalışmaların devam etmesini beklememiz gerekir.
Cahit Özkan - 11.07.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Srebrenitsa katliamının 25. yılı olduğunu belirterek, "İnsanlığın, çeyrek asır önce Avrupa'nın göbeğindeki Srebrenitsa katliamının hesabını tarih nezdinde sorması gerekir." dedi.
Cahit Özkan - 08.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
-"Avukat-baro rabıtasının tahkim edilmesi amaçlanmaktadır" AK Parti Grubu adına söz alan Grup Başkanvekili Cahit Özkan, düzenlemeyle ilgili bilgi verdi.
Cahit Özkan - 05.07.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan: "Bugüne kadar gelmiş geçmiş bütün yasal düzenlemelerde uygun...
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, baro başkanlarının TBMM'ye davet edilmediği iddialarına ilişkin, "Bugüne kadar gelmiş geçmiş bütün yasal düzenlemelerde uygun şekilde Barolar Birliği davet edilmiş, Barolar Birliği temsilcisi tarafından yasayla ilgili itiraz, düşünce,...
Cahit Özkan - 05.07.2020
flaş
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan (baro düzenlemesine ilişkin): Teklifin görüşmeleri sırasında muhalefet partilerinin, 'anayasaya aykırılığı', iddiaları tartışıldı.
Cahit Özkan - 02.07.2020
Son dakika haberi: Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın ardından diğer teklif sahibi MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, teklife ilişkin komisyon üyelerine bilgi verdi.
Cahit Özkan - 02.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, barolara ilişkin kanun teklifinin, hukuk ve hukukçu kalitesini yükselteceğini belirterek, "Mesleğin ve meslektaşların önünü açacak.
Cahit Özkan - 02.07.2020
Hukuk davalarına ilişkin yargı paketi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Dağ'ın "Kolluk güçleri katilleri koruyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cahit Özkan Haberleri | Cahit Özkan Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Cahit Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'la görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 11:14:33. #1.15#

title