CAHİT ÖZKAN HABERLERİ

Cahit Özkan haber, Cahit Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Özkan 28.6.2016
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, “Bugün imzaları atılan anlaşma ile İsrail, uluslararası hukuk yaptırımı olarak Türkiye’den özür dilemiştir.
Cahit Özkan 28.6.2016
Türkiye-İsrail İlişkilerinde Yeni Dönem
AK Parti Deniz Milletvekili Cahit Özkan, "İsrail ilk defa bir ülkeden özür dilemiştir.
Cahit Özkan 1.6.2016
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, TBMM Genel Kurulunda ele alınacak Elektrik Piyasası Kanunu Teklifi'ne ilişkin, "Bizim özellikle kaçak-kayıpları düzenleyen ve kaçak elektrik kullananlarla ilgili ağır cezalar getiren bu yasal düzenlemeye, kaçak kullanımı teşvik edici bir anlayışla muhalefetin engel olmaya çalışmasını asla kabul etmiyoruz.
Cahit Özkan 1.6.2016
Unutmadık, Unutturmayacağız"
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Gezi olaylarının bir darbe girişimi olduğunu belirterek, "Milli egemenliğe, milli iradeye karşı bir kalkışmadır; bunu asla unutmadık, unutturmayacağız." dediler.
Cahit Özkan 12.5.2016
Kılıçdaroğlu'nun Başkanlık Sistemine İlişkin Sözleri
"Bunlar ikisi de ruh ikizidir" AK Parti Denizil Milletvekili Cahit Özkan ise uzun zamandan beri ülkemizde temel ayrışma noktasının milli ve gayri milli siyaset anlayışına dayandığını belirtti.
Cahit Özkan 10.5.2016
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Kılıçdaroğlu’nun CHP’ye genel başkan olmasını milat olarak kabul etmek gerektiğini ifade ederek, “Bu tarihten önce, paralel yapıyla kavgasını ifade eden, F tipi yapılanmalara dikkat çeken, artık Cumhuriyet Halk Partisi’nden eser kalmamış.
Cahit Özkan 10.5.2016
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Bugün demokrasimizin önündeki en büyük engel, muhalefet partilerinin, özellikle anamuhalefetin paralel yapı vesayeti altında bulunmasıdır.
Cahit Özkan 21.4.2016
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Karaman'daki cinsel istismar davasına ilişkin, "Öncelikli yargılama yapılmasına dair uluslararası sözleşmeye bağlı kalınarak bütün delilleri toplamak suretiyle ilk celsede karar verilmiş olması, yargıya olan güveni tazelemiştir.
Cahit Özkan 21.4.2016
Ak Partili Özkan: Karaman'da İlk Celsede Karar, Yargıya Güveni Tazeledi
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Karaman Ağır Ceza Mahkemesi’nin, çocuk istismarı ile ilgili uluslararası sözleşmeye bağlı kalınarak bütün delilleri toplamak suretiyle ilk duruşmada karar vermesinin yargıya olan güveni tazelediğini söyledi.
Cahit Özkan 6.4.2016
Rtük, Kılıçdaroğlu Televizyona Çıkınca Artı 18 Yaş Logosuyla Uyarı Yapmalı'
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik kullandığı ifadelerin Türk Ceza Kanunu’na göre suç teşkil ettiğini söyledi.
Cahit Özkan 6.4.2016
Kılıçdaroğlu'nun Bakan Ramazanoğlu'na Yönelik Sözleri
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerinin, TCK'ya göre suç teşkil ettiğini belirterek, "Siyaseten etik kurallarına aykırıdır.
Cahit Özkan 24.3.2016
Karaman'daki İstismar İddiası
Dünyanın her neresinde olursa olsun, kim tarafından yapılırsa yapılsın cinsel istismar ve benzeri suçların asla af ve kabul edilemeyeceğinin altını çizen Tin, şunları kaydetti: "Bu ve benzeri yaşanan istismarları savunmak bir insanlık ayıbıdır. Aynı zamanda böylesi önemli bir mesele üzerinden siyaset devşirme gayreti de siyaset kimliğine sürülebilecek en ağır leke olarak karşımıza çıkar. Gün kelimeleri cımbızla çekerek çocuk istismarı üzerinden siyaset tüccarlığı yapma günü değildir. Hep birlikte meselenin üzerine gitme, çözüm üretme ve suçluların cezalarını çekmeleri için ciddi adımlar atma günüdür. Bu anlamda TBMM üzerine düşen görevi yerine getirecek ve kurulacak olan çocuk istismarının araştırılmasına ilişkin komisyonla bu hassas konunun detayları gün yüzüne çıkartılacaktır. Bu ülkede hiçbir istismara geçit vermeyeceğimizin bilinmesini isterim." - "Faillerin en ağır şekilde cezalandırılmasının takipçisi olacağız" AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan da konuyla ilgili olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazaoğlu'nun yaptığı açıklamaların bağlamından koparılarak, bakanlık, hükümet ve Ensar Vakfı'na karşı karalama ve linç kampanyasına dönüştürülmek istendiğine işaret etti.
Cahit Özkan 23.3.2016
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Karaman'da meydana gelen olayla ilgili failleri lanetliyoruz.
Cahit Özkan 18.3.2016
Terörü Teşvik Cezasız Kalmaz"
Bu beyanların tüm hukuk, ahlak, din ve ideolojilerde cezalandırılması gerektiğinin ifade edildiğini vurgulayan Çelik, şu değerlendirmelerde bulundu: "Hiç kimse suçu, terörü teşvik eden, insanları öldürmeyi sanki makul ve mazur gösteren açıklamaları allayıp pullayarak makul gösteremez. Bunun hukuk içinde asla yeri yoktur. Böyle bir teşvik açıklaması, insan hakları, basın veya düşünce özgürlüğü kapsamında kabul edilemez. Hiç kimse, bunu bu şekilde söylemek suretiyle cezadan masumiyet kapsamı içine sokamaz. Terörü teşvik cezasız kalmaz." "Türk milletini suçlayan nitelikte" AK Parti Denizli Milletvekili ve eski İnsani Haklar Sosyal ve Hukuki Araştırmalar Derneği Başkanı Cahit Özkan da "ifade özgürlüğü" adı altında terör propagandası yapmanın millete ihanetle eşdeğer olduğunu söyledi.
Cahit Özkan 14.3.2016
Özkan: Bu Menfur Saldırı Bütün Türkiye'ye Yapılmıştır
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Ankara Kızılay'da düzenlenen bombalı saldırıya ilişkin taziye mesajı yayınladı.
Cahit Özkan 9.3.2016
AK Parti'li Özkan: Can Dündar ve Erdem Gül Yeniden Tutuklanabilir
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinin gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'ü, Anayasa Mahkemesinin gerekçeli kararındaki, başvuruların incelenemeyeceğine dair karşı oy yazılarına göre yeniden tutuklayabileceğini iddia etti.
Cahit Özkan 9.3.2016
Anayasa Mahkemesinin Dündar ve Gül Hakkındaki Gerekçeli Kararı
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinin gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'ü, Anayasa Mahkemesinin gerekçeli kararındaki, başvuruların incelenemeyeceğine dair karşı oy yazılarına göre yeniden tutuklayabileceğini öne sürdü.
Cahit Özkan 7.3.2016
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti olarak Meclis çatısı altında terör propagandası yapılmasına asla müsaade etmeyeceklerini belirterek, dokunulmazlık fezlekeleri TBMM'ye geldiği takdirde gereğinin yapılacağını söyledi.
Cahit Özkan 6.3.2016
2016 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Daha hızlı ekonomik gelişme, daha kalıcı kalkınma ve daha hızlı büyüme hedefleri için, istikrar üreten başkanlık sistemine dayalı, sivil, demokratik bir anayasayı hayata geçirmek en büyük zaruretimizdir" dedi.
Cahit Özkan 1.3.2016
Aym'nin Dündar ve Gül Hakkındaki Kararı
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Anayasa Mahkemesinin anayasaya, kanuna ve içtüzük kurallarına aykırı şekilde usule ve esasa ilişkin düzenlemeleri yok saymak suretiyle verdiği karara, 'bu karar Tanrının kararıdır' anlayışıyla herkesin saygı duymasını beklemesi asla kabul edilemez" dedi.
Cahit Özkan 25.2.2016
AK Parti'li Taşcı Açıklaması
Ergün Taşcı, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun birlikte basın toplantısı düzenledi.
Cahit Özkan 23.2.2016
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım hakkında, Türkiye'de kalan Suriyeli mültecilere yönelik sözleri dolayısıyla suç duyurusunda bulunacaklarını bildirdi.
Cahit Özkan 17.2.2016
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Endişeniz olmasın, net bir şekilde söyleyebiliriz ki 26. Yasama Dönemi, bizim arzu ettiğimiz demokratik anayasanın hayata geçeceği dönem olacaktır" dedi.
Cahit Özkan 17.2.2016
AK Parti'li Cahit Özkan : Yeni Anayasayı Getirmek İçin A'dan Z'ye Çok Farklı Yöntemler Var
Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Anayasa Uzlaşma Komisyonunu dağılmasıyla ilgili olarak Yeni anayasayı getirmek için mücadelemizi sürdüreceğiz.
Cahit Özkan 13.1.2016
TBMM Genel Kurulunda Tartışma
TBMM Genel Kurulu'nda, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan'ın muhalefete yönelik sözleri tartışmaya neden oldu.
Cahit Özkan 13.1.2016
Ak Partili Özkan Özür Diledi
TBMM’de yaşanan millilik tartışmasının ardından AK Parti ve CHP’li vekiller söz istedi. Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, “Biraz önceki konuşmamda amacım tamamen siyasi bir eleştiri yapmaktı.
Cahit Özkan 13.1.2016
Meclis'te 'Millilik' Tartışması
TBMM Genel Kurulu’nda millilik tartışması yaşandı. AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan muhalefet milletvekillerine “Ben sizlere tavsiye ediyorum sabah akşam tok karnına İstiklal Marşı okuyun.
Cahit Özkan 17.12.2015
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, öneri üzerinde yaptığı konuşmada, halkla bağını koparmış bir muhalefet anlayışı ile karşı karşıya olunduğunu söyledi.
Cahit Özkan: Bakan Ramazanoğlu Denizli'deCahit Özkan 6.12.2015
Cahit Özkan 13.11.2015
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor
Ekonomi Bakanı Zeybekci, kayıt işlemlerine Denizli milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin ve Sema Ramazanoğlu ile geldi.
Şu an buradasınız: Cahit Özkan Haberleri | Cahit Özkan Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Cahit Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Denizli - Bakan Zeybekci, Artık Kınama Mınama Yok, Hesap Sorma Var.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 15:47:02. #1.15#
title