CAHİT ÖZKAN HABERLERİ

Cahit Özkan haber, Cahit Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Özkan 28.2.2018
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Yargıdan, cuma günü görülecek 28 Şubat davasında vicdanları rahatlatacak bir karar bekliyoruz.
Cahit Özkan 19.2.2018
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Terziler, Tuhafiyeciler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Odası Başkanı Atalay Coza'yı ziyaret etti.
Cahit Özkan 13.2.2018
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Türk milletine, Türk devletine düşmanlık etmek hain, bölücü terör örgütlerine cesaret verecek açıklamalar yapmak Türkiye düşmanlarıyla aynı safta yer almak elbette kabul edilemez.
Cahit Özkan 13.2.2018
Milletvekili Özkan'dan Esnaf Ziyareti
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Dokumacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı ziyaret etti.
Cahit Özkan 25.1.2018
Sınırlarımız Boyunca Temizlik Devam Edecek"
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Afrin'de başlayan harekatın, Münbiç'e kayacağını ve sınır hattı boyunca bölgenin terör unsurlarından temizleneceğini belirtti.
Cahit Özkan 17.1.2018
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun sosyal medya paylaşımlarına ilişkin, "Türk ve Türkiye düşmanlarının taşeronu haline gelmiş bir CHP ve onun il başkanı ile karşı karşıyayız." dedi.
Cahit Özkan 14.1.2018
Milletvekili Özkan'dan Ziyaret
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli'nin Bozkurt ilçesinde vatandaşları ziyaret etti.
Cahit Özkan 13.1.2018
Milletvekili Özkan'dan Hizmet-İş'e Ziyaret
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Hak-İş Konfederasyonu Hizmet-İş Sendikası Denizli Şubesini ziyaret etti.
Cahit Özkan 6.1.2018
Zeybekci, Son Khk Maddesini Eleştirenlere Cevap Verdi
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin İncilipınar Mahallesi'nde yaptırdığı kapalı yüzme havuzu ve spor tesislerinin açılışı için tören düzenlendi. Törene, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ak Parti Denizli milletvekilleri Şahit Tin ve Cahit Özkan, Vali Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Osman Zolan, Yargıtay Onursal Başsavcısı Hasan Erbil, ilçe kaymakamları ve belediye başkanları ile vatandaşlar katıldı.
Cahit Özkan 25.12.2017
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, tutuklu ve hükümlülerin duruşmalarda tek tip kıyafet giymesinin, pek çok gelişmiş demokrasilerde olduğu gibi sanıkların suçu ve suçluyu övmesine engel olacak bir düzenleme olduğunu kaydetti.
Cahit Özkan 22.12.2017
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Kudüs tasarısının ABD'nin tehditlerine rağmen Birleşmiş Milletler'de (BM) kabul edilmesine ilişkin, "BM'nin bu kararından sonra yapılması gerekenler önemlidir.
Cahit Özkan 20.12.2017
20 Aralık İnsanlık Dayanışması Günü
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Türkiye'nin ülke dışındaki mazlum insanların her zaman yanında olduğunu kaydetti.
Cahit Özkan 9.12.2017
AK Parti Baklan Gençlik Kolları Kongresi
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, hedeflerinin yüzde 50+1 değil, 80 milyon olduğunu söyledi.
Cahit Özkan 6.12.2017
ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in Başkenti Olarak Tanıma Planı
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "ABD'nin planı, İslam dünyası ve bölge halkları için barışa vurulmuş bir darbedir.
Cahit Özkan 29.11.2017
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakınlarına yönelik iddialarına ilişkin, "Ortada bir gerçek varsa o da ana muhalefet partisinin ne kadar terör lobisi varsa, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'dahili ve...
Cahit Özkan 29.11.2017
Ak Partili Özkan: "Ana Muhalefet Partisi Milli ve Yerli Siyaset Çizgisinden Tamamen Uzaklaştı"
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Dün yaptıkları grup toplantısında ortaya attıkları belgelerin sadece ve sadece tek bir gerçeği ispat ettiği ortadadır.
Cahit Özkan 25.11.2017
Bakan Zeybekci: Türkiye Dünya Birincisi Olacak
Bozkurt ilçesindeki imam hatip ortaokulu salonunda düzenlenen AK Parti Bozkurt İlçe Kongresi'ne Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin yanı sıra Denizli milletvekilleri Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin ve Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
Cahit Özkan 21.11.2017
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Dünden bugüne PKK terör örgütünün çadırlarının Almanya, Hollanda, Brüksel ve Lahey’de kurulduğunu da biliyoruz.
Cahit Özkan 21.11.2017
NATO Tatbikatındaki "Atatürk ve Erdoğan Düşmanlığı" Skandalı
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, NATO tatbikatındaki "Atatürk ve Erdoğan düşmanlığı" skandalına ilişkin, "Katı bir askeri disipline sahip NATO'nun tatbikatında, böyle bir rezaletin, akla sığmayan bir işin yapılmasının hiç bir izahati olamaz.
Cahit Özkan 11.11.2017
AK Parti Milletvekili Özkan'dan Tügva'ya Ziyaret
AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Denizli İl Temsilciliğini ziyaret etti.
Cahit Özkan: Arabuluculuk PaneliCahit Özkan 5.11.2017
Cahit Özkan 4.11.2017
Milletvekili Özkan, Berberleri ve Mühendisleri Ziyaret Etti
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Berberler ve Kuaförler Odası ile Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Denizli Şubesini ziyaret etti.
Cahit Özkan 31.10.2017
CHP'li Tezcan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Sözleri
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine ilişkin, "Tezcan'ın sözlerinde, Türkiye'ye ihanet eden FETÖ başta olmak üzere, terör lobisinin istediği algıyı oluşturma...
Cahit Özkan 19.10.2017
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, müftülere nikah yetkisi veren düzenlemenin, laiklik sorunu ve anayasaya aykırılık ortaya çıkarmadığını belirterek, "Bilakis din ve vicdan özgürlüğünü genişletmektedir.
Cahit Özkan 8.8.2017
AK Parti Denizli Milletvekili Özkan Açıklaması
AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, FETÖ'nün "mağduriyet" söylemi arkasına sığınarak yeniden zemin kazanma peşinde olduğunu kaydetti.
Cahit Özkan 30.7.2017
Milletvekili Özkan'ın Mutlu Günü
AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK üyesi Cahit Özkan, biri 8, diğeri 5 yaşındaki iki oğlu için sünnet düğünü yaptı.
Cahit Özkan 29.7.2017
Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan'ın oğullarının sünnet düğününe katıldı.
Şu an buradasınız: Cahit Özkan Haberleri | Cahit Özkan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Cahit Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Milletvekili Özkan'dan Seçim Değerlendirmesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 15:17:16. #1.15#
title