CAHİT ÖZKAN HABERLERİ

Cahit Özkan haber, Cahit Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Özkan - 13.02.2021
CHP'li Özel, AK Parti'li Özkan'ın yeni anayasa çalışmalarına yönelik açıklamalarını eleştirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın yeni anayasa çalışmalarına yönelik açıklamalarını eleştirdi.
Cahit Özkan - 12.02.2021
CHP Sözcüsü Faik Öztrak gündemi değerlendirdi: (2)
Mimarlar Odasının, Atatürk Orman Çiftliği'ndeki bazı alanların metrekaresinin 1,5 lira bedelle kiraya verilmesine ilişkin başlattığı hukuki süreçle ilgili değerlendirmeleri sorulan Öztrak, mevcut yönetimin en iyi bildiği şeyin rant yaratmak ve dağıtmak olduğunu söyledi. Öztrak, şöyle devam etti: "Atatürk Orman Çiftliğine karşı girişilen bu hareket, Atatürk'ün mirasına ihanettir. 750 milyon dolarlık bir oyuncak dinozor çiftliğini Ankara'nın göğsüne sapladılar, şimdi bu ülkenin kısıtlı kaynaklarını bu şekilde heba edenler yeniden rant imkanları yaratmak için ellerinden geleni artlarına koymuyorlar. Bunun hesabını sandıkta sormak, bunu yapanları hak ettiği yere göndermek hepimizin boynunun borcudur." AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın, yeni anayasanın isminin "Yeniden Kuruluş Anayasası" olacağına dair ifadeleriyle ilgili soru üzerine Öztrak, "Bunu söyleyen AK Parti'nin Grup Başkanvekili.
Cahit Özkan - 11.02.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan "yeni anayasa" açıklaması (1)
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Yeni, sivil, demokratik anayasa sürecine destek veren, millete olan borcunu öder. Bu destekten kendini uzak tutan, vesayetçi, darbeci anayasa özlemi içinde olanlar, milletimizin bu talep ve beklentisinin altında kalır, ezilir." dedi.
Cahit Özkan - 07.01.2021
Hukukçu memurlar avukatlık stajı düzenlemelerinin hızlanmasını bekliyor
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Türkiye Barolor Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, AK Parti Grup Başkanvekili Avukat Cahit Özkan ile İstanbul 2 Nolu Baro Başkan Adayı Cavit Tatlı'nın yeni düzenlemeyle ilgili bilgilendirildiğine ve memurların staj sorununun çözüleceğine ilişkin fikir birliğinin oluştuğunu aktaran Çınar, şunları kaydetti: "Memurların staj sorununun çözümü noktasında yetkililer yeşil ışık yakmış oldu.
Cahit Özkan - 26.12.2020
TBMM Genel Kurulunda gerginlik
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Özkoç'a "Habur'da bu ülkeye, hukuk nizamına saygı duyarak, itaat ederek 'Ben bu ülkenin eşit yurttaşı olmak istiyorum, terörü bırakıyorum.
Cahit Özkan - 26.12.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Tüm zorluklara rağmen 2020 yılı, millet adına büyük kazanımların da elde edildiği bir yıl olarak tarihe geçti.
Cahit Özkan - 26.12.2020
Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda görüşülüyor
Bunun üzerine AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Yerlikaya'nın lise diplomasını, Burdur Eğitim Fakültesi diplomasını ve yüksek lisans diplomalarını göstererek "Gurur duyuyoruz.
Cahit Özkan - 25.12.2020
Son dakika haberi! TBMM Genel Kurulunda İsmet İnönü ve Mehmet Akif Ersoy anıldı
"Bu kutlu mücadeleyi yüz yıl öncesinden aldığımız ilhamla gerçekleştiriyoruz" AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, 2021'in "İstiklal Marşı Yılı" olmasına yönelik Meclisin aldığı kararın çok kıymetli ve anlamlı olduğunu vurgulayarak, İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy'u ve İsmet İnönü'yü rahmetle yad ettiklerini söyledi.
Cahit Özkan - 24.12.2020
TBMM Genel Kurulu, toplantı yeter sayısı bulunamadığı için kapandı
Yıldız, AK Parti Grup başkanvekilleri Özlem Zengin ve Cahit Özkan'ın, hayvan hakları düzenlemesinin, Meclis çalışmalarına verilen aranın ardından sunulacağına ilişkin sözlerini anımsattı.
Cahit Özkan - 24.12.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Şanlı tarihimizin bize bıraktığı kutlu mirasa sahip çıkarak, yüz yıl sonra bu ülkeye kasteden düşmanlara, iş birlikçilerine karşı bu kutlu mücadeleyi aynı kararlılıkla veriyoruz.
Cahit Özkan - 24.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2)
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, madde görüşmelerinin tamamlanmasının ardından söz alarak 2017'de yürürlüğe giren "Sıfır Atık Projesi"yle yaklaşık 60 bin kamu kurum ve kuruluşunda sıfır atık sistemini hayata geçirdiklerini söyledi.
Cahit Özkan - 23.12.2020
Türkiye Çevre Ajansının Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Türkiye Çevre Ajansının Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Cahit Özkan - 23.12.2020
TBMM Genel Kurulunda "CHP, HDP ve İYİ Parti'nin anayasa çalışması iddiası" tartışıldı
"Bir şey gizlenirse anayasa çalışması baştan çökmüş olur" AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Meclis'in bütün siyasi partilerin katılımıyla çalışma yapabildiğini ve bunu kendilerinin de arzu ettiğini dile getirdi.
Cahit Özkan - 22.12.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Bu hafta iki Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, üç uluslararası sözleşme ve iki yasayı görüşerek inşallah yılın son yoğun tempolu çalışmasını, yasama haftasını idrak edeceğiz.
Cahit Özkan - 22.12.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Türkiye'nin kutlu yürüyüşünü durduramayanlar bu kez '2021'de seçim olacak' diyor.
Cahit Özkan - 17.12.2020
TBMM Genel Kurulunda 2019 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi'nin maddeleri görüşülüyor
AK Parti ile HDP arasında "Sri Lanka modeli" tartışması AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, terör örgütüyle hukuk devleti ilkeleri çerçevesinde mücadele edildiğini kaydetti.
Cahit Özkan - 17.12.2020
AK Partili Özkan, 17-25 Aralık'ı diğer darbe ve girişimlerinden ayrı görmediklerini söyledi
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "17-25 Aralık yargısal darbe girişimi ve 15 Temmuz darbe girişimini 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül ve 28 Şubat darbe teşebbüslerinden asla ayrı görmüyoruz.
Cahit Özkan - 17.12.2020
CHP'li Özel, muhalefete "beşinci kol" demenin demokraside yeri olmadığını belirtti
Bugün CHP'li hatibin kürsüde "Komşusu açken yatağa tok giren bizden değildir. Bu kadar fakirlik fukaralık varken 100 milyona külliye yaptırmak nedir. Sen kimlerdensin?" dediğini ve AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın "Bizdendir" şeklinde yanıt verdiğini ifade eden Özel, "Evet, Ali Erbaş sizdendir.
Cahit Özkan - 17.12.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Cahit Özkan - 16.12.2020
TBMM Genel Kurulunda 2021 yılı bütçesinin maddeleri görüşülüyor
AK Parti Grup Başkanvekil Cahit Özkan, Meclis çatısı altında, milletin bütçesini yaptıklarını, her bütçenin milletten tam not aldığını dile getirerek, şöyle devam etti: "Akıl almaz hakaretleri ediyorsunuz, biz sessiz kalacağız, susacağız; bunu kabul etmiyoruz.
Cahit Özkan - 12.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Sağlık, Çevre ve Şehircilik ile İçişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
"Peki neden şehit oldular?" diye soran Soylu, operasyona ilişkin İHA görselini göstererek şunları kaydetti: "Şurası Osman Şiban'ın evi. Allah'tan insansız hava aracı var. Bütün operasyon insansız hava aracıyla kayıt altında. Bütün kayıtları da bende. İsteyene veririm ve gösteririm. Osman Şiban'ın evine 21.00 sularında 2-3 kişi geliyor ve insansız hava aracıyla takip ediliyor. Osman Şiban'ın evine 3 terörist giriyor. Bunlardan biri Apo'nun, Murat Karayılan'ın, Murat Kalkan'ın en yakın arkadaşı, kırmızı listedeki Vahdettin Karay. Osman Şiban'ın evinden çıkıyorlar, daha sonra, şu hareketlilikle beraber doğru mağaraya gidiyorlar. Sonra biz Türk Hava Kuvvetlerinden F16'ları istiyoruz ve F16'larla beraber şu kayalıkların içinde bu teröristleri etkisiz hale getiriyoruz. Sonra bu kayalıklarda, 3 teröristten 1'i ölmüyor. Kahraman Yüzbaşı Mahmut Top, 2 arkadaşıyla beraber kayalığın içine giriyor ve 3 kişiyi etkisiz hale getiriyor." FETÖ tartışması AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın, HDP milletvekillerinin, ulusal güvenlik, toplumsal barışla ilgili konuşmaları hakkında hiç kaygı duymamasının manidar olduğunu, bu konuda hiç konuşmadığını söyledi.
Cahit Özkan - 11.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
"Türkiye, demokratik bir hukuk devletidir" AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti'nin 19'uncu, Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ise 3'üncü bütçesini yaptıklarını ifade eden, "Bütçe demek; milletimizin ekonomik kaynaklarını en verimli şekilde milletimizin hizmetine sunmak demektir.
Cahit Özkan - 02.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
"Hanımefendiyi bilgilendirmek için sadece böyle bir ziyaret yaptık" Bunun üzerine söz alan AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, kanun teklifi haline gelmeden önce birçok farklı STK, kamu kuruluşu ve ilgili akademisyenlerle bu konuyu görüştüklerini anlatarak şunları kaydetti: "Neticede bu iş kanun teklifi haline geldi, Meclis Başkanlığımıza sunuldu. Kanuni süreçlerde herhangi bir aksama yok, bir olağanüstü durum da yok. Hanımefendi Cumhurbaşkanımızın eşleridir. Sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir. Çevreye oldukça duyarlıdır. Biz de bu konuyla alakalı, istişare ettiğimiz diğer bütün STK'ler gibi, Hanımefendi'yi bilgilendirmek için sadece böyle bir ziyaret yaptık. Bunun kanun yapmayla hiçbir ilgisi yoktur. Zaten komisyondan geçmiş bir kanun teklifi bugün Genel Kurulda görüşülmektedir. Kesinlikle Hanımefendi'nin bu konularda da böyle ucuz siyasi polemiklere konu olmamasını rica ediyorum. Murat Bey'in böyle bir amacının olmadığını biliyorum ama kendisi bu konudaki hem gayretimizi biliyor hem niyetimizi biliyor." AK Pati Grup Başkanvekili Cahit Özkan ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile bu hususu paylaşmanın kime ne zararı olduğunu sorarak "Bu ülkede terör örgütleriyle karanlık kapılar arkasında konuşma yapanlar var.
Cahit Özkan - 01.12.2020
Son dakika! AK Parti Grup Başkanvekili Özkan gündemi değerlendirdi Açıklaması
Son dakika gelişmesine göre AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik kullandığı ifadelere ilişkin, "Bay Kemal'in bugün yapmış olduğu hakaret ve saldırılarını lanetliyor, kendisine iade ediyor ve milletimize şikayet ediyoruz.
Cahit Özkan - 01.12.2020
AK Parti'li Özkan: Kılıçdaroğlu, milli güvenlik sorunu haline gelmiştir
AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, "CHP'nin beyin ölümü gerçekleşmiş, başındaki bay Kemal de Türkiye'nin bir milli güvenlik sorunu haline gelmiştir.
Cahit Özkan - 17.11.2020
Aydın Denizli otoyolu için geri sayım başladı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Aydın-Denizli otoyolunun çok başarılı bir ihale olduğunu belirtmişti. AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, "Aydın-Denizli Otoyolu sözleşmesi imzalandı", Milletvekili Şahin Tin ise, "Aydın-Denizli Otoyolu Projesi'nde ilk kazmayı vuruyoruz, çalışmalar başlıyor" şeklinde sosyal medyadan paylaşımlarda bulunmuştu.
Cahit Özkan - 16.11.2020
Aydın-Denizli Otoyolu temeli atıldı
Törene, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ve diğer ilgililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cahit Özkan Haberleri | Cahit Özkan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Cahit Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 02:54:57. #1.14#

title