Cahit Karatepe Haberleri

Cahit Karatepe haber, Cahit Karatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Karatepe 10.11.2011
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Atatürk Kültür Merkezi'nde Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen törene, Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Garnizon Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Cahit Karatepe 10.11.2011
Büyük Önder'in Aramızdan Ayrılışının 73. Yılı
Hükümet Alanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene, Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Garnizon Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, mülki ve askeri erkan, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğrenciler katıldı.
Cahit Karatepe 2.11.2011
Gümüşhane Valiliği', Depremzedeler İçin Yardım Kampanyası Başlattı
İlçe Kaymakamlıklarının da benzer uygulamaları yapacaklarını kaydeden Vali Mayda, "Yardım toplama faaliyetinin amacına ulaşması için İlçe Kaymakamları, il, ilçe ve belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluş amirleri, oda ve birlik başkanları konu üzerinde titizlikle durarak herhangi bir aksaklığa meydan vermeyeceklerdir. Yapılan yardımların bir listesi Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Dernekler Müdür Vekili İhsan Altuntaş ve İl Yazı İşleri Müdür Vekili Ruşan Kalaycı'dan oluşan komisyona bildirilecektir.
Cahit Karatepe 2.11.2011
Van'daki Deprem
Gümüşhane'de yardım kampanyasının Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Dernekler Müdür Vekili İhsan Altuntaş ve İl Yazı İşleri Müdür Vekili Ruşan Kalaycı'dan oluşan kurulca yürütüleceğini ifade eden Mayda, şunları belirtti: "Belediyelerimiz ve tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca toplanan yardımlar belirtilen hesap numaralarına doğrudan aktaracak.
Cahit Karatepe 25.10.2011
Gümüşhane Valisi Mayda, Muhtarlarla Tanıştı
Vali Mayda, vatandaşların yaylalarda imarsız inşaat yapmamasını, bu inşaatlar hakkında yıkım kararı verildiğini ve idari para cezası uygulandığını anlatarak, şöyle konuştu: "Önümüzdeki tarihlerde meralarla ilgili hukuki düzenlemeler gelecek. O zaman haliyle ihtiyaç olan yerlerde imar planı yapılacak ve imar planına göre uygun bir şekilde inşaatlar yapılabilir. Ama bunun dışında yapılacak olan yapılar kaçak statüsündedir. Kaçak yapılan yapılara da yıkım kararı verilmektedir. İdari para cezası uygulanıyor. O konuda muhtarlarımız duyarlı olsunlar. Valiliğimizle irtibat halinde olsunlar. Yapılan yerin yıkılması gibi üzücü olaylar yaşamak istemiyoruz. Hukuki düzenlemeler gerçekleştiği zaman, haliyle ev yapılmasına biz de yardımcı oluruz. Düzenleme yapılıncaya kadar arkadaşlarımız kaçak yapılaşmaya mümkün mertebe müsaade etmesinler. Yaylalarda kanunsuz inşaat yapanlar hakkında gerekli idari tasarruflar alınacak. Yaylalara ekip çıkaracağız ve kanunsuz yapılan inşaatlar tespit edilecek." Toplantıya Vali Yardımcısı Cahit Karatepe ve Gümüşhane Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Sebat Tutan ile muhtarlar katıldı.
Cahit Karatepe 4.10.2011
"Camiler ve Din Görevlileri Haftası"
İl Müftülüğünce Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, Milli Eğitim Müdürü Ferda Yıldırım, AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Ercan Çimen, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.
Cahit Karatepe 27.9.2011
Gümüşhane Vali Yardımcısı Karapete Görevine Başladı
Son Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Gümüşhane Vali Yardımcılığı görevine atanan Cahit Karatepe, görevine başladı.
Cahit Karatepe 8.9.2011
Erzurum Valisi Öztürk, Tayini Çıkan Kaymakamlara Şilt Verdi
Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, tayini çıkan kaymakamlara şilt verdi. Erzurum Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Vali Öztürk'ün kaymakamlar kararnamesiyle başka il ve ilçelere atanan kaymakamlarla Atatürk Üniversitesi Erzurum Evi'nde biraraya geldiği belirtildi. Kaymakamları dinleyen Öztürk, tayini çıkan kaymakamlara yeni görevlerinde başarılar dileyerek, tavsiyelerde bulundu. Tayini çıkan kaymakamlara hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Öztürk, yeni görevlerinde yaptıkları iş ve işlemlerde kanunları göz önünde bulundurmalarını istedi. Vali Öztürk, Tekman Kaymakamı Cahit Karatepe, Olur Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Karayazı Kaymakamı Ahmet Gencer, Horasan Kaymakamı Mahmut Ağbal ve Pazaryolu Kaymakamı Mehmet Soğukpınar'a birer şilt verdi.
Cahit Karatepe 8.9.2011
Vali Öztürk, Tayini Çıkan Kaymakamlara Şilt Verdi
Erzurum'un ilçelerinde görev yaparken son çıkan kaymakamlar kararnamesi ile başka il ve ilçelere atanan kaymakamlara Vali Sebahattin Öztürk tarafından şilt verildi. Atatürk Üniversitesi'ndeki tarihi Erzurum Evi'nde tüm ilçelerin kaymakamlarına yemek veren Vali Öztürk, kaymakamları dinledikten sonra tavsiyelerde bulundu. Tayini çıkan kaymakamlara hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Vali Öztürk, kaymakamlardan yaptıkları iş ve işlemlerde kanunları göz önünde bulundurmalarını istedi. Kaymakamlara yeni görevlerinde başarılar dileyen Öztürk, Tekman Kaymakamı Cahit Karatepe, Olur Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Karayazı Kaymakamı Ahmet Gencer, Horasan Kaymakamı Mahmut Ağbal ve Pazaryolu Kaymakamı Mehmet Soğukpınar'a birer şilt verdi.
Cahit Karatepe 5.9.2011
Vali Yardımcısı ve Kaymakam Atamaları
Gümüşhane Valiliği, son yapılan vali yardımcısı ve kaymakam atamalarına ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada, Vali Yardımcısı Hasan Erkal'ın Kastamonu birinci derece Vali Yardımcılığına atandığı, Erkal'dan boşalan göreve ise Erzurum Tekman Kaymakamı Cahit Karatepe'nin getirildiği belirtildi.
Cahit Karatepe 10.8.2011
Tekman Okuma Salonu'ndan Sbs'de Büyük Başarı
Dost El Derneği bünyesinde Erzurum'un Tekman ilçesinde faaliyet gösteren okuma salonunda eğitim gören 35 öğrenciden 33'ü, 8. sınıf SBS'de bir öğretim kurumuna yerleşme başarısı gösterdi. Tekman Okuma Salonu'nda sınavlara hazırlanan 8. sınıf 35 öğrenciden 33'ü fen lisesi, sosyal bilimler lisesi ve çeşitli Anadolu liselerine yerleşti. Büyük başarı gösteren öğrenciler, Tekman Kaymakamı Cahit Karatepe'yi makamında ziyaret etti.
Cahit Karatepe 19.7.2011
Tekman Merkez Camii ve Kur'an Kursları Törenle Açıldı
Erzurum'un Tekman ilçesinde, Merkez Camii ve köylerde yapılan Kur'an kursları törenle açıldı. Rize Merkez Vaizi Mustafa Yıldız'ın Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda konuşan Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, Tekman'a beşinci kez geldiğini söyledi. Vali Yıldız, "Bugün sadece cami açılışı değil, birer eğitim yuvası olan 4 tane Kur'an kursunun açılışı için de buradayız. Bu topraklar üzerinde bin yıldır birlik ve beraberlik içinde varlığımızı devam ettiriyorsak, bu gibi müesseselerin canlı tutulmasıyla mümkündür. O yüzden bu işe faydası geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. " dedi. Kaymakam Cahit Karatepe ise camiler ve Kur'an kurslarının toplumun manevi hayatının inşa edildiği yerler olduğunun altını çizerek, Merkez Camii'nin ve Kur'an kurslarının yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.
Cahit Karatepe 6.6.2011
Erzurum Valisi Öztürk, Karayazı ve Tekman'da İncelemede Bulundu
Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, Karayazı ve Tekman ilçelerinde gezi ve incelemede bulundu. Vali Öztürk, İl Emniyet Müdürü Halit Turgut Yıldız ile birlikte ilk olarak Karayazı İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer'i makamında ziyaret ederek, ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı. Öztürk ve Yıldız, İlçe Belediye Başkanı Seyfettin Kırık ile görüştükten sonra yerleşim biriminde yapımı devam eden 100 kişilik kız öğrenci yurdu binası inşaatı, 250 kişilik konferans salonu inşaatı ile İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca yaptırılan 200 kişilik öğrenci yurdu inşaatını gezdi. Öztürk ve beraberindekiler daha sonra Tekman ilçesine geçerek, Kaymakam Cahit Karatepe'nin yerine vekaleten bakan Erzurum Vali Yardımcısı Hakan Şen'i ziyaret etti.
Şu an buradasınız: Cahit Karatepe Haberleri | Cahit Karatepe Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Cahit Karatepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Karatepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Gümüşhane Valisi Mayda Gazeteciler'i Unutmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 18:17:22. #1.15#
title