Cahit Karatepe Haberleri

Cahit Karatepe haber, Cahit Karatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Karatepe 27.11.2012
Gümüşhane'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı Yapıldı
Gümüşhane Vali Yardımcısı ve Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme Birliği Başkanı Cahit Karatepe temel hedeflerinin köylerin bütün sorunlarını gidermek olduğunu söyledi.
Cahit Karatepe 8.11.2012
Devletten Tüp Bebek Desteği
Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Gümüşhane'den 6 yoksul ailenin tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanacağını bildirdi.
Cahit Karatepe 6.11.2012
Gümüşhane'ye Yeni Bir İşletme Daha
Karşıyaka Mahallesi Transit Yol üzerinde bulunan işletmenin açılış törenine Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, AK Parti İl Başkanı Ercan Çimen, CHP İl Başkanı Atilla Sait Özdamar, SP İl Başkanı Akın Demir, kamu kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Cahit Karatepe 12.10.2012
Kobider Başkanı Özgenç."Trabzon Ortakıran ve Gümüşhane Alçakdere Yaylaları Arasındaki Yolun Yapımı...
Yakın alakasından dolayı Bakan Bayraktar'a, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda'ya ve Vali Yardımcısı Cahit Karatepe'ye teşekkür eden Özgenç, şunları kaydetti: "Trabzon Araklı ilçesi Ortakıran Yaylası ve Gümüşhane Alçakdere Yaylası arasındaki bağlantı yolunun yapılması için maddi ve manevi olarak epey gayret sarf ettik.
Cahit Karatepe 11.10.2012
Tarım Sigortaları Toplantısı
Bu şunu göstermektedir, tarımda risk yönetimi toplumun her kesimi tarafından bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Yıllardır afetlerle mücadele eden çiftçilerimizin her zaman yanındayız. Bir risk Bakanlar Kurulu kararı ile koruma altına alınmış ise bu risk karşısında mağdur olmamaları için üreticilerimizin tarım sigortasını önemsemeleri gerekmektedir." Toplantıya Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Irkın, ilçe müdürleri, ziraat odası başkanları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Cahit Karatepe 26.9.2012
Gümüşhane'de Köydes Tahsisat Komisyonu Toplantısı Yapıldı
Vali Yardımcısı Cahit Karatepe başkanlığında Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Kelkit Kaymakamı Ozan Gazel, Torul Kaymakamı Recai Karal, Sağlık Müdürü Metin Öztürk, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Irkın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Çevre ve Şehircilik Müdürü Cengiz Varol, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) temsilcisi Murat İnkün ve İl Özel İdaresi Birim Müdürleri katıldı.
Cahit Karatepe 14.9.2012
Yeni Atanan Öğretmenlere Uyum Eğitimi Veriliyor
Rehberlik ve Araştırma Müdürlüğü Salonu'nda gerçekleştirilen uyum eğitiminin açılış toplantısına Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Müdür Yardımcısı Murat Şükrü Baş, RAM Müdürü Nihat Dülgeroğlu ile yeni atanan öğretmenler katıldı.
Cahit Karatepe 13.9.2012
Gümüşhane'de Aday Öğretmenler Uyum Eğitiminde
Rehberlik Araştırma Merkezi salonunda düzenlenen ve önümüzdeki Pazar gününe kadar devam edecek olan 5 günlük seminer programına Vali Vekili Cahit Karatepe, Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Müdür Yardımcısı Murat Şükrü Baş, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Nihat Dülgeroğlu ve mesleğe yeni adım atan öğretmenler katıldı.
Cahit Karatepe 10.9.2012
Gümüşhane Vali Vekili Karatepe, Okul Ziyaretinde Bulundu
Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, yeni eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla okul ziyareti gerçekleştirdi.
Cahit Karatepe 10.9.2012
Gümüşhane'de Ders Zili 3 Bin 225 Minik Öğrenci İçin Çaldı
İlkokul birinci sınıflar ve ana sınıflarına kayıt yaptıran minik öğrenciler için eğitim-öğretiminin başlangıcında Vali Vekili Cahit Karatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Olgun ile Yusuf Çiftçioğlu İlkokulunu ziyaret etti.
Cahit Karatepe 6.9.2012
"Diyarbakırlı Ahmet ile Gümüşhaneli Mehmet"
TERÖRÜN AMACI KARDEŞLİĞİMİZİ BOZMAK Çelik, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve millete başsağlığı dileğinde bulunarak şunları söyledi: "Terörün amacının, kardeşliğimizi bozmak olduğunu aklımızdan çıkarmayalım. Adamların amacı, Çanakkale'de beraber mezara defnedilen Diyarbakırlı Ahmet ile Gümüşhaneli Mehmet'in arasını açmaktır. Oysa biz bu vatanı birlikte vatan yaptık. Bunun için Gümüşhaneli hiçbir kardeşim gelecekten ümitsiz olmasın. Devletimiz güçlüdür, milletimiz imanlı ve inançlıdır, bir günde bitirilir. Millet arasında kesinlikle bir husumet olmamalıdır ama teröristle mücadele konusunda bugün yine sayın başbakanımız söyledi, kesinlikle en ufak bir yalpalama olmayacaktır. Sonuna kadar gidilip, hesap sorulacaktır." Konuşmanın ardından Bakan Çelik, beraberindeki İŞKUR Genel Müdürü Nusret Yazıcı, AK Parti illetvekili Feramuz Üstün, Vali Vekili Cahit Karatepe ile kura çekimini gerçekleştirdi.
Cahit Karatepe 5.9.2012
Bakan Faruk Çelik Gümüşhanede
"TERÖRÜN AMACI KARDEŞLİĞİMİZİ BOZMAK" Konuşmasının bir bölümünde, son dönemde yaşanan terör eylemlerine değinen Bakan Çelik, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine başsağlığı dileğinde bulunarak şunları söyledi: "Terörün amacının, kardeşliğimizi bozmak istediğini aklımızdan çıkarmayalım. Adamların amacı, Çanakkale'de beraber mezara defnedilen Diyarbakırlı Ahmet ile Gümüşhaneli Mehmet'in arasını açmaktır. Oysa biz bu vatanı birlikte vatan yaptık. Bunun için Gümüşhaneli hiçbir kardeşim gelecekten ümitsiz olmasın. Devletimiz güçlüdür, milletimiz imanlı ve inançlıdır, bir günde bitirilir. Millet arasında kesinlikle bir husumet olmamalıdır ama teröristle mücadele konusunda bugün yine sayın başbakanımız söyledi, kesinlikle en ufak bir yalpalama olmayacaktır. Sonuna kadar gidilip, hesap sorulacaktır." Konuşmaların ardından Bakan Çelik, beraberinde Vali Vekili Cahit Karatepe, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, İŞKUR Genel Müdürü Dr.
Cahit Karatepe 5.9.2012
Bakan Çelik: Terörün Amacı Diyarbakırlı Ahmet ile Gümüşhaneli Mehmet'in Arasını Açmak
Bakan Çelik sözlerini şöyle sürdürdü: "Geçen yıl Mayıs ayında işsizlik yüzde 9.4 iken, bu Mayıs ayında işsizlik yüzde 8.2'ye geriledi. Dünyadaki rakamlara bakıyorsunuz; dün biz onlara imreniyorduk, bugün onlar bize imrenir noktaya geldi. AB ortalamasındaki işsizlik yüzde 10.4, ABD'de yüzde 8.3, Fransa'da yüzde 10.3, Yunanistan'da yüzde 21.9, Portekiz'de yüzde 15.7. Türkiye'de yüzde 8.2 işsizlik var. Yunanistan'da ve İspanya'da genç işsizlerin oranı yüzde 51'i buldu. Yani genç nüfusun yarısı işsiz durumda. Ama Türkiye'de genç işsiz oranı yüzde 16 oranlarında. Genç işsizler oranını daha aşağıya çekmek istiyoruz. 'Yüzde 8'lik işsizlik oranı bizim için büyüktür' diyoruz. Onun için 2023, yani Cumhuriyetimizin 100'ncü yılına dönük projelerimizi yaptık. İnşallah işsizliği yüzde 5'e indireceğiz, planımız böyle. Bundan 10 yıl öncesini düşünmenizi istiyorum. 10 yıl önce bir aylık plan yapamayan bir hükümet, bir devlet anlayışından bugün çok şükür 12 yıl sonrasının planını yapan bir noktaya geldik." TERÖRÜN AMACI KARDEŞLİĞİMİZİ BOZMAK Bakan Çelik, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve millete başsağlığı dileğinde bulunarak şunları söyledi: "Terörün amacının, kardeşliğimizi bozmak olduğunu aklımızdan çıkarmayalım. Adamların amacı, Çanakkale'de beraber mezara defnedilen Diyarbakırlı Ahmet ile Gümüşhaneli Mehmet'in arasını açmaktır. Oysa biz bu vatanı birlikte vatan yaptık. Bunun için Gümüşhaneli hiçbir kardeşim gelecekten ümitsiz olmasın. Devletimiz güçlüdür, milletimiz imanlı ve inançlıdır, bir günde bitirilir. Millet arasında kesinlikle bir husumet olmamalıdır ama teröristle mücadele konusunda bugün yine sayın başbakanımız söyledi, kesinlikle en ufak bir yalpalama olmayacaktır. Sonuna kadar gidilip, hesap sorulacaktır." Konuşmanın ardından Bakan Çelik, beraberindeki İŞKUR Genel Müdürü Nusret Yazıcı, Ak Parti illetvekili Feramuz Üstün, Vali Vekili Cahit Karatepe ile kura çekimini gerçekleştirdi.
Cahit Karatepe 5.9.2012
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Gümüşhane'de."81 İldeki Bütün Vatan Topraklarına Eşit Bir...
Konuşmanın ardından Bakan Çelik, beraberindeki İŞKUR Genel Müdürü Nusret Yazıcı, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Vali Vekili Cahit Karatepe ile kura çekimini gerçekleştirdi.
Cahit Karatepe 3.9.2012
Gümüşhane Valiliği'ne, Vali Yardımcısı Karatepe Vekalet Edecek
Gümüşhane Valiliği'ne, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe'nin vekalet edeceği bildirildi.
Cahit Karatepe 24.8.2012
Torul'da Sünnet Şöleni Düzenlendi
Torul Devlet Hastanesi'nde düzenlenen sünnet şölenine Koç'un yanı sıra Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Torul Kaymakam Vekili Abdulselam Öztürk, Halk Sağlığı Müdürü Engin Pehlivan, Torul Belediye Selami Bostan ile sünnet edilecek 23 çocuğun yakınları katıldı.
Cahit Karatepe 18.8.2012
Gümüşhane'de Ramazan Yardımları
Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ramazan ayı içerisinde tespit edilen 473 aileye, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan para yardımı yapıldığını söyledi.
Cahit Karatepe 16.8.2012
Gümüşhane'de Kuran Kursu Öğrencilerine Hediye Dopingi
Kemaliye Camiinde yapılan törene Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda'nın yanı sıra Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Müftüsü Dr.
Cahit Karatepe 16.8.2012
Gümüşhane Özel İdare Teşkilatı İftarda Bir Araya Geldi
Atanmış ve seçilmişlerden oluşan teşkilat mensuplarından yemeğe Vali Dr. Yusuf Mayda, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, İl Genel Meclisi üyeleri, birim müdürleri, İlçe Özel İdare Müdürleri ve bakımevi yetkilileri katıldı.
Cahit Karatepe 14.8.2012
Harşit Çayı'ndaki Kirliliğe Çözüm Arayışları
Gümüşhane Vali Yardımcısı ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Cahit Karatepe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, merkez ilçeye bağlı köylerde katı atıkların bertarafı ile ilgili ciddi bir çalışma başlattıklarını belirtti.
Cahit Karatepe 7.8.2012
Gümüşhaneli İşadamları İftar'da Bir Araya Geldi
Tarihi Balyemez konağında düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Tekke Belediye Başkanı Gürsel Şeyhoğlu, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay, GÜSİAD Şube Başkanı Murat Akçay ve 40'a yakın işadamı katıldı.
Cahit Karatepe 2.8.2012
Gümüşhane Belediyesi İftar Yemeği Verdi
Bağlarbaşı Mahallesinde bulunan Sema Doğan Parkında düzenlenen yemeğe Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda, AK Parti Gümüşhane Milletvelilleri Doç.Dr. Kemalettin Aydın, Feramüz Üstün, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Albay Serhat Önder, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Sayıştay 6. Daire Başkanı Hasan Fehmi Ezber, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arslantaş, Ağır Ceza Reisi Mehmet Selim Eren, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, İl Müftüsü Dr.
Cahit Karatepe 16.7.2012
Erzincanlı Kaymakam Düğününü Memleketinde Yaptı
Törene Erzincan Vali Yardımcısı Tülay Baydar Bilgihan, Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, eski AK Parti Erzincan Milletvekili Talip Kaban, Üzümlü Belediye Başkanı Av.
Cahit Karatepe 4.7.2012
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Gümüşhane'de
Ziyaretlerde Vali Yardımcıları Cahit Karatepe, Armağan Önal ve AK Parti İl Başkanı Ercan Çimen'de hazır bulundu.
Cahit Karatepe 3.7.2012
Artabel Gölleri Geliştirme Planı 2. Bilgilendirme Toplantısı
Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Orman ve Su İşleri 12.
Cahit Karatepe 27.6.2012
Gümüşhane'nin Yaşlı Duyarlılığı
Gümüşhane Vali Yardımcısı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Cahit Karatepe, vatandaşlardan çevrelerinde yardıma muhtaç durumdaki yaşlıları kendilerine bildirmelerini istedi.
Cahit Karatepe 21.6.2012
19. Kuşburnu Pestil Kültür ve Turizm Şenliği
Vali Yardımcısı ve Şenlik Kutlama Komitesi Başkanı Cahit Karatepe başkanlığında Valilik Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya, Kültür ve Turizm Müdürü Temel Yalçın, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Olgun, Belediye Sosyal İşler Müdürü Baddal Bayar, Belediye Yazı İşleri Müdürü Kubilay Bozalan ile Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Engin Doğru katıldı.
Cahit Karatepe 21.6.2012
19. Kuşburnu Pestil Şenliği Toplantısı Yapıldı
Vali Yardımcısı ve Şenlik Kutlama Komitesi Başkanı Cahit Karatepe başkanlığında, Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Kültür ve Turizm Müdürü Temel Yalçın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Olgun, Belediye Sosyal İşler Müdürü Battal Bayar, Belediye Yazı İşleri Müdürü Kubilay Bozalan ve Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Engin Doğru katıldı.
Cahit Karatepe 14.6.2012
Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 173.yıldönümü
İl Jandarma Komutanlığı bahçesinde gerçekleştirilen törene Vali Dr. Yusuf Mayda, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arslantaş, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, ilçe kaymakam ve belediye başkanları, kamu kurum müdürleri, şehit ve gazi yakınları ile personel katıldı.
Cahit Karatepe 14.6.2012
Ulusal Deprem Stratejisi Eylem Planı Çalıştayı
Ulusal Deprem Stratejisi Eylem Planı Çalıştayı, Gümüşhane'de gerçekleştirildi. Gümüşhane Kültür Merkezi'nde düzenlenen çalıştaya Vali Dr. Yusuf Mayda, AFAD Deprem Dairesi Başkanı Dr. Murat Nurlu, Vali Yardımcıları Cahit Karatepe, Armağan Önal, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mesut Bayrak, ilçe ve belde belediye başkanları, kamu kurum müdürleri, çevre illerden gelen Afet ve Acil Durum Müdürlüğü çalışanları ile kamu kurumlarının ilgili personeli katıldı.
Cahit Karatepe 8.6.2012
Gümüşhane'de Zeki, Çevik ve Ahlaklı Projesi
Karşıyaka Mahallesi'nde proje kapsamında açılan Zeka Küpü Gençlik Evinde düzenlenen törene, Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkanı mustafa canlı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arslantaş, Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Selim Eren, Vali Yardımcıları Cahit Karatepe ve Armağan Önal, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, turnuvaya katılan okulların öğrencileri ve öğretmenleri ile emniyet personeli katıldı.
Cahit Karatepe 29.5.2012
Gümüşhane'de "İlimiz AB Yolunda" Projesi Tanıtıldı
Vali Vekili Armağan Önal, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, ilçe kaymakamları, kamu kurum müdürleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Cahit Karatepe 19.5.2012
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı Kutluyoruz
Buradaki törenin ardından, Zafer Meydanı'nda düzenlenen etkinliğe Vali Vekili Cahit Karatepe, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şerafettin Yılmaz, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.
Cahit Karatepe 19.5.2012
Gümüşhane'de 19 Mayıs Kutlamaları
Programın Zafer Meydanındaki bölümüne Vali Vekili Cahit Karatepe, Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Garnizon Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, AK Parti İl Başkanı Ercan Çimen, kamu kurumlarının müdürleri de takip etti.
Cahit Karatepe 18.5.2012
Ahmet Ziyaüddin Gümüşhanevi Doğduğu Yerde Anıldı
Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği'nin (GÜYAD) düzenlediği program Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, 23.
Cahit Karatepe 16.5.2012
Gümüşhane Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Üzülmez Açıklaması
Gümüşhane'de "Sosyal Güvenlik Haftası" dolayısıyla valilik toplantı salonunda düzenlenen törene Vali Vekili Cahit Karatepe, Belediye Başkan Vekili İlhan Atalay, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri kurum müdür ve çalışanları katıldı.
Cahit Karatepe 16.5.2012
"Sosyal Güvenlik Haftası"
Gümüşhane'de "Sosyal Güvenlik Haftası" dolayısıyla Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen törene Vali Vekili Cahit Karatepe, Belediye Başkan Vekili İlhan Atalay, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve SGK çalışanları katıldı.
Cahit Karatepe 16.5.2012
Gümüşhane'de Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri
Valilik toplantı salonunda düzenlenen programa Vali Vekili Cahit Karatepe, Belediye Başkan Vekili İlhan Atalay, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Aytaç Üzülmez, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, kamu kurum müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve işverenler katıldı.
Cahit Karatepe 10.5.2012
Yüreğimin de Engeli Yok Ki!
"Yüreğimin de engeli yok ki" sloganı ile gerçekleştirilen resim ve el sanatları sergisinin açılışını Vali Vekili Cahit Karatepe yaptı.
Cahit Karatepe 10.5.2012
Gümüşhane'de Asfalt Sezonu Başlıyor
Beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Erhan Bölükbaş ve şantiye sorumlusu Aslan Tokmak'la birlikte Merkez Kale köyünde bulunan asfalt ve büz şantiyesi ile konkasör tesislerinde incelemelerde bulunan Vali Vekili Cahit Karatepe, bu yıl yapılan yeni yatırımlarla daha sağlıklı bir asfalt sezonu geçireceklerini söyledi.
Cahit Karatepe 8.5.2012
Romen Öğretmen ve Öğrenciler Gümüşhane'de
Programa Vali Vekili Cahit Karatepe, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Altan Ekmen, kurum müdürleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Cahit Karatepe 8.5.2012
"Techno-Lang" Projesi
Projenin başlaması dolayısıyla Türk Telekom Fen Lisesi'nde düzenlenen törene, Vali Vekili Cahit Karatepe, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Cahit Karatepe 8.5.2012
Yakamoz'dan İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin Kermes
Taş şöyle konuştu: "Yakamoz derneği olarak dernek üyesi ev hanımlarımızın el emeği göz nuru hazırlamış oldukları çeyiz, takı, tülbent ve el işi ürünleri ile sarma, mantı, suböreği, pasta, baklava ve tatlılardan oluşan gıda reyonlarımıza tüm halkımız davetlidir. Kermesten elde edilecek gelir ile ilimizde öğrenim gören lise ve yüksek öğrenim çağındaki ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçları karşılanacak." Kermesin açılışına; Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Belediye Başkan Vekili Halis Meydan, Baro Başkanı İsmail Taştan, Gümüşhane Ticaret Odası Başkanı İsmail Akçay, Gümüşhane Genç İşadamları Derneği Başkanı Abdullah Yavuz, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Cahit Karatepe 7.5.2012
Gümüşhane'de Karayolu Trafik Haftası Etkinlikleri
Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen törene Vali Vekili Cahit Karatepe, Garnizon Komutan Vekili Yarbay Ayhan, Belediye Başkan Vekili Halis Meydan, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, kamu kurum müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Cahit Karatepe 7.5.2012
Gümüşhane'de "Karayolu Trafik Haftası" Törenle Kutlandı
Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene, Vali Vekili Cahit Karatepe, Garnizon Komutan Vekili Sercan Ayhan, Belediye Başkan Vekili Halis Meydan, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Vekili Muhsin Atalay, kurum müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Cahit Karatepe 4.5.2012
Vali Mayda Köy Gezilerini Sürdürüyor
Beraberinde İl Jandarma Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Sağlık Müdür Vekili Emre Boşnak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Irkın, Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Ak Parti İl Başkanı Ercan Çimen, Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üyesi Mustafa Gürbüz'le birlikte ilk olarak Yeşilyurt köyüne giden Vali Mayda, köy muhtarı ile görüşerek talepleri ilk ağızdan dinledi.
Cahit Karatepe 4.5.2012
Gümüşhane'de Kanuni Günleri Etkinlikleri
Etkinliklere Vali Dr. Yusuf Mayda, Milletvekili Feramuz Üstün, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Arslantaş, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, AK Parti İl Başkanı Ercan Çimen, kamu kurum müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Cahit Karatepe 28.4.2012
Gümüşhane'de Yetiştirme Yurdu Çocukları İçin Hatıra Ormanı Oluşturuldu
Fidan dikim törenine Vali Yusuf Mayda, Trabzon Orman Bölge Müdürü Celal Pir, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş, Orman Müdürü Ozan Aydın, kurum çalışanları ve yuvadaki çocuklar katıldı.
Cahit Karatepe 25.4.2012
Gümüşhane Özel İdaresi Yasta
Şanlıtürk için cenaze namazı öncesinde İl Özel İdaresinde resmi tören düzenlendi. 28 yıl hizmet ettiği kurumun bahçesinde düzenlenen törene Vali Dr. Yusuf Mayda, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, önceki Genel Sekreter İsmail Yalçın, kurum yöneticileri, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, Trabzon Yol-İş 2 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Balaban, İl Genel Meclisi üyeleri, civar illerden sendika temsilcileri, aile bireyleri ve yüzlerce özel idare çalışanı katıldı.
Cahit Karatepe 24.4.2012
Gümüşhane Valisi Mayda."Köylerin Yöneticisi Olan Muhtarlar, Sorunların Çözümünde Bizimle Gayret...
Toplantıya, Birlik Başkanı olan Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Birlik Müdürü Bayram Akçay ve birlik görevlileri ile muhtarlar katıldı.
Şu an buradasınız: Cahit Karatepe Haberleri | Cahit Karatepe Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Cahit Karatepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Karatepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Gümüşhane'de Futbol Antrenörlerine Başarıya Giden Yol Konulu Panel Düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 17:39:44. #1.14#
title