Cahit Karatepe Haberleri

Cahit Karatepe haber, Cahit Karatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Karatepe 25.2.2014
Mutlu Gençlik, Güvenli Gelecek Projesi Tanıtıldı
Valilik toplantı salonunda, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe başkanlığında yapılan toplantıya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, Kültür ve Turizm Müdürü Temel Yalçın, Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Dilek Şehnaz Aşıcı, Emniyet Müdür Yardımcısı Kazım Gül, Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Bulut ve Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir katıldı.
Cahit Karatepe 11.2.2014
Gümüşhane'de Seçim Güvenlik Toplantısı Yapıldı
Vali Yusuf Mayda başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya, İl Jandarma Komutanı Albay Serhat Önder, Vali Yardımcıları Cahit Karatepe ve Meral Uçar, Emniyet Müdür Vekili Mustafa Soyaslan, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, kaymakamlar ve kamu kurumlarının müdürleri katıldı.
Cahit Karatepe 25.1.2014
Trabzon'a Atanan Milli Eğitim Müdürü Aktaş İçin Veda Yemeği
Fevzi Ataç Öğretmenevinde düzenlenen yemeğe, Vali Yusuf Mayda, Vali Yardımcıları Cahit Karatepe ile Meral Uçar, Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri, ilçe milli eğitim müdürleri ile diğer kurum müdürleri katıldı.
Cahit Karatepe: Hızır Aktaş'a Veda YemeğiCahit Karatepe 24.1.2014
Cahit Karatepe 10.1.2014
10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve İdareciler Günü
Gümüşhane Valiliğince "10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve İdareciler Günü" dolayısıyla düzenlenen toplantıya, Vali Mayda'nın yanı sıra Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İl Jandarma Komutanı Albay Serhat Önder, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Karademir, Adalet Komisyonu Başkanı Asabil Yırtıcı, Emniyet Müdürü Ahmet Can, Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Sadık, kaymakamlar ve basın mensupları katıldı.
Cahit Karatepe 6.1.2014
Atatürk Kültür Merkezi'nin Kiraya Verildiği İddiası
Vali Mayda, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Genel Meclis Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, Özel İdare Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Defterdar Mehmet Adil Demirel, Kültür ve Turizm Müdürü Temel Yalçın, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Olgun, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Sadık'ın katılımıyla Valilik Toplantı Salonunda basın toplantısı düzenledi.
Cahit Karatepe: Gümüşhane'de Trabzonspor CoşkusuCahit Karatepe 24.12.2013
Cahit Karatepe: Tertemiz Gümüşhane Projesi -Cahit Karatepe 14.12.2013
Cahit Karatepe: Tertemiz Gümüşhane ProjesiCahit Karatepe 14.12.2013
Cahit Karatepe 27.11.2013
Gümüşhane İl Özel İdaresi'nin 2014 Yılı Bütçesi Kabul Edildi
Yemeğe, Mayda'nın yanı sıra Vali Yardımcıları Cahit Karatepe, Meral Uçar, Torul Kaymakamı Recai Karal, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, meclis üyeleri ve İl Özel İdaresi birim müdürleri katıldı.
Cahit Karatepe 27.11.2013
Gümüşhane Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı
Gümüşhane Vali Yardımcısı Cahit Karatepe başkanlığında, Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Hasan Metin, Emniyet Müdürü Ahmet Can, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Arslan, İl Sağlık Müdürü Emre Boşnak ve ilgili kurul üyeleri katıldı.
Cahit Karatepe 26.11.2013
Gümüşhane Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı
Gümüşhane Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme, Çevre, Kültür Ve Turizm Birliği Olağan Meclis Toplantısı, Vali Yardımcısı ve Birlik Başkanı Cahit Karatepe başkanlığında yapıldı.
Cahit Karatepe 16.10.2013
Kelkit'te Köy Konağının Temeli Atıldı
İlçeye bağlı Babakonağı köyünde yapılacak köy konağının temel atma törenine, AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Feramuz Üstün ve Kemalettin Aydın, Vali Vekili Cahit Karatepe, Kaymakam Ozan Gazel, Belediye Başkanı Muammer Duran, İl Genel Meclis Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Serhat Kaya ile köy sakinleri katıldı.
Cahit Karatepe: Gümüşhane'de Gaziler UnutulmadıCahit Karatepe 19.9.2013
Cahit Karatepe 19.9.2013
Gaziler Günü
Hükümet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törene, Vali Vekili Cahit Karatepe, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Serhat Önder, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Karademir, Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Cahit Erdoğan, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve öğrenciler katıldı.
Cahit Karatepe 2.9.2013
Yeni Adli Yılın Başlaması
Gümüşhane'de, adli yılın başlaması dolayısıyla Hükümet Meydanı'nda tören düzenlendi. Törene, Vali Vekili Cahit Karatepe,  Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Karademir, Gümüşhane Adalet Komisyonu Başkanı Asabil Yırtıcı, Gümüşhane-Bayburt Bölge Baro Başkanı İsmail Taştan, İl Jandarma Komutanı Albay Serhat Önder, Gümüşhane Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, İl Emniyet Müdürü Ahmet Can, cumhuriyet savcıları, hakimler, avukatlar ve adliye çalışanları katıldı.
Cahit Karatepe 1.9.2013
Gümüşhane Valisi Mayda."Devlet Sektörü ve Basın, Kamu Hizmetinin Farklı Versiyonlarını Yerine...
Toplantıya Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Emniyet Müdürü Ahmet Can, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu ile basın mensupları katıldı.
Cahit Karatepe 22.8.2013
Karayolları Trafik Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Gümüşhane'de Karayolları Trafik Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu üçüncü toplantısı yapıldı.  Valilik toplantı salonunda Vali Vekili Cahit Karatepe başkanlığında yapılan toplantıya, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Yarbay Hasan Metin, Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Aşkın, Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Soyaslan, Özel İdare Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Sağlık Müdürü Emre Boşnak, Çevre ve Şehircilik Müdürü Cemil Bayram, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Hakan Topaç, Karayolları Şube Müdürü Erkan Nas, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Şükrü Baş, Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Lütfi Kılıç katıldı.
Cahit Karatepe: Dölek Köyünde Cami AçılışıCahit Karatepe 19.8.2013
Cahit Karatepe 19.8.2013
Gümüşhane 20. Uluslararası Kuşburnu Pestil Kültür ve Turizm Şenliği
Yöre sanatçıları ve Türk Halk Müziği sanatçısı Kubat'ın eski Atatürk Stadı'nda sahne aldığı konseri, Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Belediye Başkanı Mustafa Canlı ve çok sayıda vatandaş izledi.
Cahit Karatepe: Gümüşhane'de Kubat Rüzgarı EstiCahit Karatepe 19.8.2013
Şu an buradasınız: Cahit Karatepe Haberleri | Cahit Karatepe Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Cahit Karatepe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Karatepe kimdir, hayatı ve biyografisi. Özel İdare Süt Toplama Aracını Teslim Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 17:36:38. #1.15#
title