Cahide Cabaret'te Bir Dünya Starı..

Cahide Cabaret'te Bir Dünya Starı..

Amanda Lepore ,cahide'de Madonna Show'unu Seyrettikten Sonra Sanatçıyı Telefonla Aradı...

Cahide Cabaret'te Bir Dünya Starı..

AMANDA LEPORE ,CAHİDE'DE MADONNA SHOW'UNU SEYRETTİKTEN SONRA SANATÇIYI TELEFONLA ARADI...

DÜNYANIN TEK TRANSSEKSÜEL MODELİ ,MADONNA 'NIN YAKIN ARKADAŞI AMANDA LEPORE CAHİDE CABARET DEYDİ.

CAHİDE CABABERT'DE MADONNA,JENNİFER LOPEZ VE BU STARLARIN FOTOGRAFÇISI DAVİD LA CAPELLE'NİN YAKIN ARKADAŞI VE BİR NUMARALI MODELİ

AMANDA LEPORE , GECE BOYUNCA CAHİDE KIZLARININ YAPTIĞI SHOWLARI HAYRANLIKLA SEYRETTİ.

YAKIN ARKADAŞI MADONNA'YI ARAYARAK, CAHİDE KIZLARININ ,MADONNA SHOWUNU SEYRETİĞİNİ,ÇOK BEĞENDİĞİNİ ,YERLİ MADONNA'NIN KENDİSİNE DE ÇOK BENZEDİĞİNİ VE CAHİDE'Yİ UZUN UZUN ANLATTI .

'AMANDA LEPORE', MADONNA' NIN YAKIN ARKADAŞI OLMASININ DIŞINDA JENNİFER LOPEZ'İN DE YENİ KANKASI.ÜNLÜ FOTORAFÇI VE YÖNETMEN DAVİD LA CHAPELLE'İN YÖNETTİĞİ JENİFER LOPEZ SON KLİBİN DE BAŞ ROLÜNDE AMANDA LEPORE OYNUYOR.

***

ÜNLÜ FOTOĞRAFÇI VE YÖNETMEN DAVID LA CHAPELLE' İN BİR NUMARALI MODELİ VE İLHAM KAYNAĞI DA OLAN AMANDA LEPORE ARMANİ JEANS İN SON REKLAMINDA OYNADI. İTALYAN MODACILAR DOLCE & GABBANA'NIN YAKIN ARKADAŞI VE HER SHOWLARININ PROTOKOL DAVETLİSİ OLAN AMANDA GEÇTİĞİMİZ AYDA MİLANO FASHİON WEEK DEYDİ.DAHA ÖNCE DE DOLCE&GABBANA NIN DEFİLESİNDE PODYUMDA YÜRÜYEN AMANDA LOPEZ ,AYNI ZAMANDA DÜNYANIN EN ÜNLÜ KADIN İÇ ÇAMAŞIRI FİRMASI VİCTORIA'S SECRET'İN TEK TRANSSEKSÜEL MODELİ OLARAK PODYUMDA YÜRÜDÜ...

******ÜNLÜ MODACI MARC JACOBS UN DA YAKIN ARKADAŞI OLAN VE ONUN TARAFINDAN GİYDİRİLEN AMANDA AYNI ZAMANDA BİR MODA İKONU.TÜM KIYAFETLERİ MARC JACOBS,DOLCE GABBANA VE LOUİS VOUİTTON TARAFINDAN HAZIRLANIYOR..BU MARKALARIN HEPSİ ÖZEL KOLEKSİYONLARINI İLK OLARAK AMANDAYA VERİYOR.

ÜNLÜ SAAT FİRMASI SWATCH AMANDA LEPORE ADINA BİR SAAT YAPTI .250.000 ADET SATAN SAAT MARKANIN BUGÜNE KADAR EN ÇOK SATAN MODELLERİNDEN BİRİ OLDU.