Çağdaş Kocaeli Gazetesi'nin Karamürsel Temsilciliği'ni Vali Gökhan Sözer Açtı

Çağdaş Kocaeli Gazetesi'nin Karamürsel Temsilciliği'ni Vali Gökhan Sözer Açtı

16 Ocak 2006'da Yayın Hayatına Başlayan Kocaeli'nin Yerel Gazetelerinden Çağdaş Kocaeli, Karamürsel Temsilciliği'ni Açtı.

Çağdaş Kocaeli Gazetesi'nin Karamürsel Temsilciliği'ni Vali Gökhan Sözer Açtı

16 Ocak 2006'da yayın hayatına başlayan Kocaeli'nin yerel gazetelerinden Çağdaş Kocaeli, Karamürsel Temsilciliği'ni açtı.

Çağdaş Kocaeli Gazetesi'nin Karamürsel Temsilciliği Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılan kokteyl ile hizmete girdi. Açılışa gelen davetlileri Çağdaş Medya Grup imtiyaz sahibi Nurettin Sağsöz ile Karamürsel Temsilcisi Neslihan Başak birlikte karşıladı. Açılışa Kocaeli Valisi Gökhan Sözer, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili İlyas Şeker, Karamürsel Kaymakamı Ramazan Mangal, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, altınkemer sahibi ünlü güreşçi Ahmet Taşçı ve çok sayıda Karamürselli vatandaş katıldı.

Açılış pastasını Kocaeli Valisi Gökhan Sözer ve ilçe protokolü birlikte kestiler. Vali Sözer yeni açılan Çağdaş Kocaeli Karamürsel Temsilciliği'ne başarılar dilerken ''Basın bizim için çok önemli. Ulusal basın kadar yerel basına da büyük değer veriyoruz. Ama yerel basın bizim gözümüz kulağımız. Ulaşmadığımız problemleri, sıkıntıları, güzellikleri bize ulaştırıyorlar. Bütün gazeteci arkadaşlara başarılar diliyorum'' dedi.

Kokteylde bir de sürpriz yapılarak, doğum günü olan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım için doğum günü pastası kesildi. Karamürsel temsilcilik binası ise Atatürk Caddesi No:42 Kat 2'de hizmete girdi. Çağdaş Kocaeli Karamürsel Temsilciliği'ni 17 yıl gazetecilik deneyimi olan evli ve iki çocuk sahibi Neslihan Başak yapacak.