Çağatay Yılmaz Haberleri

Çağatay Yılmaz haber, Çağatay Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çağatay Yılmaz - 04.11.2016
AK Parti Uzunköprü İlçe Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, ilçedeki bir otelin çok amaçlı salonunda yapılan toplantıda, teşkilatın çalışmalarına ilişkin bilgi verildiğini kaydetti.
Çağatay Yılmaz - 20.09.2016
Uzunköprü'de Mr Cihazı Hizmete Girdi
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Uzunköprü'de yaşayan vatandaşların MR-Manyetik Rezonans Görüntüleme için Keşan ve Edirne'ye gitmesine gerek kalmadığını bildirdi.
Çağatay Yılmaz - 20.09.2016
Uzunköprü Devlet Hastanesine Ziyaret
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Uzunköprü Devlet Hastanesini ziyaret etti.
Çağatay Yılmaz - 30.06.2016
Kadir Gecesi'ne Doğru
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.
Çağatay Yılmaz - 25.05.2016
AK Parti'nin Yeni Myk'si
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu'na görevinde başarılar diledi.
Çağatay Yılmaz - 13.05.2016
Tavuklu Pilavdan 80 Kişi Zehirlendi
Olayla ilgili hastaneye gelen Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz," birçok vatandaşımız tavuklu pilavdan zehirlenmiş durumda.
Çağatay Yılmaz - 27.04.2016
16 Yaş Altı Futbol Milli Takımı'nın Kadrosu Açıklandı
Teknik direktör Ahmet Ceyhan yönetimindeki 16 Yaş Altı Milli Takım'ın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi: Ozan Can Oruç, Berke Özer, Şahan Akyüz, Berkay Tekin (Altınordu), Ramazan Emirhan Civelek, Ozan Muhammed Kabak, Bekir Melih Gökçimen, Yunus Akgün, Abdussammed Karnuçu, Recep Gül, Atalay Babacan (Galatasaray), Ercan Şirin (Gençlerbirliği), Hasan Ali Adıgüzel (Akhisar Belediyespor), Çetin Can Kent, Kerem Atakan Kesgin (Bucaspor), Çağatay Yılmaz (Bursaspor), Enes İslam İlkin (Samsunspor), Sefa Akgün (Trabzonspor), Malik Karaahmet (Eintracht Frankfurt), Ali Göçmen (Kasımpaşa).
Çağatay Yılmaz - 12.04.2016
Sağlıklı Yaşam İçin Pedal Çevirdiler
Etkinliğe, Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Atçı, AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, kurum personelleri ve öğrenciler katıldı.
Çağatay Yılmaz - 29.03.2016
Uzunköprülü Siyasiler Teröre Ortak Tepki Gösterdi
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, CHP Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş ve MHP Uzunköprü İlçe Başkanı Ayhan Yeni ilçedeki bir restoranda basın toplantısı düzenledi.
Çağatay Yılmaz - 27.02.2016
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Yılmaz Açıklaması
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, mazot ve gübre destekleme tarihlerinin belli olduğunu bildirdi.
Çağatay Yılmaz - 10.02.2016
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Yılmaz Açıklaması
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Edirne'nin kırsal kalkınma destekleri kapsamına alındığını bildirdi.
Çağatay Yılmaz - 28.01.2016
Tarımsal Destekleme Ödemeleri
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, tarımsal destekleme ödemelerine başlanacağını bildirdi.
Çağatay Yılmaz - 28.01.2016
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Yılmaz Açıklaması
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Uzunköprü Belediyesi'ni ziyaret etti.
Çağatay Yılmaz - 25.01.2016
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Yılmaz Açıklaması
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, sadece seçim zamanı gözüken ve eleştiriden, korku siyasetinden öte hiçbir gayesi olmayanlardan halkın bıktığını belirtti.
Çağatay Yılmaz - 03.11.2015
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Yılmaz Açıklaması
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, sağlık sisteminde büyük ilerleme kaydedildiğini bildirdi.
Çağatay Yılmaz - 01.11.2015
1 Kasım Genel Seçimi
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, "Türkiye, AK Parti iktidarıyla daha iyi yerlere gelecektir.
Çağatay Yılmaz - 18.09.2015
Uzunköprü Cumhuriyet Başsavcısı Çelik'e Ziyaret
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Uzunköprü Cumhuriyet Başsavcısı Tuncay Çelik'i ziyaret etti.
Çağatay Yılmaz - 08.09.2015
DSİ 11. Bölge Müdürü Sabancı'ya Ziyaret
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz başkanlığındaki heyet DSİ 11. Bölge Müdürü Adil Sabancı'yı ziyaret etti.
Çağatay Yılmaz - 13.08.2015
AK Parti'nin Kuruluşunun 14. Yıl Dönümü
Siyasetin itibarını geriye getiren ve millet egemenliği üzerindeki her türlü vesayeti ortadan kaldıran AK Parti'nin kuruluşunun ülkenin gelişmesi, kalkınması ve ilerlemesi adına önemli bir milat olduğunu aktaran Sezen, şöyle devam etti: "14 yıl önce Türkiyemiz'in hemen hemen her alanda yaşadığı temel sorunları geride bırakma kararlılığı ile kurulan AK Parti, bu süreçte demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin pekişmesi, büyüme, sivilleşme ve özgürlükler anlamında ciddi reformlara imza atmıştır. AK Parti, hükümetleri döneminde gerek hükümet ve gerekse de yerel yönetimler alanında atılan doğru atılımlarla ülkemiz de ciddi bir hareketlenme yaşanmış ve bu hareketlilikle birlikte Türkiye'nin saygınlığı tüm dünya ülkelerince de takdire şayan bir çaba olarak değerlendirilmiştir. 2023 vizyonunu kendine temel bir değer olarak ele alan güçlü Türkiye, bir biri ardına attığı ciddi adımlarla gelişmenin büyümenin ve kalkınmanın bir ve beraber olma ruhu içerisinde ortaya konulduğunu tüm çevrelere bir kez daha ispat etti."   -AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Yılmaz AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, AK Parti'nin Türkiye'deki tüm oyunları bozduğunu bildirdi.
Çağatay Yılmaz - 09.02.2015
U15 Milli Takımı Yarın Avusturya ile Karşılaşacak
Teknik direktör Şenol Ustaömer yönetimindeki U15 Milli Takımı aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: "Berke Özer (Altınordu), Atakan Akyol (Fenerbahçe), Mustafa Çay (Beşiktaş), Bekir Melih Gökçimen (Galatasaray), Ozan Muhammed Kabak (Galatasaray), Ramazan Emirhan Civelek (Galatasaray), Ercan Şirin (Gençlerbirliği), Hasan Ali Adıgüzel (Akhisar Bld Gençlik ve Spor), Kerem Atakan Kesgin (Bucaspor), Çağatay Yılmaz (Bursaspor), Sebahattin Muslu (Bursaspor), Ünal Kaya (Fenerbahçe), Atalay Babacan (Galatasaray), Recep Gül (Galatasaray), Enes İslam İlkin (Samsunspor), Sefa Akgün (Trabzonspor),İsmail Berk Koçak (Fenerbahçe), Muzaffer Kahrıman (İstanbul Başakşehir), Taner Deniz (Kartalspor), Malik Karaahmet (SV Wehen Wiesbaden), Bayram Onur Satılmış (TSG 1899 Hoffenheim), Berk Akgönül (Altınordu).
Çağatay Yılmaz - 04.02.2015
U15 Milli Takımı'nın Uluslararası Dörtlü Turnuva Aday Kadrosu Açıklandı
U15 Milli Takımı'nın, 10-14 Şubat tarihleri arasında Hollanda, Sırbistan ve Avusturya'nın katılımıyla Antalya'da organize edilecek Uluslararası Dörtlü Turnuva aday kadrosu açıklandı.
Çağatay Yılmaz - 01.02.2015
15 Yaş Milli Takımlar Hazırlık Maçı
Teknik direktörlüğünü Şenol Ustaömer'in yaptığı milli takım sahaya; Muzaffer Cem Kablan (Trabzonspor), Bekir Melih Gökçimen (Galatasaray), Ozan Muhammed Kabak (Galatasaray), Recep Gül (Galatasaray), Atalay Babacan (Galatasaray), Berk Arık (Bayer 04 Leverkusen), Hasan Ali Adıgüzel (Akhisar), Çağatay Yılmaz (Bursaspor), Sebahattin Muslu (Bursaspor), Yusuf Emre Baran (Vfb Stuttgart), Ömer Berke Tokaç (Bayer 04 Leverkusen) ilk 11'i ile çıktı.
Çağatay Yılmaz - 29.01.2015
Edirne'den Kısa Kısa
AK Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, Osmanlı'nın adalet, insan sevgisi ve kurduğu muhteşem medeniyetle dünyaya hükmettiğini söyledi.
Çağatay Yılmaz - 01.12.2014
Uzunköprü'ye Doğalgaz Getirme Çalışmaları
Etkinliğe, CHP İlçe Başkanı İnanç Sülüş, AK Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz ve MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orman ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çağatay Yılmaz Haberleri | Çağatay Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Çağatay Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çağatay Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Müezzinoğlu: Bulgaristan Anlamsız Sorunlar Çıkarma Gayreti Içerisinde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 11:36:53. #1.15#

title