Çağatay Yılmaz Haberleri

Çağatay Yılmaz haber, Çağatay Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çağatay Yılmaz - 26.03.2018
Bursaspor'da 3 Genç Futbolcu Profesyonel Oldu
Genç oyuncuların Enes Ünal'ı örnek almalarını tavsiye eden Ay, Enes Ünal ile gurur duyduklarını belirterek, şunları kaydetti: "İnşallah buradan nice Enesler yetişir. Burada ailelere de çok iş düşüyor. Biz veriyoruz ama onlar da gerekli eğitim versin. Anneler, babalar çok işe karışıyor, hocaları dinlesinler. Hep beraber gayret göstereceğiz. Maalesef geçen sene profesyonel yaptığımız futbolcular kendilerine bakmadıkları için başka takımda oynuyor. Genç kardeşlerimize tavsiyem kendilerine iyi baksınlar ve çok çalışsınlar." Konuşmaların ardından genç oyuncular Burak Kapacak, İsmail Çokçalış ve Çağatay Yılmaz, kendilerini profesyonel yapan sözleşmeleri imzaladı.
Çağatay Yılmaz - 26.03.2018
Bursaspor Başkanı Ali Ay: "Gençlerin Önünde Güzel Bir Enes Ünal Örneği Var"
Bursaspor Futbol Akademisi'nde yer alan Burak Kapacak, İsmail Çokçalış ve Çağatay Yılmaz kendilerini profesyonel yapan sözleşmeleri imzaladı.
Çağatay Yılmaz - 10.03.2018
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
Konuşmaların ardından, Bakan Eroğlu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Edirne Valisi Günay Özdemir, AK Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, oda, borsa ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Eğitim Yatırımları Toplu Açılışı gerçekleştirildi.
Çağatay Yılmaz - 22.01.2018
Kripto Para Uzmanları İstanbul'da Piyasayı ve Yeni Arzları Konuştu
Yılmaz Hukuk Ofisi Yönetici Ortağı Çağatay Yılmaz ise konunun merak edilen hukuki boyutları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Çağatay Yılmaz - 22.01.2018
Kripto Paralar ve Ico" Toplantısı
Kripto paralar konusunda hukuki hizmet veren Avukat Çağatay Yılmaz ise "Dijital Para Hukuku" konulu bir sunum yaptı.
Çağatay Yılmaz - 16.12.2017
AK Parti Uzunköprü Kadın Kolları Başkanlığı'na Ataş Getirildi
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam ettiklerin belirtti.
Çağatay Yılmaz - 09.12.2017
ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in Başkenti" Olarak Tanımasına Tepki
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, ABD'nin Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanımasına tepki gösterdi.
Çağatay Yılmaz - 05.12.2017
5 Aralık Kadın Hakları Günü
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz ve partili kadınlar, Uzunköprü Belediyesini ziyaret etti.
Çağatay Yılmaz - 21.11.2017
18 Yaş Altı Milli Futbol Takımı, Makedonya'yı Yendi
Üsküp'teki Makedonya Futbol Federasyonu Antrenman Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada, ay-yıldızlılara galibiyeti getiren golleri 7. dakikada Egehan Gök ve 79. dakikada Çağatay Yılmaz kaydederken, Makedonya'nın tek golünü 85.
Çağatay Yılmaz - 15.11.2017
Millilerin, Makedonya Deplasmanı Aday Kadrosu Açıklandı
Türkiye 18 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın, 21 ve 23 Kasım tarihlerinde Makedonya ile yapacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı.
Çağatay Yılmaz - 03.11.2017
Düzeltme - "Ak Parti Uzunköprü Teşkilatından Ziyaretler " Başlıklı Haberimizi Düzenleyerek Yeniden...
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz ve ekibi çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Çağatay Yılmaz - 03.11.2017
AK Parti Uzunköprü Teşkilatının Ziyaretleri
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz Edirne AK Parti İl Başkanı Enis İşbilen'i ziyaret etti.
Çağatay Yılmaz - 15.10.2017
AK Parti Uzunköprü İlçe Kongresi
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanlığı görevine Çağatay Yılmaz yeniden seçildi.
Çağatay Yılmaz - 15.10.2017
Türkiye'nin En Ufak Bir Açığını Arıyorlar"
Bunları herkesin gördüğünü aktaran Karacan, "Amerika ile olan konularda, başta FETÖ olayından dolayı Türkiye'nin tavrını görüyoruz. Herkes yapması gerekeni yapıyor bu konuda. Biz güçlü Türk milleti olarak inşallah her şeyin hakkından ve üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Bizim damarlarımızda asil kan mevcuttur." AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Karacan'a tarihi Uzunköprü tablosu ve Uzunköprü pirinci hediye etti.
Çağatay Yılmaz - 07.10.2017
Çakmak Barajı" Projesi
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Çakmak Barajı projesinin bölgenin kurtuluşu olduğunu bildirdi.
Çağatay Yılmaz - 23.07.2017
Şehit Babası Ali Bülbül: Oğlumun Tek Hedefi Polis Olmaktı
Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Emniyet Müdürü Adnan Armağan Erdoğan ve Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, şehit ailesinin evini ziyaret ederek başsağlığı diledi.
Çağatay Yılmaz - 23.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
1)ŞEHİT BABASI ALİ BÜLBÜL: OĞLUMUN TEK HEDEFİ POLİS OLMAKTI İSTANBUL Bayrampaşa'da Yunus olarak bilinen motosikletli ekibin bariyerlere çarpması sonucu şehit olan polis memurlarından 21 yaşındaki Burak Bülbül'ün ailesinin yaşadığı Edirne'nin Uzunköprü İlçesi'ndeki Maksutlu Köyü'nde oturan ailesine acı haber verildi. Köyün imamı olan baba Ali Bülbül, oğlunun polis olmayı çok istediğini belirterek, "Çok istemişti, 'illa polis olacağım' diye. Tek hedefim bu demişti, ulaştı hedefine. Sonra 'motosiklete geçeceğim' dedi. Bugün içinmiş her şey" dedi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Yunus ekibinde görevli polis memurları Burak Bülbül ve arkadaşı Ertuğrul Taciroğlu motosikletle Bayrampaşa-Hal bağlantı yolunda bariyerlere çarparak şehit oldu. Şehit polis memurlarından 21 yaşındaki Burak Bülbül'ün Edirne'nin Uzunköprü İlçesi'ne bağlı Maksutlu Köyü'nde oturan ailesine acı haberi Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız verdi. Eve giden Kaymakam Yıldız, 20 yıldır köyde imamlık yapan Ali Bülbül'e oğlunun kazada şehit olduğunu söyledi. Anne Fatma Bülbül ise acı haberin ardından sinir krizleri geçirdi. Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Emniyet Müdürü Adnan Armağan Erdoğan ve Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, şehit ailesinin evini ziyaret ederek başsağlığı diledi.
Çağatay Yılmaz - 25.06.2017
Boğulmaktan Son Anda Kurtarıldı
Akçakoca çuhalı sahilinde bayramın ilk günü serinlemek amacıyla denize giren bir genç azgın dalgalar arasında boğulma tehlikesi yaşadı. Akıntı nedeniyle gencin kıyıya gelemediğini gören cankurtaran Çağatay Yılmaz, can simidi atarak genci kurtardı.
Çağatay Yılmaz - 07.06.2017
Edirne'den Kısa Kısa
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, belediye meclis üyeleri ile olağan toplantılara devam ettiklerini bildirdi.
Çağatay Yılmaz - 29.05.2017
Yalova'da Amatör Maçta Arbede
Karşılaşmada İdmanocağıspor oyuncularından Fatih Bektaş'ın yanı sıra Tayfun Algül, Şaban Göksu, Aykut Bektaş ve Cem Çil de kırmızı kart gördü. Sugören Gençlerbirliği'nden de Çağatay Yılmaz ve İbrahim Yavuz, kırmızı kartla maçı tamamlayamadı.
Çağatay Yılmaz - 30.04.2017
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne Doğru
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Çağatay Yılmaz - 01.03.2017
Edirne'den Kısa Kısa
-Yılmaz, teşekkür etti AK Parti Uzunköprü ilçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Çakmak barajının Uzunköprü'nün en önemli yatırımlarından olduğunu belirtti.
Çağatay Yılmaz - 12.02.2017
Vatandaşlar 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Anlattı
"Çift olarak karşıyız" Çağatay Yılmaz ise Sevgililer Günü'nde hediye almayı tercih etmediğini belirterek, "2 buçuk yıldır beraberiz.
Çağatay Yılmaz - 13.12.2016
AK Parti Uzunköprü İlçe Teşkilatının Esnaf Ziyareti
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, ilçe başkanlığı yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları üyeleri, taksi durakları, bakkal, berber esnafını ziyaret etti.
Çağatay Yılmaz - 04.11.2016
AK Parti Uzunköprü İlçe Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, ilçedeki bir otelin çok amaçlı salonunda yapılan toplantıda, teşkilatın çalışmalarına ilişkin bilgi verildiğini kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çağatay Yılmaz Haberleri | Çağatay Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Çağatay Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çağatay Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Spor Toto Süper Lig: Bursaspor: 1 - Trabzonspor: 3 (İlk Yarı).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.09.2021 03:55:39. #1.13#

title