Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya'yı Instagram'dan Takibe Aldı

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya'yı Instagram'dan Takibe Aldı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Adı Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ile anılan oyuncu Çağatay Ulusoy'un, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'yı Instagram hesabı üzerinden takip etmesi hayranlarının gözünden kaçmadı.

Son günlerde adı Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ile anılan oyuncu Çağatay Ulusoy'un eski aşkı Serenay Sarıkaya'yı takip etmesi dikkatli gözlerden kaçmadı.

ŞEYMA SUBAŞI İLE ADI ANILMIŞTI

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı geçen günlerde Silivri Adliyesi'nde tek celsede boşanmıştı. İkilinin ayrılıklarıyla ilgili ortaya atılan iddialardan biri de Şeyma Subaşı'nın, oyuncu Çağatay Ulusoy ile adının aşk dedikodusuna karışmasıydı. Ancak Çağatay Ulusoy, Instagram üzerinden bu dedikoduları kesin bir dille yalanlamıştı. Çağatay Ulusoy ''Hem Acun ağabey hem de Şeyma arkadaşımdır. Birkaç gündür devam eden çirkin, yakışıksız, asılsız ve anlamsız ifitraların son bulmasını dilerim'' demişti.

YANLIŞLIKLA BEĞENMİŞTİ

Bu olay konuşuladursun Çağatay Ulusoy'un 2013'te 'Medcezir' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı, 2015'te ayrıldığı Serenay Sarıkaya'yı Instagram'da takip etmesi dikkatli gözlerden kaçmadı. Çağatay Ulusoy, geçen aylarda gizlice Serenay Sarıkaya'nın Instagram'a koyduğu fotoğrafına bakarken yanlışlıkla beğenmiş ve beğenisini hemen geri çekmişti. Bu arada Serenay Sarıkaya 2 yıldır Kerem Bürsin ile birlikte.

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya'yı Instagram'dan Takibe Aldı
Haber Yorumları (7)
SERHAN: Yemezler,kendisini bitiriyor bu delikanlı.İşine bak sen.Torbacilik,evli barklı kadinlar ,başkasının sevgilisini takipler delikanlıyı bozar.Yazik edeceksin kendine..
KÜBRAX: Çok yakışıyorlar.tekrardan sevgili olsunlar..
FANİ: Takip eden edene.SEDEF sana katılıyorum
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title