Çağan'ın Çıtırları Sahnede

Çağan'ın Çıtırları Sahnede

Irmak'ın İlk Sinema Filmi 'Bana Şans Dile', Çekildikten 6 Yıl Sonra Eylülde Vizyona Girecek. Filmde Deniz Uğur, Melisa Sözen ve İsmail Hacıoğlu'nun da Çıtır Halleri Görünecek.

Çağan'ın Çıtırları Sahnede

IRMAK'IN İLK SİNEMA FİLMİ 'BANA ŞANS DİLE', ÇEKİLDİKTEN 6 YIL SONRA EYLÜLDE VİZYONA GİRECEK. FİLMDE DENİZ UĞUR, MELİSA SÖZEN VE İSMAİL HACIOĞLU'NUN DA ÇITIR HALLERİ GÖRÜNECEK.

Ünlü yönetmen Çağan Irmak'ın 6 yıl önce çektiği ilk sinema filmi, 28 Eylül'de gösterime girecek. 5 yıl önce sadece İstanbul Film Festivali'nin özel gösteriminde izleyiciyle buluşan 'Bana Şans Dile'; başrol oyuncuları Deniz Uğur, Melisa Sözen ve İsmail Hacıoğlu'nun ilk filmleri olarak da dikkat çekecek.

YAPIMCISI ARA VERDİ

Çağan Irmak'ın 31 yaşındayken yönettiği filmde; Deniz Uğur 27, Melisa Sözen 17, İsmail Hacıoğlu ise 16 yaşındaki halleriyle yer alıyor. Yapımcı İrfan Tözüm'ün sinema sektörüne kişisel nedenlerle ara vermesi yüzünden 6 yıldır seyirciye ulaşamayan filmi, aslında birçok meslektaşı almak istemişti. Ama filmi elinden çıkarmayan Tözüm, sektöre geri döner dönmez ses kayıtlarını yenileyerek, 'Bana Şans Dile'yi nihayet vizyona sokmaya karar verdi.

GENÇLİK GERİLİMİ

28 Eylül'de, 150 sinemada birden gösterilecek olan 'Bana Şans Dile'nin senaryosu; öğrencilerin anlattığı gerçek olaylardan yola çıkılarak Çağan Irmak tarafından yazıldı. Aksiyon-gerilim tarzı filmde; aile içi şiddet, sevgisizlik, iletişimsizlik ve gençlerin karşılaştıkları sorunlar anlatılıyor. Filmin oyuncuları arasında; Nilgün Belgün, Volkan Severcan, Rıza Kocaoğlu, Aysun Metiner ve Levent Sülün de yer alıyor.