Ç.rizespor:0 - K.erciyesspor:0 Maçın Ardından

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Saffet Susiç, Kayseri Erciyesspor Maçındaki Tek Eksiklerinin Gol Olduğunu, Bunun Haricinde Her Şeyin Planladıkları Gibi Olduğunu Söyledi.susiç, 0-0 Sona Eren Kayseri Erciyesspor Maçının Ardından Düzenlediği Basın Toplantısında, Ağır Bir Sahada Oynamalarına Rağmen ...

Ç.rizespor:0 - K.erciyesspor:0 Maçın Ardından

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Saffet Susiç, Kayseri Erciyesspor maçındaki tek eksiklerinin gol olduğunu, bunun haricinde her şeyin planladıkları gibi olduğunu söyledi.
Susiç, 0-0 sona eren Kayseri Erciyesspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, ağır bir sahada oynamalarına rağmen futbolcuların iyi mücadele ettiklerini belirtti. Çaykur Rizesporlu futbolcuların birçok gol pozisyonuna girdiklerini ifade eden Susiç, ``Öyle pozisyonlar kaçırdık ki kaçması mümkün değildi. Bu pozisyonları değerlendirebilseydik maçı 5-1 kazanabilirdik`` dedi.
Kayseri Erciyessporlu futbolcuların da gol pozisyonuna girdiklerini kaydeden Susiç, ``Ancak Kayseri Erciyesspor buraya beraberlik için gelmişti, bunu da başardı. Bizim ise bu maçtaki tek eksiğimiz goldü. Bunun haricinde her şey planladığımız gibi oldu`` diye konuştu.
Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Werner Lorant ise aldıkları puanı hak ettiklerini belirterek, ``Takımın ilk defa taktik olarak istediğim gibi oynadı`` dedi.
Futbolcularının kendilerinden istediklerini eksiksiz yerine getirdiğini ifade eden Lorant, şöyle konuştu:
``Gol pozisyonuna da girdik. Özellikle Zafer girdiği pozisyonu değerlendirebilseydi buradan galip de ayrılabilirdik, ama benim için önemli olan takımının pozitif bir duruma gelmesidir.``

Kaynak: DHA