Buz Üzerinde Sıcak Patinaj

Buz Üzerinde Sıcak Patinaj

'Buzda Dans'ın Tescilli Güzeli Zeynep Tokuş, Hello Dergisi'ne Konuştu. Yarışmaya Çocukluk Hayalini Gerçekleştirmek İçin Katıldığını Belirten Tokuş, Partneri Robert Beauchamp ile Buz Üstünde Nefes Kesen Pozlar Verdi.

Buz Üzerinde Sıcak Patinaj

'BUZDA DANS'IN TESCİLLİ GÜZELİ ZEYNEP TOKUŞ, HELLO DERGİSİ'NE KONUŞTU. YARIŞMAYA ÇOCUKLUK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN KATILDIĞINI BELİRTEN TOKUŞ, PARTNERİ ROBERT BEAUCHAMP İLE BUZ ÜSTÜNDE NEFES KESEN POZLAR VERDİ.

"Buzda Dans" yarışmasının favori isimlerinden Zeynep Tokuş, Hello Dergisi'yle buluştu. Tokuş bu çok özel buluşmada, evliliğinden yarışmaya kadar çok özel açıklamalarda bulundu. Cengiz Abazoğlu'nun 2007 CA Deluxe koleksiyonuyla buz üzerinde objektif karşısına geçen Tokuş, "Bu yarışmaya çocukluk hayalimi gerçekleştirmek için katıldım. Kocama gerçekten minnettarım. Onun desteği ile daha rahat konsantre oldum" dedi. Hiçbir zaman sivri dilli olmadığını da belirten güzel oyuncu, "Ön planda olmadan hep işimi yapıp kaçmayı tercih ettim. İşin doğrusu ben iyi bir öğrenciyim" şeklinde konuştu.

Kaynak: Gecce