Büyükyoncalı Haberleri

Büyükyoncalı haber, Büyükyoncalı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Büyükyoncalı - 13.06.2012
Çetinkaya: "Belediyenin Görünen Yüzü Zabıtadır"
Marmara Belediyeler Birliği tarafından Çerkezköy'de görevde yükselme programı başladı.
Büyükyoncalı - 06.06.2012
Tekirdağ'daki Uyuşturucu Operasyonu
Tekirdağ İl Jandarma Merkez Komutanlığı ile Saray İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Büyükyoncalı beldesinde uyuşturucu madde imalatı ve ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan S.
Büyükyoncalı - 06.06.2012
Tekirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu
Tekirdağ İl Jandarma Merkez Komutanlığı ile Saray İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Büyükyoncalı beldesinde uyuşturucu madde imalatı ve ticareti yaptıkları iddiasıyla S.
Büyükyoncalı - 04.05.2012
Saray'da Uyuşturucu Sattıkları İddia Edilen 6 Kişi Tutuklandı
Saray İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Büyükyoncalı Beldesi'nde uyuşturucu madde satıldığı ihbarı üzerine operasyon düzenledi.
Büyükyoncalı - 05.04.2012
Tekirdağ'da Silahlı Saldırı: 1 Yaralı
Olay, akşam saatlerinde, Saray ilçesine bağlı Büyükyoncalı beldesi Yeniköy Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde meydana geldi.
Büyükyoncalı - 08.02.2012
Yurtta Kış
Karayolları ekipleri, yolu trafiğe açmak için yoğun çaba gösterirken, özellikle Büyükyoncalı ile Saray Bağlar mevkisinde bekleyen araçlar uzun kuyruk oluşturdu.
Büyükyoncalı - 23.12.2011
Saray'da Asayiş
Saray ilçesine bağlı Büyükyoncalı Beldesi'nde bulunan boş yağ fabrikasından hurda demir ve benzeri malzemeler çalmak isteyen 4 kişi, jandarma tarafından yakalandı.
Büyükyoncalı - 10.12.2011
Lüleburgaz'daki Silahlı Saldırı
Edinilen bilgiye göre, eşi kendisini terk ettiği ve eve dönmediği için dün gece kayınbabasının evini pompalı tüfekle basarak kayınbabasının kardeşleri Şakir Dik (46) ve Sabri Dik (44) ile komşuları Ali Çakan'ı öldüren (31), komşuları Volkan Çadır'ı (30) da yaralayan S.D, Tekirdağ'ın Saray ilçesindeki Büyükyoncalı beldesindeki evinde yakalandıktan sonra Lüleburgaz ilçesine getirildi.
Büyükyoncalı - 10.12.2011
Kırklareli Eşi Eve Dönmeyince Dehşet Saçtı 3 Ölü
Polisin evde yaptığı incelemede 10 boş fişek buldu. Salih Demirler'in kaçtığı 59 PK 324 plakalı otomobil, Tekirdağ'ın Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi'nde terk edilmiş halde bulundu.
Büyükyoncalı - 10.12.2011
Lüleburgaz'daki Silahlı Saldırı
Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde gece kayınpederinin evinde pompalı tüfekle ateş ederek Şakir ve Sabri Dik ile Ali Çakan'ı öldüren, Volkan Çadır'ı ise yaraladıktan sonra olay yerinden 59 PK 324 plakalı otomobille kaçan Salih D, Büyükyoncalı Beldesindeki evinde gözaltına alındı.
Büyükyoncalı - 10.12.2011
Eşi Eve Dönmeyince Dehşet Saçtı: 3 Ölü
Polisin evde yaptığı incelemede 10 boş fişek buldu. Salih Demirler'in kaçtığı 59 PK 324 plakalı otomobil, Tekirdağ'ın Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi'nde terk edilmiş halde bulundu.
Büyükyoncalı - 05.12.2011
Sedefçi CHP'nin Sadece İzmir'de Belediyesi Yok
Edirne'nin CHP'li Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne düzenlenen operasyonun ardından partisince yapılan mitinge alındığını ifade ederek 'Alındım, üzüldüm, İzmir yok bu ülkede Edirne'si de var. Diğer illerimiz de var. Sonuçta oraya sahip çıkarken Edirne'yi de unutmamak lazım diye düşünüyorum dedi.Edirne Belediye Başkanı CHP'li Hamdi Sedefçi, geçtiğimiz hafta yaptığı Ankara ziyaretlerinin ardından Meclis salonunda basın toplantısı düzenledi. İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik polisin düzenlediği operasyonun ardından yapılan mitingi anımsatan Sedefçi bu duruma çok alındığını söyledi. Kendisine yönelik düzenlenen operasyonların ardından bu şekilde sahip çıkılmadığını belirten Sedefçi şunları söyledi'Yorum yapmak istemiyorum ama şunu söylemek istiyorum. Siz daha önce neredeydiniz Bu kaçıncı bahar, daha önce kışlarda neredeydi bizimkiler Sadece İzmir'de olunca mı böyle oluyor İzmir'e mi mahsus şeyler bunlar Bugün bana daha evvel bir başkasına. Neden genel başkanımız bunları düşünmediler ki Alındım, üzüldüm. Yapılan şey doğru ama yalnız İzmir yok bu ülkede Edirne'si de var. Diğer illerimiz de var. Sonuçta oraya sahip çıkarken Edirne'yi de unutmamak lazım diye düşünüyorum. Üzüldüm sadece, yapılan eylem doğru sonuç olarak bireysel baktığımda şuanda benim Büyükyoncalı Belediye başkanım 4-5 aydır yatıyor Silivri'de.
Büyükyoncalı - 05.12.2011
CHP'nin Sadece İzmir'de Belediyesi Yok
Edirne Belediye Başkanı CHP'li Hamdi Sedefçi, geçen hafta yaptığı Ankara ziyaretlerinin ardından Meclis salonunda basın toplantısı düzenledi. İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik polisin düzenlediği operasyonun ardından yapılan mitingi anımsatan Sedefçi, bu duruma çok alındığını söyledi. Kendisine yönelik düzenlenen operasyonların ardından, partisi tarafından bu şekilde sahip çıkılmadığını kaydeden Sedefçi şunları söyledi: "Yorum yapmak istemiyorum ama, şunu söylemek istiyorum. Siz daha önce neredeydiniz? Bu kaçıncı bahar, daha önce kışlarda neredeydi bizimkiler? Sadece İzmir'de olunca mı böyle oluyor? İzmir'e mi mahsus şeyler bunlar? Bugün bana, daha evvel bir başkasına. Neden genel başkanımız bunları düşünmediler ki? Alındım, üzüldüm. Yapılan şey doğru ama yalnız İzmir yok bu ülkede. Edirne'si de var. Diğer illerimiz de var. Sonuçta oraya sahip çıkarken Edirne'yi de unutmamak lazım diye düşünüyorum." 'BİRİ ÖZ, DİĞERİ ÜVEY OLMAMALI' Yapılan eylemin sonuç olarak doğru olduğunu anlatan Sedefçi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bireysel baktığımda şu anda benim Büyükyoncalı belediye başkanım 4- 5 aydır yatıyor Silivri'de.
Büyükyoncalı - 28.10.2011
Azim ve Lokomatla 26 Yaşında Yürümeyi Yeniden Öğrendi!
Tekirdağ Saray Büyükyoncalı İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni olarak görev yapan Mehtap Bakır, Ankara'ya gitmek üzere 23 Ocak 2010 tarihinde bindiği otobüsün İstanbul'un Silivri ilçesi Kınalı mevkiinde devrilmesi sonucu ağır yaralandı.
Büyükyoncalı - 28.10.2011
Mehtap Öğretmen'in Yürüme Sevinci
Tekirdağ'ın Saray İlçesine bağlı Büyükyoncalı köyü İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni Mehtap Bakır, 23 Ocak 2009 tarihinde Ankara'ya gitmek üzere Tekirdağ'dan bindiği otobüsün devrilmesi sonucunda iki ayağından sakatlanınca, yürüme yeteneğini kaybetti.
Büyükyoncalı - 28.10.2011
Mehtap Öğretmenin Yürüme Sevinci
Tekirdağ'ın Saray ilçesine bağlı Büyükyoncalı köyü İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni Mehtap Bakır, 23 Ocak 2009 günü Ankara'ya gitmek üzere Tekirdağ'dan bindiği otobüsün devrilmesi sonucunda iki ayağının sakatlanması için, yürüme yeteneğini kaybetti.
Büyükyoncalı - 26.10.2011
Uyuşturucu Satıcısı Çift Tutuklandı
Tekirdağ'ın Saray İlçesi'ne Bağlı Büyükyoncalı Beldesi'nde uyuşturucu sattıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 çocuk sahibi çift, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Büyükyoncalı - 11.09.2011
Saray'da 2 Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı
Tekirdağ'ın Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi'nde 2 otomobilin kafa kafaya çarpışmasıyla meydana gelen kazada 2'si çocuk 7 kişi yaralandı.
Büyükyoncalı - 29.06.2011
Büyükyoncalı'da Feci Kaza: 4 Ölü
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine bağlı Büyükyoncalı beldesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi öldü.
Büyükyoncalı - 29.06.2011
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 4 Ölü
Tekirdağ'ın Saray ilçesi Büyükyoncalı beldesinde meydana gelen trafik kazasında, 4 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Büyükyoncalı - 29.06.2011
Büyükyoncalı'da Feci Kaza: 4 Ölü
İnşaat kumu yüklü TIR'ın çarptığı araçta bulunan 4 kişi hayatını kaybetti.
Büyükyoncalı - 29.06.2011
TIR Otomobili Böyle Biçti
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi'nde inşaat kumu yüklü TIR'ın çarptığı araçta bulunan 4 kişi hayatını kaybetti.
Büyükyoncalı - 29.06.2011
Tekirdağ'da TIR Dehşeti: 4 Ölü!
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi'nde, inşaat kumu yüklü TIR'a çarpan hafif ticari araçta bulunan 4 kişi yaşamını yitirdi.
Büyükyoncalı - 23.06.2011
Büyükyoncalı Belediyesindeki Operasyon
Tekirdağ'ın Saray ilçesinin Büyükyoncalı Belediyesine düzenlenen operasyon kapsamında, Belediye Başkanı Necati Sezer'in de aralarında bulunduğu 5 kişi tutuklandı.
Büyükyoncalı - 23.06.2011
Kefaletle Bırakılan Başkan Tutuklandı
Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Tekirdağ'ın Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Belde Belediye Başkanı CHP'li Necati Sezer, savcının üst mahkemeye yaptığı itirazın ardından tutuklandı.
Büyükyoncalı - 20.06.2011
Büyükyoncalı Belediyesindeki Operasyon
Tekirdağ'ın Saray ilçesinin Büyükyoncalı Belediyesine düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 13 kişi serbest bırakıldı.
Büyükyoncalı - 16.06.2011
Büyükyoncalı Belediyesine Operasyon
Büyükyoncalı Belediyesine, düzenlenen operasyonda aralarında meclis üyeleri, belediye birim müdürleri ve çalışanları ile bazı firma yetkililerinin bulunduğu 13 kişi gözaltına alındı
Büyükyoncalı - 16.06.2011
Büyükyoncalı Belediyesi'ne Operasyon;13 Gözaltı
Tekirdağ'ın Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi'nde ihalelere fesat karıştırıldığı ve imar uygulamalarında usulsüzlük yapıldığı iddiası ile 13 kişi gözaltına alındı.
Büyükyoncalı - 08.05.2011
Doruk Spor Kulübü Başkanı Demirel Açıklaması
Çorlu ilçesinde faaliyet gösteren Doruk Spor Kulübü Başkanı ve Taekwondo Takımı Antrenörü Osman Demirel, sporcularının başarılarına yenilerini eklediğini belirtti. Demirel, yaptığı açıklamada Büyükyoncalı'da yapılan şampiyonadan 10 adet dereceyle döndüklerini söyledi.
Büyükyoncalı - 25.04.2011
Ehliyetsiz Kadın Sürücü Kullandığı Araçla Tankerin Altına Girdi: 1 Ölü, 2 Yaralı
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde, piknikten dönen ehliyetsiz sürücü 29 yaşındaki Filiz Deniz'in kullandığı hafif ticari araç, hatalı sollama yapınca karşı yönden gelen çimento tankerinin altına girdi. Kazada sürücü Deniz sıkıştığı yerde hayatını kaybederken, araçta bulunan eşi Murat Deniz ile tanker sürücüsü Fahri Diner ağır yaralı olarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çorlu İlçesi'ndeki bir fabrika işçi olarak çalışan 35 yaşındaki Murat Deniz ile 29 yaşındaki eşi Filiz Deniz, dün piknik yapmak için kendilerine ait 59 ZF 644 plakalı hafif ticari araçla Saray İlçesi'nde gitti. Akşam saatlerine kadar Saray ormanlık alanında piknik yapan çift daha sonra evlerine dönmek için yola çıktı. Otomobili kullanan Murat Deniz, Büyükyoncalı Beldesine geldiklerinde aracı kullanması için ehliyetsiz olan eşi Filiz Deniz'e verdi.
Büyükyoncalı - 25.04.2011
Ehliyetsiz Sürücü Kaza Yaptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde, piknikten dönen ehliyetsiz sürücü Filiz Deniz yönetimindeki hafif ticari araç, hatalı sollama yapınca karşı yönden gelen çimento tankerinin altına girdi. Kazada sürücü Filiz Deniz sıkıştığı yerde ölürken, araçta bulunan eşi Murat Deniz ile tanker sürücüsü Fahri Diner ağır yaralı olarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çorlu İlçesi'ndeki bir fabrika işçi olarak çalışan 35 yaşındaki Murat Deniz ile eşi 29 yaşındaki Filiz Deniz, dün piknik yapmak için kendilerine ait 59 ZF 644 plakalı hafif ticari araçla Saray İlçesi'ne gitti. Akşam saatlerine kadar Saray ormanlık alanında piknik yapan çift, daha sonra evlerine dönmek için yola çıktı. Otomobili kullanan Murat Deniz, Büyükyoncalı Beldesi'ne geldiklerinde aracı kullanması için ehliyetsiz olan eşi Filiz Deniz'e verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Büyükyoncalı Haberleri | Büyükyoncalı Haber - Haberler - Sayfa 4 - Büyükyoncalı haberleri, son dakika büyükyoncalı haber ve gelişmeleri burada. Tekirdağ'da Dereler Taştı, Vatandaşlar Evlerine Giremiyor (Özel).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 04:30:46. #1.14#

title