Büyükyoncalı Haberleri

Büyükyoncalı haber, Büyükyoncalı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Büyükyoncalı - 22.09.2014
Tekirdağ'da Elektrik Kesintilerine Dikkat
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, Çerkezköy İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, yatırım çalışmaları nedeniyle, 23 Eylül Salı günü 12: 00-14: 00 saatleri arasında 2 saat süre ile Tekirdağ'ın Saray ilçesinin Büyükyoncalı Mahallesi ve Küçükyoncalı Mahallelerinin tamamında, 27 Eylül Cumartesi günü 09: 00-13: 00 saatleri arasında 4 saat süre ile Saray ilçesinin, Güneş Kaya İçmesuyu tarafı ve Yeni Mahallenin bir kısmında, 28 Eylül Pazar günü 12: 00-14: 30 saatleri arasında 2 saat 3 dakika süre ile Saray ilçe sorumluluk alanında, Edirköy-Karabürçek-Yuvalı-Demirler-Kadıköy-Kurtdere-Sinanlı-Selvi-Bahçedere Köyü'nde elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi.
Büyükyoncalı - 05.06.2014
Çorlu'ya İki Günde 55 Kilogram Yağış Düştü
Yağış OKULU TATİL ETİRDİ Tekirdağ'da son bir haftadır aralıkla süren sağanak yağmur Saray İlçesi'nde yaşamı olumsuz etkiledi. İlçede öğle saatlerinde etkisini arttıran yağış nedeniyle dereler taştı. Çorlu İlçesi'ne bağlı Velimeşe Mahallesiyle, Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Mahalleleri arasında ulaşımı sağlayan yol, yoğun su birinkileri nedeniyle kapandı.
Büyükyoncalı - 11.09.2013
Trafik Kazasında Ölen Genç Toprağa Verildi
Büyükyoncalı Yeni Mahalle mevkiinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Anıl Efe, Güneyli köyünde kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defnedildi.
Büyükyoncalı - 31.05.2013
Bakıcıyı Dövüp Yurtan Kaçan Kızlardan Biri Yakalandı
İddiaya göre Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Zübeyde Hanım Kız Yetiştirme Yurdu'nda kalan 17 yaşındaki G.Y. ve aynı yaştaki B.B. ve S.Y., 28 Mayıs gecesi yurdun bakıcı annesi Çiğdem Yıldırım'ı oklava ile dövüp, ses çıkartmamsı için yastıkla ağzını kapattıktan sonra cebindeki arka kapının anahtarını alarak firar etti. Bakıcı anne 3 kızdan da şikayetçi olurkan, polis firari kızları bulmak için çalışma başlattı. Gelen bir ihbarı değerlendiren ekipler, B.B.'yi Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi'nde erkek arkadaşı Y.
Büyükyoncalı - 07.05.2013
Dilek Taburcu Oldu
Edirne'de 14 Nisan günü kente gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, belediye binasından çıkarken yanına gelen ve kanser tedavisi için ilaçlarının eksik olduğunu söyleyen Dilek Özçelik'in eline bir miktar para tutuşturmuş, genç kız "Ben dilenci değilim" diyerek parayı iade etmişti. Görüntülerin yayınlanması ile Türkiye'nin tanıdığı Dilek Özçelik, Bakan Bayraktar ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun yanı sıra Edirne Valisi Hasan Duruer'in girişimleriyle 15 Nisan günü Trakya Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji servisinde tedavi altına alındı. Aynı üniversitenin İngilizce öğretmenliği 3'ncü sınıf öğrencisi Dilek Özçelik'in eksik olan ilaçları kısa sürede temin edildi. Özdelik, 3 gün hastanede yattıktan sonra ayakta tedavisine karar verildikten sonra taburcu edildi. Hastaneden taburcu olduktan sonra Tekirdağ'ın Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi'ndeki ailesinin yanına giden Dilek Özçelik'in, hastalığı nedeniyle başlanan kemoterapi tedavisinin ilk kuru tamamlandı.
Büyükyoncalı - 02.05.2013
Kayınvalidesini Pompalı Tüfekle Öldürdü
Olay, bugün saat 15.40 sıralarında Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi Bozopa piknik alanında meydana geldi.
Büyükyoncalı - 02.05.2013
Karısına Kızdı, Kayınvalidesini Öldürdü
Olay, bugün saat 15.40 sıralarında Saray ilçesine bağlı Büyükyoncalı beldesi Bozopa piknik alanında meydana geldi.
Büyükyoncalı - 02.05.2013
Kayınvalidesini Öldürdü, Baldızını Ağır Yaraladı
Olay, bugün saat 15.40 sıralarında Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi Bozopa piknik alanında meydana geldi.
Büyükyoncalı - 17.04.2013
Kanser Hastası Dilek Özçelik'in Amcası: "Ailece Yıkıldık"
Saray'ın Büyükyoncalı beldesinde ikamet eden Özçelik ailesinin üniversite öğrencisi kızları Dilek Özçelik'in televizyona yansıyan görüntüleri ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan amca İzzet Özçelik, "Dilek'i televizyonda görünce yıkıldık, ailece yıkıldık.
Büyükyoncalı - 15.03.2013
Vali Yerlikaya'dan Büyükyoncalı Beldesine Ziyaret
Telirdağ Valisi Ali Yerlikaya, 17.Vali Ali Yerlikaya'yı Saray'a bağlı Büyükyoncalı beldesine gelişinde, Saray Kaymakamı Hüseyin Öner ile belde belediye başkanı Necati Sezer ve belediye çalışanları karşıladı.
Büyükyoncalı - 15.03.2013
Vali Yerlikaya Kaymakam'a Yer Aradı
Pınarça'da köy halkıyla bir araya gelen Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya burada da büyükşehir ve Kapaklı'nın ilçe olmasıyla ilgili olarak köy halkını bilgilendirdi. Köy halkı tarafından heyete ikramda bulunulmasının ardından Vali Yerlikaya, Büyükyoncalı Belediyesini ziyaret etmek üzere Pınarça'dan ayrıldı.
Büyükyoncalı - 14.01.2013
İmam Hatip İnşaatı Hız Kesti
Yeni Dernek Yönetimi'nde de yer alan Dernek eski Başkanı İsmail Karaöz ise, okulun 40 derslikli ve 1200 öğrenci kapasiteli olacağını belirtti. İmam Hatip Lisesi'nin içerisinde 1000 kişilik konferans salonu, uygulamalı bir mescit, çok amaçlı spor salonu ile Bilim ve Teknoloji Sınıfı'nın da bulunacağını vurgulayan Karaöz, Çerkezköy İmam Hatip Lisesi'nin Kapaklı, Büyükyoncalı, Saray ve Büyükçavuşlu'dan da öğrenci alacak kapasiteye sahip olacağını ifade etti.
Büyükyoncalı - 12.01.2013
Kapaklı İtfaiyesi 230 Yangına Müdahale Etti
Yetkiler yangın gibi acil durumlarda bilinçli hareket etmek amacıyla Büyükyoncalı Belediyesi İtfaiye Amirliği ile birlikte Yenimahalle İlköğretim Okulu'nda yangın tatbikatı verildiğini ve Kapaklı Anaokulu'na yangın algılama sistemi takıldığını ifade ederek, çevre çalışmaları kapsamında da yeşil alanlarda sulama görevi yaptıklarını dile getirdiler.
Büyükyoncalı - 10.12.2012
Alevisiyle Sünnisiyle Hepimiz Kardeşiz
Çerkezköy Erenler Cemevi'nde düzenlenen programa Programa Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Büyükyoncalı Belediye Başkan Vekili Şükriye Can, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin, Çerkezköy İlçe Müftüsü Bayram Şahin, İl Genel Meclis Üyesi Sami İkizler, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, CHP Çerkezköy İlçe Eğitim Sekreteri Nejdet Ertürk, CHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Cem Vakfı Onursal Başkanı Ender Koçak, Cem Vakfı Çorlu Şube Başkanı Dr.
Büyükyoncalı - 28.10.2012
Bayram'da Yoksulların Yüzü Güldü
Kahvaltı programının ardından Kimse Yok mu? gönüllüleri, ÇESİAD Üyeleri ve beraberinde aileleri ile birlikte Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Karaağaç, Veliköy, Saray, Büyükyoncalı ile köylerde maddi durumu yerinde olmayan yaklaşık 500'e yakın aileyi ziyaret ettiler.
Büyükyoncalı - 23.10.2012
Tekirdağ'daki Sağanak
Evleri hasar görenlerin kaymakamlıklara müracaat etmeleri gerektiği belirtilen açıklamada, "Hasar tespit komisyonu bünyesindeki 6 ekipten oluşan 24 teknik personel, çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Ulaş-Misinli-Vakıflar, Karamehmet-Ahimehmet-İğneler, Göçerler-Bahçedere-Sinanlı, Çukuryurt-Yuvalı-Edirköy-Beyazköy, Saray Merkez-Büyükyoncalı-Küçükyoncalı ve hasar ihbarı gelen diğer bölgelere ulaşmak üzere görevlendirilmiştir" ifadelerine yer verildi.
Büyükyoncalı - 22.10.2012
Tekirdağ'da Dereler Taştı, Vatandaşlar Evlerine Giremiyor (Özel)
Tekirdağ Büyükyoncalı'da sağanak yağış nedeniyle dereler taştı.
Büyükyoncalı - 22.10.2012
Büyükyoncalı Karayolu Trafiğe Kapatıldı
Tekirdağ Büyükyoncalı karayolu sağanak yağış nedeniyle trafiğe kapatıldı.
Büyükyoncalı - 20.10.2012
Tekirdağ İl Disiplin Kurulundan Futbolculara Ceza
Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonundan yapılan yazılı açıklamada, 1. Amatör Kümede 100. Yılspor'dan Sercan Akman 4 maç, Kızılpınar Belediyespor'dan Hüseyin Küçük 1 maç, Vakıflar Güvenspor'dan Ayhan Pirinç 2 maç, Büyükyoncalı spor'dan Ramazan Kurtboğan 1 maç, U 15 liginde Kızılpınarspor'dan Ömür Güney ve Musa Aslan 2'şer maç maçlardan men, Malkaraspor'dan yöneticisi Recai Girgin ise 7 gün hak mahrumiyeti cezaıyla cezalandırıldı.
Büyükyoncalı - 10.10.2012
Otobüsün Altında Kalan Servis Sürücüsü Öldü
Büyükyoncalı beldesinde servisçilik yapan Celil Mutlu (69), İnönü Caddesi'ndeki evinin önünde çamura saplanan otobüsünü kurtarmak için aracı krikoyla kaldırdı.
Büyükyoncalı - 10.10.2012
Otobüs Lastiğini Kurtarmak İsterken Altında Kaldı
Olay, Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi Yeni Mahalle İnönü Caddesi üzerinde meydana geldi.
Büyükyoncalı - 29.08.2012
Encümen Toplantısı Büyükyoncalı'da Yapıldı
TRAKYAKENT Encümen toplantısı Büyükyoncalı'da yapıldı.
Büyükyoncalı - 23.07.2012
Hayırsever Vatandaş, Hastaneye 9 Bin Lira Bağışladı
Büyükyoncalı beldesinde yaşayan 79 yaşındaki Neriman Ataman'ın bağışladığı parayla, hastaneye bir adet acil hidrolik sedyesi, bir adet duvara monte otoskop, oftalmaskop, tansiyon aleti seti, bir adet renkli hasta başı monitörü ve bir adet çift kavanozlu aspiratör cihazı alındı.
Büyükyoncalı - 19.07.2012
Tutuklu Başkan, Babasının Cenazesine Özel İzinle Katıldı
Tekirdağ Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Saray ilçesine bağlı Büyükyoncalı Belediye Başkanı Necati Sezer, babasının cenazesine mahkemeden alınan özel izinle katıldı."İhaleye fesat karıştırmak ve imar uygulamalarında usulsüzlük yapmak"...
Büyükyoncalı - 19.07.2012
Tutuklu Belediye Başkanı Babasının Cenazesine İzinli Katıldı
İhaleye fesat karıştırma, irtikap ve rüşvet almak suçlarından tutuklanan ve 1 yıldır cezaevinde yatan Tekirdağ'ın Saray İlçesi'ne bağlı Büyükyoncalı Beldesi Belediye Başkanı CHP'li Necati Sezer, babasının cenazesine izinli katıldı.
Büyükyoncalı - 21.06.2012
Çerkezköy'de Düzenlenen Görevde Yükselme Eğitimi'ne 12 Belediye'den Katılım
4 Haziran tarihinde Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu'nda başlayan Görevde Yükselme Eğitimi'ne başta Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar ve Karaağaç Belediyeleri'nin yanı sıra, Çanakkale'nin Biga ve Eceabat İlçeleri Belediyeleri, İstanbul Esenyurt Belediyesi, Malkara, Büyükyoncalı, Saray ve Sultanköy Belediyelerinden toplam 42 itfaiye ve zabıta memuru katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Büyükyoncalı Haberleri | Büyükyoncalı Haber - Haberler - Sayfa 3 - Büyükyoncalı haberleri, son dakika büyükyoncalı haber ve gelişmeleri burada. Motosikletiyle Otomobile Çarpan Genç Öldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 10:39:59. #1.16#

title