Büyükşehirden Araban'da İftar

Büyükşehirden Araban'da İftar

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, geleneksel iftar programları kapsamında Araban ilçesinde 3 bin kişilik iftar sofrası kurduAraban ilçesinde AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in katılımıyla iftar programı düzenlendi.

Büyükşehirden Araban'da İftar

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, geleneksel iftar programları kapsamında Araban ilçesinde 3 bin kişilik iftar sofrası kurdu

Araban ilçesinde AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in katılımıyla iftar programı düzenlendi.

Recep Tayyip Erdoğan Parkında düzenlenen geleneksel iftar programı, Sa'd Bin Ebu Vakkas Hz. Camisi imam hatibi Ahmet Atak'ın Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

İlçe Müftüsü Hasan Kiraz'ın yaptığı yemek duasının ardından iftar yapan Arabanlılar, etkinlikte Milletvekili Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ile sohbet ederek, taleplerini iletti.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, etkinlikte yaptığı komada, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı Seçimi ile birlikte yapılacak 27. Dönem Milletvekilli Genel Seçimi'nde yeniden aday olduğunu anımsatarak, her seçimde olduğu gibi yine Arabanlı seçmenlerin desteğini beklediğini ifade etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de Araban'a daha iyi hizmet için milletvekilleri ve ilçe belediyesi ile takım halinde çalıştıklarını belirterek, "Tarım, kültür ve tarih ilçemiz olan Araban'ı, verdiğimiz hizmetlerle çocuklarımıza bırakmanın mutluluğunu yaşıyorum." dedi.

Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir de Araban-Fıstıklıdağ grup yolunun genişletilmesi ile sıcak asfalt yapılması ve ilçeye verdiği sayısız hizmetlerden dolayı Şahin'e teşekkür etti.

Programa, Araban Kaymakamı Emin Bağlı ile muhtarlar da katıldı.

Kaynak: AA