Büyükşehir'e 2 Özel Ödül - Haberler
Haberi Paylaş

Büyükşehir'e 2 Özel Ödül

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Büyükşehir'e 2 Özel Ödül

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) tarafından düzenlenen Yılın Enleri Ödül Töreni’nde sportif başarı ve çevre kategorilerinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2 ödüle layık görüldü.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) tarafından düzenlenen Yılın Enleri Ödül Töreni'nde sportif başarı ve çevre kategorilerinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2 ödüle layık görüldü.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO tarafından düzenlenen 'Sakarya'nın Yıldızları Ödül Töreni'ne katıldı. Gerçekleştirilen programda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Vali Hüseyin Avni Coş, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıkoğlu, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve üyeleri, ilçe belediye başkanları, SATSO meclis üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli de yer aldı.

Kurumlar vergisi, ihracat, istihdam, girişimcilik, markalaşma, Ar-Ge, sektörel performans, sportif başarı, kurumsal iş birliği, çevre, eğitim ve diğer özel başlıklarda toplam 19 kategoriden oluşan ödül töreninde belediye başkanları, iş adamları ve diğer aktörlere hediyeleri takdim edildi. Gerçekleştirilen törende sportif başarı ve çevre kategorilerinde Büyükşehir Belediyesi 2 ödüle layık görüldü.

Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı'nın sportif başarı kategorisindeki ödülünü Başkan Zeki Toçoğlu ve Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, SGK Yönetim Kurulu Üyesi Salih Kılıç'tan aldı. Çevre yatırımları kategorisinde de ödüle layık görülen Büyükşehir Belediyesi adına ödülü Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ'dan alan Başkan Toçoğlu, SATSO Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. - SAKARYA

Büyükşehir'e 2 Özel Ödül

Büyükşehir'e 2 Özel Ödül

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title