Büyükelçi'nin Evinde Bir Kişi Hayatını Kaybetti

Büyükelçi'nin Evinde Bir Kişi Hayatını Kaybetti

Varşova Büyükelçi Ecvet Tezcan'ın evinde, oğlu ve arkadaşları, Tezcan'a ait evde eğlenirken, Can Orga Turakan isimli genç, başına aldığı kurşunla hayatını kaybetti.Önceki gece, bir grup arkadaşıyla eğlenmek üzere Çay yolu Korukent'te bulanan Tezcan'a ait eve gelen Ecvet Tezcan'ın oğlu Sait Tarık Tezcan ve bir grup arkadaşının, evdeki Smith Wesson silahla rus ruleti oynadığı ve bu sırada emekl...

Büyükelçi'nin Evinde Bir Kişi Hayatını Kaybetti

Varşova Büyükelçi Ecvet Tezcan'ın evinde, oğlu ve arkadaşları, Tezcan'a ait evde eğlenirken, Can Orga Turakan isimli genç, başına aldığı kurşunla hayatını kaybetti.

Önceki gece, bir grup arkadaşıyla eğlenmek üzere Çay yolu Korukent'te bulanan Tezcan'a ait eve gelen Ecvet Tezcan'ın oğlu Sait Tarık Tezcan ve bir grup arkadaşının, evdeki Smith Wesson silahla rus ruleti oynadığı ve bu sırada emekli bir yarbayın oğlu olan Can Orga Turakan isimli gencin silahı çenesinin altına koyduğu ve patlamayacağını söyleyerek ateşlediği belirtildi. Turakan'ın, silahın ateş alması sonucu hayatını kaybettiği kaydedildi.

Varşova Büyükelçisi Ecvet Tezcan'ın olayı duyar duymaz Ankara'ya döndüğü bilirildi.

Olayla ilgili ANKA'ya konuşan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Levent Bilman, bir kişinin ölümüyle sonuçlanan olayı doğruladı. Bilman, Büyükelçi Tezcan ve oğluyla ilgili bir konunun bulunmadığını söyledi. (ANKA)

(HM/GB)