Büyükçekmece'de Tanker Patlaması

Büyükçekmece'de Tanker Patlaması

Büyükçekmece'de bir patlama meydana geldi. Büyükçekmece'de bir akaryakıt tankerine kaynak yapıldığı sırada patlama oldu. İlk belirlemelere göre olayda 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Büyükçekmece'de Tanker Patlaması

Büyükçekmece'de patlama oldu. Büyükçekmece'deki patlamada yaralı var mı? Büyükçekmece'deki patlamayla ilgili tüm detayları sizler için derledik. Büyükçekmece'deki patlamada ölü ve yaralılar var. İstanbul Büyükçekmece'de bir akaryakıt tankerinde patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre olayda 1 kişi öldü, 2 kişi ise yaralandı. Büyükçekmece İçel Caddesi'ndeki bir akaryakıt tankerinin tamiri sırasında patlama meydana geldi. Patlamayla tamirhanedeki 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise yaralandı. Patlamanın kaynak yapımı sırasında gerçekleştiği öne sürülüyor. Patlama ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda da itfaiye ve polis ekibi yönlendirildi. Olay yerindeki inceleme sürüyor.

ÖLEN VE YARALANAN İŞÇİLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU

Büyükçekmece'de bir akaryakıt tankerinde boşaltım esnasında meydana gelen patlamada bir kişi ölürken, iki kişi de yaralandı. Büyükçekmece Mimar Sinan Mahallesi İçel Caddesi üzerinde akaryakıt tankerinde boşaltım esnasında bilinmeyen bir nedenden patlama meydana geldi. Patlamada Ali Avzeri isimli vatandaş ölürken, İbrahim Azveri ve Kamil Gökçe yaralandı. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırılırken, olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerinde polis ve itfaiyenin çalışması devam ediyor. Öte yandan, yaşanan faciaya rağmen bazı vatandaşlar olay yerinde sigara içmeye devam edince polis devreye girdi. Polis sigara içen vatandaşlar hakkında işlem yaptı.