Büyükataman, Bahçeli Hakkında Çıkan Haberlere Tepki Gösterdi

Büyükataman, Bahçeli Hakkında Çıkan Haberlere Tepki Gösterdi

Büyükataman, Bahçeli Hakkında Çıkan Haberlere Tepki Gösterdi
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Politika

MHP Genel Sekretesi İsmet Büyükataman, Karar gazetesinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili çıkan haberlere tepki gösterdi.

MHP Genel Sekretesi İsmet Büyükataman, Karar gazetesinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili çıkan haberlere tepki gösterdi. Büyükataman, “MHP’ye sistemli bir şekilde taarruz edenler bilmedir ki; alçak bir yöntem kullanılarak şerefli bir hedefe ulaşılmaz.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Karar gazetesinde Devlet Bahçeli hakkında çıkan “HUDER Başkanı Hüseyin Kaya: Bahçeli 'anayasa Meclis’ten geçer, Başkanlık sistemi kötü değil' dedi.” başlığıyla ilgili açıklama yaptı.

Hüseyin Kaya’nın HUDER yönetim kurulu üyesi olduğunu ifade eden Büyükataman, açıklamasını şöyle tamamladı: "Kendisi derneklerinin çalışmaları hakkında genel başkana bilgi vermiştir. Bu nezaket ziyaretini başkanlık ve Anayasa'ya bağlamak eblehlikten öte ahlaksızlıktır. Konuyu detaylandırmıyoruz ancak Anayasa ve Başkanlık ile ilgili birileriyle görüşecek olsak bu bir derneğin başkanı olmayacaktır. Öte yandan Sayın Genel Başkanımızın ve partimizin anayasa ve Başkanlık hususundaki görüşleri gayet nettir. Dileyenler partimizin sayfasından görüşlerimizin tafsilatına ulaşabilirler. Mal bulmuş mağribi gibi Karar’ın ipine sarılan siyasi kıblede kararsızlara ne desek nafile olacaktır. Çünkü onlar partimizin aleyhine vatan hainleri bile bir şey söylese söyleyene aldırış etmeden söylenen yalana sarılmaktadırlar."

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Manşet Haberler

title